Dobitnici Tisak nagradne igre

dobitnici tisak nagradne igre 2013 dobitnici nagradne igre tiska

 

Počela je i nova Tisak nagradna igra koju možete pronaći na sljedećem linku:
>> Tisak nagradna igra Brazuka  <<

 

Za pretraživanje držite tipku CTRL i pritisnite slovo f.

Nakon toga upište vaše prezime i pritisnite ENTER

7 kolo
Glavna nagrada
Zdravka Šantić Karera 17 52221 Rovinj

Poklon paketi

Jelena Anić Kraljevečki brijegi 6.odvojak 9 10257 Kupinečki Kraljevec
Tanja Tomić Marsovog polja 19 52100 Pula
Gordana Antolić Z.Ljevakocvića 10 10040 Zagreb
Smiljka Čavar Susedgradska 1 10000 Zagreb
Mira Jarebica Dinarska 20 10110 Zagreb
Krešimir Biondić Kikićeva 7/V 10000 Zagreb
Dane Beljan I. Poljaka 46 10040 Zagreb
Ljubica Miler Buzdohanj n.n. 67 51219 Čavle
Ljiljana Bahmec Bolnička cesta 34B 10090 Zagreb
Nikolina Marović St. Drenčina 68 44000 Sisak
Veronika Duckić 17. buntovnika 3 22000 Šibenik
Mario Đaković Naselje A. Hebrankga 7/19 35000 Slavonski Brod
Sergej Gorensky Čakovečka 31 10000 Zagreb
Damir Kremenić Kopernikova 16 10010 Zagreb
Saša Gizdavec V. Ludbreški 68 42230 Ludbreg
Živko Grbas Lukoran 23274 Lukoran
Dinka Mrkonjić Dubrovačka 14 21000 Split
Mirjana Korenika Odranska 22 10020 Odra, Novi Zagreb
Svetlana Salopek Stj. Ljubića Vojvode 12 10000 Zagreb
Ljiljana Tomić J. Dalmatinca 5a 32100 Vinkovci
Miroslav Milev Jasena 48a 10040 Retkovec, Dubrava
Sanja Ćavar B.J. Jelačića 146 31220 Višnjevac
Petar Malezija Ciglenečka 34 10040
Stanko Bugarija Ul.M.B. Cukija 8 23205 Bibinje
Ivana Markovinović Ilica 156 10000 Zagreb
Željka Huhoja Plješivička 58 31000 Osijek
Mara Durdiadze Drobilina 18 10255 Donji Stupnik
Ana Haber Javornik Naftalanska 9 10310 Ivanić-Grad
Martina Srbljanović Mojsija Baltića 1 48260 Križevci
Davor Jurlina Ivana Meštrovića 85 31511 Đurđenovac
Marija Pranjić S. Kolara 25 10410 Velika Gorica
Senad Sagrković Ivana Žorža 35 51000 Rijeka
Brunhilda Kombol Partizanska 18 a 51266 Selce
Senka Grunwald Golikova 38 10000 Zagreb
Ivančica Novak T.Masaryka 4 42000 Varaždin
Nataša Kesić Stjepana Radića 382 47000 Karlovav
Božidar Knezić Radnička cesta 6 49290 KlaNJEC
Ante Vlašić A.Šenoe 14 10000 Zagreb
Luka Banović Palit 67 51280 Rab
Jozefina Kegelević Soklova 26 34000 Požega
Josip Zubac Srednjak 76 10000 Zagreb
Ana Lehkec Kaštelska 1. 40000 Čakovec
Goran Flegar V.Nazora 3 43000 Bjelovar
Dragica Močić Zagrebačka 16 22320 Drniš
Gorka Radočaj Torbarova 3 10000 Zagreb
Srećko Jozić Antuna Šoljana 1 10090 Zagreb
Marta Polegubić Ljerke Sram 2 10000 Zagreb
Slađana Pešić Pokupsko 2a 10414 Pokupsko
Petra Panić G.Carabino 7 51000 Rijeka
Ankica Puclin Omladinska 26 10310 Ivanić Grad
Igor Erdeli Veliki Brezovec 71 10345 Gradec
Marija Režek T.Ujevića 40323 Prelog
Robert Šebalj Ilica 351 10000 Zagreb
Jadranka jakovljević Prekopakra 34550 Pakrac
Ksenija Radman Krešimirova 36 51000 Rijeka
Ninoslav Pavlek Ivana Roščića 31 51410 Opatija
Katica Grubišić S.Radića 129 34310 Pleternica
Boris Princip Vinogradska 50/1 44 000 Sisak
Laura Škrlj Veprinac zlatka 20 51414 Ičići
Dragana Pupovac Strelečko 57/A 44000 Sisak
Ino Protrka Julija Uniefera 4 10020 Zagreb
Lucija Udragović Kneza Domagoja 44320 Kutina
Suzana Pukšec Sesvetska cesta 16 10360 Sesvete
Jadranka Bebić Am.Hrvatske 19 32270 Županja
Predrag Vučetić Markov put 7 21000 Split
Jasna Uvanović PUT RAVNIH NJIVA 4 21 000 Split
Ivanka Bajt Crnčićeva 1 51 000 Rijeka
Davor Balog Maršala Tita 57 31308 Suza; Kneževi vinogradi
Štefica Sudarević Vučani 42 43240 Čazma
Matea Hajdarpašić Slavenskog 12 10 000 Zagreb
Ljiljana Dobrokes Baranjska 68A 31326 Uglješ
Jure Šešelj Komarna 254 20356 Klek
Vinko Juzbašić LJ.Gaja 60 32275 Bošnjaci
Jadranka Hodak Čileanska 6 10090 Zagreb
Tomislav Perko Vodovodna 4 51 000 Rijeka
Željka Frlan Frane Kurelca 3A 47 000 Karlovac
Josipa Čop T.Ujevića 2 51300 Delnice
Silvana Orešković Štefaničeva 3 10000 Zagreb
Gordana Kolman Vlaška 101 10000 Zagreb
Marija Šimić Fra Kaje Adžića 20 34 000 Požega
Vlatka Zalukar Hršak breg 19 49217 Krapinske Toplice
Sarita Legac S.Bačića 27 51 000 Rijeka
Liba Bublić 52. bom.bataljuna 18 43500 Daruvar
Milka Topčagić Trsine 15 52 100 Pula
Ivka Mandlin Unčanska 2 10250 Lučko 01/6530 – 164
Aleksandar Benčić Rukavac, Sušnji 199 51211 Matulji
Marijana Sekulić Lj. Posavskog 75 44210 Sunja
Iva Vukas Trnsko 4b 10020 Zagreb
Lovro Durdiadze Drobilina 18 10250 D. Stupnik
Taida Dabranin A. Starčevića 12 35000 Sl. Brod
Zdravko Horvat P. Zrinskog 70 44320 Kutina
Ljilja Jakovljević Košutarica 97 44324 Jasenovac
Dina Meić-Sidić S. Radića 46 22000 Šibenik
Dinko Brezak Siget 11 10431 Sv. Nedjelja
Ljubinka Černi Vidikovac 23 52100 Pula
Božidar Elezović 11. Ravnice 02 10000 Zagreb
Daniela Bilić M. Tita 118/1 51410 Opatija
Ivan Čačić Limska 6 10040 Zagreb
Ana Brkić J. Kozarca 2 34340 Kutjevo
Krunoslav Fučak A. Hebranga 35 43000 Bjelovar
Miro Horvat Bobovica 21/A 10430 Samobor
Lana Kvakan N. Tesle 28 31550 Valpovo
Marcela Prekpalaj Trg braće Antolos 3 22030 Šibenik
Dane Beljan I. Poljaka 46 10040 Zagreb
Zorica Labaš Harambašićeva 27 10434 Strmec
Magdalena Grgić Valtruska 78/6 52100 Pula
Anđa Olujić Bujska 20 51000 Rijeka
Nedjeljko Cvitković Grabići 1 51252 Klenovica
Kristina Čanadi Tomićeva 3 10000 Zagreb
Nives Šarić Karlovačka 2 52100 Pula

6. kolo – GLAVNA NAGRADA

Slavica Đorđević
Kaštanjež 87
52100 Banjole

Dobitnici poklon paketa u 6. krugu

 Siniša Bradić Ive Lole ribara 4 10340 Vrbovec
Filip Lukežić Sušička 7 51218 Jelenje
Petra Ćaleta Bribirska 16 22000 Šibenik
Irena Barišić Ružina 93a 31000 Osijek
Erazmo Davčev Srednjaci 26 10000 Zagreb
Tomislav Čović Liburnijska 10 51414 Ičići
Ankica Čolić Zagrebačka 244 35000 Slavonski Brod
Elvira Trašbar Aleja Savoray 10040 Zagreb
Dubravko Tripalo Bernarda Vukasa 28 10000 Zagreb
Stažija Anušić G. Desinec Stankovska 12 10450 Jastrebarsko
Nataša Hrgić Branimirova 14 10342 Dubrava
Zuhra Ajanović R. Bićanića 22 10000 Zagreb
Mirjana Lihtar Smičiklasova 11 48260 Križevci
Nada Kovač Vladimira Čopića 6 53270 Senj
Marjana Škarpa Komunela 20 52470 Umag
Marija Borbaš M. Gupca 122 33000 Virovitica
Vladimir Vidović Istarska 33 52460 Buje
Monika Čolić A. Piplovića 1 51000 Rijeka
Tomislav čović Liburnijska 1d 51414 Ičići
Ivan Štefanko Crnčićeva 41 10000 Zagreb
Sonia Pijaca Kneza Trpimira 14 23232 Nin
Mirela Đozović Vilima Korajca 10 10000 Zagreb
Marija Kučan česmanska 24 43240 Čazma
Mira Horvat Tuškanova 25 / II 10000 Zagreb
Eva Biro V. S. H. Gutmana 2d 31551 Belišće
Tea Pljasković Dr. F. Račkog 87 32270 Županja
Antonio Karašić Obitelji Battara 20 23000 Zadar
Mirela Žorat Mihanovićeva 8a 43000 Bjelovar
Mateo Bratanić Ivana Viteza od Sredne 5 23000 Zadar
Jasna Premuž E. Kvaternika 9 42000 Varaždin
Siniša Kajtez V. Bubilja 14 43000 Bjelovar
Stjepan Mlačić Pujanke 24 21000 Split
Marica Milošević S. Radića 121 31400 Budrovci
Ivana Branković K. Š. Bribirskih 12 23000 Zadar
Zorica Gjuretić Donji Vukojevac 83b 44272 Lekenik
Branko Kovačević Nikole Tesle 65 23000 Zadar
Snježana Čavić Kamenita 26 51300 Delnice
Ivan Abić R. Strohala 99 51316 Lokve
Iva Keler Reisnerova 30 31000 Osijek
Marija Vugrinec T. Masaryka 6 40000 Čakovec
Tonka Grgas 3. studenog 1944 br.4 22000 Šibenik
Dušanka Hrušoci Pretetinec 87 40305 Nedelišće
Marija Odeljan Matice Hrv 2a 42000 Varaždin
Marijeta Šimić Smiljanska 32 53000 Gospić
Mirsada Bognar M. Gupca 43 31326 Darda
Tomislav Luketić Vrtače 27 47300 Ogulin
Željko Eržić Kolodvorska 28 31403 Široko Polje
Dora Jovanovska Zagrebačka 59 42000 Varaždin
Marija Hodak Ivice Kičmanovića 23 10020 Botinac
Adam Šućur Koprivnička 25 10000 Zagreb
Vanja Čavić Kamenita 26 51300 Delnice
Ljiljana Brkić V. Bukovca 61 32000 Vukovar
Tomislav Hozmec Priljevo 67 32000 Vukovar
Miše Pavlović Od Izvora 51 20236 Mokošica
Željko Kožarić M. Gupca 176 31224 Koška
Jelena Počkaj Mesarske stube 3 22000 Šibenik
Vanja Kronstein Ilica 152 10000 Zagreb
Robert Babac Slavonska 4 34551 Lipik
Maja Carević Deskar Matije Gupca 13 33000 Virovitica
Augustin Brkić Velika Ostrna Obrtničko 12 10370 Dugo Selo
Željko Šipel K. Filića 90 42000 Varaždin
Mande Crnoja Kneza Porina 50 10410 Velika Gorica
Štefanija Pavlek Zelinska 40 Gorčica Sv. Ivan Zelina
Igor Erdeli Veliki Brezovec 71 10345 Gradec
Željko Marušić 1. Rakitski odvojak II 10437 Bestovje
Antea Štajdohar Domovinskog rata 22 23000 Zadar
Božidar Galjar M. Šufflaya 13 43000 Bjelovar
Dinko Salopek Proce 48 47300 Ogulin
David Verner Adolfa Waldingera 2 31300 Beli Manastir
Kata Marov Trg slobode 29g 31300 Beli Manastir
Svetlana Šmrčković Glavna 107 31309 Kneževi Vinogradi
Branko Staklarević Glavna 44 31543 Miholjački Poreč
Zdravko Marić Matije Gupca 4 31300 Beli Manastir
Jožica Zlatarić Grada Dubrovnika 5 44000 Sisak
Gabrijela Jurić Curić Posavska 15 352086 Vrba
Adam Večanin Sv. Križa 47a 31301 Br. Vrh
Marin Barać Karasova 7 51000 Rijeka
Stanislav Šipek Novaki 2 10342 Dubrava
Zdenko Blažić Hrv. Iseljenika 1 10090 Zagreb
Vladimir Balažić Marjanoičev prilaz 3 10020 Zagreb
Danijela Burcar Vopernikova 16 10090 Zagreb
Dubravko Polegubić Ljerke Špam 2 10000 Zagreb
Zrinka Perica Obreška c. 55 10020 Zagreb
Marija Varga Ivšićev prilaz 1 10010 Zagreb
Irena Jovanović V: Kovačića 36 10020 Zagreb
Marina Marelić N. Nodila 17 20000 Dubrovnik
Nada Stanušić Imeštrocićća 13 31000 Osijek
Luka Kolarek Ivanečka 39 42000 Varaždin
Mirjana TURALIJA Sv. Petka 19a 31000 Osijek
Krunoslav Drahnik A. Mihanovića 17 43220 Ludbreg
Ružica Raff Krstova 21a 31000 Osijek
Nada Slokan V. Nazora 26 31224 Koška
Mladen Detelj V. Nazora 39 42230 Ludbreg
Željko Brezovac J. J. Štrosmajera 66 31550 Valpovo
Ivan Pernar A. G. Matoša 26 35000 Slavonski Brod
Anđo Marsanić Šumski put 14 10000 Zagreb
Snježana Mijatović 30. svibnja 14 31224 Koška
Damir Palčec Rakitska 7 10431 Sv. Nedjelja
Darija Ivanišević Tolstojeva 6 21000 Split
Velimir Pistiušek Botinečke Dužice 7 10020 Zagreb
Andrea Šimić Valentićeva 9 10363 Bezovar
Branka Dizdar S. Vraza 8 10361 S. Kraljevec
Željko Lazar Reisnerova 40 31000 Osijek
Lujza Čuljat Vinkovačka 66 31000 Osijek
Suzana Jukić E. Šokćević 8 32100 Vinkovci
Zaira Čakić Dinka Šimunovića 23 21000 Split
Maja Špirnović Zagrebačka 43 31220 Višnjevac
Dragica Obrstar A. Starčevića 19 22213 Pirovac
Liba Bublić 52. So. Bataljuna 18 43500 Daruvar
Dragutin Sambolec Gajeva 52 42206 Petrijanec

Sve dobitnike 6 kola  možete pronaći u PDF.

 

Dobitnici 5. kola 

GLAVNA NAGRADA
Davor Boras, Štrosmajerova 190 A, 31000 Osijek

POKLON PAKETI
Suzana Reibli Zvečaj I 59 31400 Đakovo
Lovre Bačić Srima I/77 22211 Vodice
Krsto Novinc Samoborska 8 10090 Zagreb
Jasmina Šestan Drvodjelska 10315 Novoselec
Mirjana Ćosić Plominska 22 10000 Zagreb
Slavica Klaić Veliki Kraj 102 32270 Županja
Žarko Jovanović Coki 44 52452 Funtana
Suzana MajstorovićPr.Matka Brajše 14 51410 Opatija
Dražen Golić A. Starčevića 29 10370 Dugo Selo
Siniša Gašparević A.B.Šimića 74 21000 Split
Anka Vatavuk Karalići – Puljići 21 22324
Lima Bublić 12 Som.Bataljuna 18 43500 Daruvar
Miro Posavec I.Kapistrana 3A 31208 Petrijevci
Ivana Vuletić Becićeve stube 1 10000 Zagreb
Anita križanec I.Gundulića 107 31000 Osijek
Goran Crnički A. Šenoe 29 10290 Zaprešić
Zlata Jazvin Čarin put 28 20240 Trpanj
Mirjana Dvorski Podgorska 110 10298 Bistra
Svetlana Opačić Hrv.Kraljeva 57 32100 Vinkovci
Goran Hrgota Teslina 39 52100 Pula
Josipa Matećić Matečići 8 51264 Jadranovo
Fana Porubski Bl 5-28 Slavonski Brod
Katarina Barić Schrottova 33 10000 Zagreb
Denis Antolović Jurja Dobrile 9 52000 Pazin
Jasmina Haroža G.Brckovčina 20 48260 Križevci
Kata Rukavina V.Lisinskog 41 31500 Našice
Mario Brižić Orljavska 22 34000 Požega
Petra Pliško M. Paradizo 28 52100 Pula
Klara Đorđević Zoranićeva 21 52100 Pula
Kanesas Brozović Maršala Tita 86 Selce
Ružica Škrbina Šišićeva 2 10000 Zagreb
Dilaver Parić Bin Bionde 2 10000 Zagreb
Ratko Dakić Kumičićeva 11 51000 Rijeka
Dinko Karavla Zelena 8 34000 Požega
Mirjana Mutavdžić S.Radića 31 35257 Lužani
Šime Ivan Pacić Hoćimovićeva 18 10000 Zagreb
Hrvoje Pešut Gotovćeva 2 21000 Split
Ivanka Hlevnjak Njemačka 35 34000 Požega
Nika Patačko Pavla Radića 25 48350 Đurđevac
Darko Matovina Maretićeva 8 10020 Zagreb
Irena Mioč S.Radića 5, Reka 48000 Koprivnica
Ivana Baković Aleja B.Jurišića 9 10040 Zagreb
Janja Baždar A.Starčevića 8 31400 Đakovo
Silvana Roso Vukovarska 32 21300 Makarska
Milivoj Benigar N.Tesle 2 51000 Rijeka
Luca Stipić Orašje 28 354296 Bogičevci
Zlatko Popić Vinodolska 22 51260 Crikvenica
Ružica Lukman M. Getaldića 5 21000 Split
Darko Ovničević Štrosmajerova 183 31000 Osijek
Marija Jošt Herešinska 65a 48000 Koprivnica
Veljko Škrbić Rampada 15b 23000 Zadar
Matea Sabljak B. Radičevića 31207 Tenja
Dinka Ružević Riječka 14 21000 Split
Marija Vranešić Svetonedeljska 1 10340 Samobor
Maja Pavlović I.Meštrovića 5 20000 Dubrovnik
Ana Pilipović Makončeva 14 10000 Zagreb
Miljenka Vukušić Vodovodna 6 51000 Rijeka
Adrijana Gašparović Brnčić Sušik 34 51243 Tribalj
Dalibor Drventić A. Stepinca 31300 B. Manastir
Radmila Kombura Š. Kozačića Bende 13 23275 Ugljan
Nediljka Marković Put Marka 16 21300 Makarska
Teodora Sinčić Lino Marjani 9 52470 Umag
Zoran Kovačić Zagrebačka 86 10314 Križ
Stjepan Juzbašić Bademovac 5/2 10000 Zagreb
Stjepan Koletić Lj. Gaja 8 10314 Križ
Katarin Rančić Š. Petefija 162 31000 Osijek
Bosanka Belić Put Petrića 49c 23000 Zadar
Mila Tolj Đivovićeva 2 20250 Orebić
Dijana Čizik P. Preradovića 19 33000 Virovitica
Larisa Modrušan Teslina 14 52100 Pula
Sanja Drk R. Kolibaša 35 33520 Slatina
Marija Vujović Aleja K. Zvonimira 42000 Varaždin
Lucija Šimić R. Boškovića 22 21000 Split
Olga Knapić Ripenda breg 36/a 52220 Labin
Ljubica Brekalo S. Radića 56 34310 Pleternica
Roman Grdanjski Samoborska 61 10432 Bregana
Mila Frka Sali 30 23281 Sali
Marcilo Anđić Caprinov prilaz 18 52100 Pula
Dominik Kuhar Zdihovo 42 10450 Jastrebarsko
Martina GantenbeinBrdovečka 15A 10299 M.Gorica
Valentina Bartonj Ivana Gundulića 2 43541 Sirač
Ivana Podrug Kukuljevićeva II 21000 Split
Zdenka Čapac Put Kruga 19 21315 Dugi Rat
Marko Peranić Brajdica 1 53291 Novalja
Mateja Knežević Kolodvorska 17 43280 Garešnica
Tomo Jagodić Vrančićev put 1B 10430 Samobor
Hrvoje Drakulić Stara cesta 30 10437 Bestovje
Silvija Bačić Ulica 41.K9.72 20270 Vela Luka
Tomislav Radman Krušija 4 51521 Punat
Branka Belašić Škrbani 10A 52403 Gračišće
Mladen Posavec Svetonedeljska 5 10430 Samobor
Snježana Milišić Zvonimirova 127 21210 Solin
Josip Matolek Zagrebačka 35 10292 Šenkovec
Tomislav Radman Krušija 4 51521 Punat
Kristina Kedžo Put Petrića 49 23000 Zadar
Kartarina Gulam Jablanička1 Odvojak 11 10040 Zagreb
Diana Barič Poljička cesta 74 21252 Tugare
Jadranka Vidoš A.Stračevića 110 21300 Makarska
Brne Malbaša Brnaze 228 21230 Sinj
Sulejman Pezić Marjanovićev prilaz 9 10010 Zagreb
Mirjana Katavić Zvonimirova 57 21312 Podstrana
Mihaela Čalušić Svetog mateja 125 10000 Zagreb
Olga MargetinacKopernikova 20
Goranka Švarcmajer Erlichova 7 10020 Zagreb
Stjepan Kovačević Ulica Antifašizma 25 21450 Hvar
Antonija Slavković B.Magovca 157 10010 zagreb
Štefica Ilorman Karamanov Prolaz 1 10010 zagreb
Marija Vujović Aleje K. Zvonimira 42000 Varaždin
Kristijan Kopajtić Kukuljanovo 82 A 51227 Kukuljanovo
Snježana Selmić Prigorje Kolodvorski prilaz 5 10291 Prigorje brdovečko

4. kolo – dobitnici

GLAVNA NAGRADA
Petra Trušćek, Sveti Petar Orehovec 103, 48267 Orehovac

Dobitnici – POKLON PAKETI
Milan Bardić Osječka 2 32000 Vukovar
Marica Krunić A.Mihanovića 19 44322 Lipovljanji
Sanja Obradović Trg kralja Tomislava 20350 Metković
Anton Nadal Glagoljiaša 5 52466
Tomica Pokrajac I.Meštrovića32 35210 Vrpolje
Antun Širer Kralja Petra Krešimira IV 13 35000 Slavonski brod
Matej Rukavina Nikole Teslina 2 51410 Opatija
Ivica Glavica Kralja Zvonimira 11 33514 Čačinci
Branka Želježić A.v Augustinčića 51 33000 Virovitica
Marica Čizmarević H.V. Hrvatinića 31400 Đakovo
Tomislav Miolčić Zagrebačka 175 42000 Varaždin
Ljerka Kolarić Mihanovićeva 30 44000 Sisak
Danijela Skeledžija Glavna 9 32213 Tordinci
Marija Šimić Đ. Kuhara 9 42209 Sračinec
Đurđica Tonić J.Radića 40 c 47000 Karlovac
Tea Petrović Split
Božena Topolovčan Vladimira Nazora 13 48362 Kloš Podravski
Rade Ostregović Lopašićeva 10 10000 Zagreb
Dalibor Čupcović Kosi 11/2 51216 Viškovo
Damir Turk Hercegovačka 41 32249 Tovarnik
Vinko Martinis Aleja pomoraca 17 10020 Zagreb
Božica Ivanec A.Mihanovića 24 33405 Pitomača
Zlata Cvjetković Petra Zrinskog 32 31207 Tenja
Ivan Biro M.Gupca 14 33513 zdenci
Mirko Jakšić H.Kolomana 6 31400 Đakovo
Kerstin Kveštak Rajski kut 8 10390 I.Grad
Ivona Tonković Ruđera Boškovića 1 31431 Čepin
Valentina Rupec Miroslava Krleže 15 43000 Bjenovak
Ljuz Beriša Hrvatskih velikana 34 21400 Supetar
Zdravko Katalenić Sajmište 8 42230 Ludbreg
Slaven Šegulja Spinčići 255 51215 Kastav
Željko Paponja Dr.Franje Tuđmana 32236 Ilok
Vanja Špoljarić Kopernikova 7 10000 Zagreb
Marica Radošević Filipovića 13 10000 Zagreb
Ivan Drahnik Ludbreški vinogradi 17 a 42230 Ludbrek
Davor Boras J.J:Stossmayera 190 A 31000 Osijek
Wolf Bovrica Braće Radića 30 a 31511 Đurđenovac
Ana Žuti Možđenec 96 42220 Novi Marof
Milan Perković P.Krešimira IV 1 35000 Slavonski brod
Nerina Hanza St.Vande 14 Opatija
Josip ZvonkoVičević J.Kozarca 70 c Vinkovci
Ksenija Tomović Šetalište Ivana Meštrovića 16 21000 Split
Franjo Kleš Majške Međe 31324 jagodnjak
Božana Stanešić Dr.Ivana Rubara 44250 Petrinja
Ivan Marijanović I.G.Kovačića 34550 Pakrac
Vesna Vešara B.Radić 42 31500 Našice
Slavica Petričević Žrtve domovinskog rata 2 31417 Piškorevci

 

 

 

Dobitnici 3. kruga

70.000 kn na potrošačkoj kartici 

Damir Šimić
Ulica Maćuhica 35
10360 Sesvete

dobitnici poklon paket

Olga Lovern, Put Sv.Nikole 30 23245 Povljana
Luka Tkalčec, S.Vukovića 2 42000 Varaždin
Senka Galinec, Tina Ujevića 16 48000 Koprivnica
Snježana Blašković, Nova Cesta 49 47300 Ogulin
Dubravka Ovčar, N.S.Rok, R.Končara 43 40000 Čakovec
Marin Skelin, Trg podravskih heroja 6 48000 Koprivnica
Tajana Marić, Đermanović Medulićeva 23 10000 Zagreb
Danijel Kruljac, Dr.Ivana Grahe 56 47000 Karlovac
Renata Stojković, J.Gotovca 8 10360 Sesvete
Jovica Roško, Široki put 106 32000 Vukovar
Natali Mataković, Luščić 8 47000 Karlovac
Melita Balaško, Hrvatskih Pavlina 46 42250 Lepoglava
Ružica Marić, P. Nerude 15 10090 Zagreb
Jasenka Lucić, Štrosmajerova 23 35000 S.Brod
Božica Krajcer, Gornja 7/1 Marčan 42207 Vinica
Marija Petrić, Trnsko 83 10020 Zagreb
Anica Matanovć, Trg Kralja Zvonimira 23 48000 Koprivnica
Josip Rački, Muževski kraj 21 51315 Mrkopalj
Maja Gerić, Sunger 23 51315 Mrkopalj
Ivo Klarić, Rakovčeva 17 51410 Opatija
Tomislav Canjuga, Slavenska 8 42000 Varaždin
Nikša Matušić, Između Dolaca 3 20236 Mokošica
Magdalena Lucić, J.J.Strossmayera 23 35000 S.Brod
Vladimir Ferenc, Dubravec 122 42244 Klenovnik
Lucija Dragović, S.Radića 20 20350 Metković
Željko Belec, Dr.A. Bauera 32000 Vukovar
Nikola Cindrić, Sveti Petar 52 D 47300 Ogulin
Zvonimir Režek, Maretićeva 2c 10010 Zagreb
Katarina Pernar, Vinodolska 81a 10040 Zagreb
Alen Šašović, Kralja Tomislava 128 44330 Novska
Jesenka Sewer, Rudolfa Fizira 8 42230 Ludbreg
Ivan Brlič, F. Tuđmana 587 21215 K. Lukšić
Sonja Rebrović, A. Stepinca 3 44320 Kutina
Paulo Milim, S. Krautzeka 84 51000 Rijeka
Mirjana Pavletić, Hahlić 19 51000 Rijeka
Ružica Tankosić, A.L. Bortula 26 22240 Tisno
Ami Mijić, DžimbegMilna 757 21405 Milna (Brač)
Ljubinka Černi, Vidikovac 23 52100 Pula
Kristina Miletić, Kuzminečka 6 10000 Zagreb
Marina Sakač, R. Fizira 26 42230 Ludbreg
Manda Nikolić, Blažićevo C5 51000 Rijeka
Ljiljana Rešetar, Dr. Franje Debana 22 40000 Čakovec
Manuela Mikuljan, M. Vlačić Ilirik 100 52223 Raša
Martina Šumberac, Breg Ivanovci 26A 52220 Labin
Klaudio Tomac, Titov trg 8 52220 Labin
Ivan Sabolić, M. Gupca 74 48321 Peteranec
Ivana Grgurić, Lujzinska cesta 23 51300 Delnice
Nediljko Silov, Trtarska 15 22000 Šibenik
Lorena Travašić, S. Tomašića 2 51000 Rijeka
Andrej Delija, Seline 43 23205 Bibinje
Dušan Božić, Dovičići 42 51216 Viškovo
Leo Krišto, Brostolade 64 52450 Vrsar
Iva Jukić, G. Krkleca 6 51000 Rijeka
Ljiljana Volf, Franjevačka 11b 43000 Bjelovar
Snježana Karnaš, Krvavi most 2 10000 Zagreb
Dražen Barišić, M.Sušanj 22 51410 Opatija
Snježana Ponoš, Pijarišće 25 10090 Susedgrad
Marija Jež, Vogelska 23 10090 Zagreb
Martin Kopić, Mirka Viriusa 4 10000 Zagreb
Tomislav Peranić, Homolićevo 2 51262 Kraljevica
Srećko Anić, Ive Režeka 6 42000 Varaždin
Dubravka Perić, J. Dobrila 8 35000 Slavonski Brod
Mirjana Šuman, A. Stepinca 21B 31300 Beli Manastir
Kristijan Zlatarek, Viškovo 122 51216 Viškovo
Dinka Jurdana, A.Cesarca 46 35000 S.Brod
Marko Jurić, 2.svibnja 1992 KB7 35000 S.Brod
Dina Dani, Kutinksa 21 10000 zagreb
Viviana Paulin, G. Carabino 7 51000 Rijeka
Marija Vičić, Preradovićeva 15 10000 Zagreb
Željko Pukšec, Goričanec 23C 10382 Donja Zelina
Emina Kovačić, J. Pupačića 6 42000 Varaždin
Soka Krapić, Mladenići 118 51216 Viškovo
Josip Ivanuš, Gredice 139A 49290 Klanjec
Zlata Perica, Z. Frankopanska 5/I 23000 Zadar
Karmel Stipanović, A.G.Matoša 35 b 32249 Tovarnik
Kristina Bošnjak, Borčićeva 6 21000 Split
Dražen Stračević, Novo naselje 2 51322 Fužine
Zdravko Holjević, Karolinska 48 51314 R. Gora
Karlica Gecan, Matanovci 18 51314 R. Gora
Tina Antić, Nobielova 6 52100 Pula
Milenka Zakrajšek, 4 K. Kranjca 13/2 52220 Labin
Rozika Bogović, Brajdica 4 51000 Rijeka
Lorena Jašić, Kurili 24 52353 Kanfanar
Odete Benčić, Rizzijeva 28 52100 Pula
Marica Žarić, Casale 26 52210 Rovinj
Josip Janjetić, Razine 6/a 51415 Lovran
Ane Kecman, Busljeno 2 20236 Mokošica
Branka Pavlica, Marčekkarlovačka 35 47303 Josipdol
Paško Ugrina, Kraljice Jelene 44 21213 K. Gomilica
Ivanka Bijuković, Visoka 7 21000 Split
Dušanka Svetić, Muževski kraj 59 51315 Mrkopalj
Valter Kršulja, Rubeški 35 51215 Kastav
Ksenija Bilić, Krš 12 22320 Drniš
Eda Brešan, Kneza Domagoja 38 21220 Trogir
Boris Valentić, Šet. M. tita 50 51415 Lovran
Pera Gašpar, Tina Ujevića 7 22300 Knin
Teodor Manojlović, M. Krleže 9 47000 Karlovac
Manda Nikolić, Blažićevo C5 Rijeka
Dijana Makaj, Ludbreška 3 42000 Varaždin
Alen Renka, Cerovac 16 3430 Jakšić
Ivan Modrić, Ilica 456A 10000 Zagreb
Jasmina Grguričin, 3. studenog 1944 23 22000 Šibenik
Jasmina Puljić, Stonska 6 21000 Split
Karmela Šarić, F. K. Frankopana 7 32100 Vinkovci
Dragica Kovačević, S. Jankovića 10 31000 vinkovci
Petar Kuklička, V.K.A Stepinca 8 31400 Đakovo
Gordana Srdar, A. Vivode 2 52420 Buzet
Loris Lončarić, Vinica 1 48000 Koprivnica
Štefica Škrlin, V. Nazora 35257 Lužani
Katica Stojković, J.J. Strossmayera 7 21485 Komiža

 

Dobitnici drugog kola  nagradne igre Tiska:


70.000 kn na potrošačkoj kartici 

BORIS BAGADUR, VARAŽDINSKA 110, 42220 NOVI MAROF

dobitnici poklon paket

Kristina Čandi, Tomićeva 3 10000 Zagreb
Štefanija Bilopavlović, Stjepana Radića 9 49243 Oroslavlje
Mario GAVIĆ, PUT BUNARA 12 22010 ŽABORIĆ
VANJA PAP, BAŠIĆ EDE MURTIĆA 8 10000 ZAGREB
SRETKO MIŠKOVIĆ, A. STEPINCA 22 21000 SPLIT
VERONIKA BOGADI, RUDOLFA HORVATA 18 48000 KOPRIVNICA
MILAN HUNJADI, KRIŽ 13 53270 SENJ
PERICA DEVČIĆ, OMLADINSKA 26 10310 IVANIĆ GRAD
BOŠKA IBRANOVIĆ, HERCEGOVAČKA 34 210000 SPLIT
MARIJA CVRTNJAK, MAHATMA GANDIJA 2/I 10133 ZAGREB
FRANC ŠTRITOF, JARNOVIĆEVA 176 10110 ZAGREB
JASMIN KRUŠKIĆ, RUDARSKA 1 52215 VODNJAN
ANDREA ŽIVKOVIĆ, FONOVA 6 10000 ZAGREB
SARA PERKOVIĆ, CHARLES DARWIN 8 10000 ZAGREB
ZVONKO LUKETIĆ, NOVA CESTA 34 47300 OGULIN
ZORAN MITIĆ, KNEZA BRANIMIRA 16 44010 SISAK
MLADEN HERCEG, R.J. ŠPANCA 19 49222 POZNANOVEC
KRUNOSLAV CICVARIĆ, DUBROVAČKA 26 31400 ĐAKOVO
MARIJA DUPNOIĆ, STROSSMAYEROVA 18 51000 RIJEKA
GORDANA KLJAJIĆ, A. STEPINCA 12 35430 OKUČANI
ANA MARINOVIĆ, DINKA ŠIMUNOVIĆA 25 21000 SPLIT
DAVORKA MARINIĆ, BRIJUNSKA 6 44000 SISAK
KAROLINA JELAKOVIĆ, MARTIĆEVA 18 10000 ZAGREB
ŽELJKA BEŠENIĆ, ILICA 63 10000 ZAGREB
HELENA FUČEK, DUBRAVA 308 10040 ZAGREB
IVA JURILJ, KRPANJSKA 18 10000 ZAGREB
IZOLDA KONČURAT, OTOČKACESTA 63 23272 KALI
IVA PERIN, PUT MURATA 3 C 23000 ZADAR
MIRJANA SEDLAR, VUKANCI 13 A 49251 MAČE
JASNA MUFIĆ, M.REŠETARA 23 10090 ZAGREB
MARICA KRZNARIĆ, BALIĆEVA 13 10310 IVANIĆ GRAD
MATEA VIŠIĆ, I.GUNDULIĆA 10 43000 BJELOVAR
KRUNOSLAV ANTONIĆ, DRAGE GREVAISA 29 10090 ZAGREB
WOLFGANG KOTHER, G.DEŽELIĆA 14 10000 ZAGREB
JADRANKA JAPUNDDŽIĆ, CVJETNI TRG 12 D 35400 NOVA
ANTUN PROSIĆ, LANIŠTE 13 A 10020 ZAGREB
MARIJANA BUTKOVIĆ, K.ZVONIMIRA 1 33288 KARLOBAG
DANIJEL JURATEK, ARGENTINSKA 4 10090 ZAGREB
IVO BAKOTA, PUT MAKRA 32 21300 MAKARSKA
GORAN IBRIKS, LUKI 6 51000 RIJEKA
DANICA BULIČIĆ, BALANČANE 2 21220 TROGIR
VESNA ŠIMULIJA, UDATNOGA 16 51000 RIJEKA
LJILAJAN ĐORĐEVIĆ, ČALOGOIĆEVA 5 10010 ZAGREB
ŽARKA BOLANČA, DUBORVAČKA 6 22202 PRIMOŠTEN

BALDO RADIĆ, OD IVORA 49 20236 MOKOŠICA MOKOŠICA
ĐURĐICA DVORSKI, SLAVENSKA 17 42000 VARAŽDIN
ŽELJKO ALIMIĆ, PUT NARONE 63 20350 METKOVIĆ METKOVIĆ
RATKO MAGLICA, A.B.ŠIMIĆ 21000 SPLIT
FRANJO MATULEC, M.VIRIUSA 14 48000 koprivnica
Anđela Kljenjak, M.Gupca 36 31000 Osijek
Marijana Čuljak, K.P.Svačića 4a 31000 Osijek
Zlatko Nagy, K.Zahradnika 21 10020 Zagreb
Božena Čaklec, B.Radić 15c 42000 Varraždin
Ljilja Majdek, Vukovarska 10 10312 Ivanić
Ante Skroza, S.Radića 77b 22000 Šibenik
Erin Brozd, Potočnjakova 8 10020 Zagreb
Sanda Dubravec, Trg Kralja Lukaša 30 48214 48214
Muhamet Hazzeri, Trondheimska 27 21000 Split
Irena Salopek, Vranska 8 47000 Karlovac
Ana Čalić, Kupinovac 78 43000 Bjelovar
Pavica Mišković, I.G.Kovačića 44 35000 Sl.Brod
Branka Tolić, P.Preradovića 1a 335151 Orahovica
Mirko Lončar, Podsedlo 31 47220 Vojnić
Laszlo Koiss, Milke Trnine 1 10000 Zagreb Zagreb
Ante Jezerčić, S.s.Kranjčevića 9 51300 Delnice
Tajana Marinić, Rugvička 94 10370 Dugo Sello Sello
Alma Ibrahimović, Bogdani III.odr.br6 10000 Zagreb
Marko Olujić, Benkovačka 3 21000 Split
Marijana Jurišić, Sukoišanska 26 21000 Split
Dubravko Cindrić, Šet.Tušmer 11 47000 Karlovac
Višnja Romac, Glavice 71 b 21230 Sinj Sinj
Orhideja Kutić, Ražinska 103 22010 Brodarica
Katica Škrtić, Inzl 1 47250 Duga resa resa
Željko Polašek, Donja kovačica 88 43270 V.Grđevac V.Grđevac
Milena Škomrlj, K.Sućurac 21212 K.Sućurac
Mihala Kurtović, Biokovska 2 21300 Makarska
Željko Bura, A.G.Matoša 54 32100 Vinkovci
Jure Vučić, Bošt 27 47300 Ogulin
Melita Makarun, Križan Zagrebačka 1 Sesvete
Zlatko Kelečić, Beter 48 Jastrebarsko
Sanja Primužić, Kolodvorska 8 43500 Daruvar
Mario Trdić, Trg slobode 13 51415 Lovran Lovran
Josip Novak, Pičmanova9/VII 10010 Zagreb
Tamara Prskalo, Hrv.Branitelja 53 35253 Brod Stupnik Stupnik
Tanja Tuđan, Kučan Marof Varaždinska 49 42000 42000
Dragan Dejanović, Prilaz Kikova 6 52220 Labin Labin
Renata Kapetanović, Lipovac bb 43500 Daruvar
Milka Pastuović, 19 Slavonska 19 10430 SAMOBOR SAMOBOR
Andrea Živković, Fonova 6 10000 Zagreb
Marija Ervacinović, V.Nazora 47 35257 Lužani
Patrik Mešić, Svete Ane 7 31207 Tenja Tenja
Nada Dragić, Put Izvora 47 Konolac 20236 20236
Željko Dedić, Kampor 249 51280 Rab
Envira Šperanda, Put Sv.Izidora104 21000 Split
Marija Cobović, Antuna Bauera 28 10000 Zagreb Zagreb
Ružica Buinjac, Sajmište II 11 44202 Topolovac Topolovac
Jadranka Vrzić, A.Hebranga 6124 35 Sl.Brod
Dubravka Magdić, G.Taborište 11 47240 Slunj
Vesna Mažić, Vidovića 17 43240 Čazma
Đurđica Puškan, Matije Gubca 35 35420 St.Pet.Selo St.Pet.Selo
Miljenko Hribar, Augusta Šenoe 1 10291 Brdovec Brdovec
Drago Punda, Zvizdila 4 21000 Split
Vlasta Ivaniš, Ive Režeka 3 42000 Varaždin Varaždin
Nikolina Bašio, Graboštani 1 44430 Hrv.Kostanjica
Katica Kalabrić, Krapanjskih Spužvara 63 22010 Brodarica Brodarica
Marko Saratlija, Grbaševec 19 48312 Rasinja
Karlo Terpin, Novi Brežanec 1A 48000 Koprivnica Koprivnica
Lucija Krznarić, Kloštranska 6 10310 Ivanić Grad Grad
Štefica Janković, Mala Erpenja 39A 49217 Krapinske Krapinske
Nevenka Milković, Male Putine 4 10090 Zagreb Zagreb

 

Dobitnici po kolima nagradne igre Tiska:

I kolo – glavna nagrada
70.000 kn na potrošačkoj kartici 

Tanja Huljevac, Starovalpovački put 27, 31551 Belišće

I kolo – dobitnici poklon paket
Ime Prezime Adresa Poštanski broj Grad
Mirta Udovčić J.Palmotića 1 31400 Đakovo
Suzana Vučak J.J.Storssmayera 262 31000 Osijek
Bruno Jutriša Mladena Vodičke 2 10000 Zagreb
Milica Stijelja Put Podarice 13 J 23000 Zadar
Stana Kožul Punta Radman 9 23231 Petrčane
Mirjana Glavaš Barbalićeva 4 52100 Pula
Zorica Čajić Driovier 19 52210 Rovinj
Marina Stinić Paraćeva 84 21000 Split
Jakica Šuperak Lumbarda 294 20263 Lumbarda
Vivana Paulin G.Carabino 7 51000 Rijeka
Slavica Sisgoreo Istarska 2 21000 Split
Kata Barberić Zagrebačka 21 10314 Križ
Tihomir Galović Pape I.Pavla II 9 31400 Đakovo
Ivana Spajić Ante Starčevića 55 31421 Đakovska Satnica
Željko Brko Belišćanska 23 31000 Osijek
Vesna Mores I.Kršnjavog 21 31000 Osijek
Jadranka Debelec Čakovečka 1 40306 Macinec
Alen Debelec Čakovečka 1 40307 Macinec
Ivanka Bali Kneza Domagoja 15 A 48000 Koprivnica
Ante Curić Bana J.Jelačića 31 20355 Opuzen
Alisa Bošnjak P.Pejačevića 31000 Osijek
Graciela Kresina Trg na križu 9 52210 Rovinj
Serđo Gobin Akvlejski prilaz 9 52100 Pula
Ljiljana Došen Rizvanuša 4 53206 Brušane
Franjo Hampamer A.Starčevića 40000 Čakovec
Ivana Oslovar Ivana Zajca 28 43000 Bjelovar
Barica Ivkovčić Daruvarska 77 43000 Bjelovar
Stanislav Vrabac Trg Slobode 3 31000 Osijek

Marija Makšan, Vukovarska 151 31000 Osijek
Zlatan Dominković, Cvjetkova 10 B 31000 Osijek Osijek
Janja Gavrić, Lovinac 53244 Lovinac
Valter Parenta, Maria Špilera 1 51000 Rijeka Rijeka
Larisa Šantek, B.Markovića 18 51000 Rijeka
Dragan Glovičak, Veli Turini 7 52220 Labin Labin
Smiljana Lučić, Vojak Veronska 2 52100 Pula Pula
Gordana Vučerić, Dobrilina 17 52100 Pula
Snježana Mladenić, Trampov breg 55 51216 Viškovo Viškovo
Krunoslav Ravlić, Zmaj Jovina 6A 31000 Osijek Osijek
Mira Zec, Sv.Petra 27 9 31000 Osijek Osijek
Snježana Mrakovčić, Trg hrvatskih velikana 4 10000 10000
Vlasta Miloš, Podvrh III 10 47300 Ogulin Ogulin
Ankica Filjak, Vinogradska 76 33405 Pitomača
Ivana Šimara, Stanka Vraza 2 31000 Osijek Osijek
Anka Lončarić, J.Jelačića 4 51266 Selce
Ilinka Kužina, J.Polića Kamova 51 51000 Rijeka Rijeka
Maja Zedniček, I.Vojnovića 91 20000 Dubrovnik
Dinka Cebalo, Lumbarda 474 20263 Lumbarda
Marija Mišković, Dr.Polaka 52 44317 Popavača
Sandi Artuković, I.Mažuranića 5 31222 Brdovac
Snežana Posavac, T.Brezovačkog 10 31207 Tenja
Ana Bukić, Paška 9 31000 Osijek
Damir Berlančić, E.Kvaternika 26 31220 Višnjevac
Damir Šafar, Reljkovićeva 17 31000 Osijek
Anica Hudinčec, Vlaislav 5 48326 Novigrad
Sandra Kozić, Mate Balote 69 51000 Rijeka Rijeka
Marko Grbeša, S.Miletića 117 31309 Kn.Vinogradi
Ankica Grbčić, I.Ricica 13 51264 Jadranovo
Ivanka Ujdenica, Kralja Tomislava 38 51260 Crikvenica Crikvenica
Stiv Lučan, Naselje Zrinskih i Frankopana 2 2
Milan Trbošević, B.Gojak 152 47000 Karlovac
Luka Putrić, Velika Vranovina 40 44415 Topusko Topusko
Mirela Florijančić, Trg Bana Jelačića 25a 31000 31000
Franjo Putrić, Velika Vranovina 83a 44415 Topusko Topusko
Robert Lulić, Gračka 5 20340 Ploče
Snježana Mihalinec, Rudolfa Lovreca 26 49000 Krapina Krapina
Dragica Pavlek, I.Rendića 15 40000 Krapina
Mirjana Žubrinić, Zeleni trg br.2 10000 Zagreb Zagreb
Mirjana Vidović, V.Filakovića 1 10000 Zagreb
Zdravko Grejza, Franje Kosine 15 31400 Đakovo Đakovo
Davorka Krželj, Put Žeževice br.1 21250 Šestanovac Šestanovac
Goran Vincek, Varaždinska 23 48000 Koprivnica
Anđela Vincek, Istarska 6 48000 Koprivnica
Mario Sekelj, Brezine 12 10344 Farkaševac
Željka Vrbatović, Splitska 40 22320 Drniš
Ljuba Ćuk, Hećimovićeva 5 10000 Zagreb
Ljiljana Rodić, K.Meštorvića 2 21300 Makarska
Ivka Lončar, Dumbašnička 14 10000 Zagreb
Zlata Lesić, M.Radovana 32 10000 Zagreb
Nada Lekečević, Mamanj 10 Trokut 11 10020 10020
Jasminka Samardžija, Ivana Lupisa 12 51000 Rijeka Rijeka
Dragan Boričić, F.Račkog 119 31400 Đakovo
Ana Greganović, Frane Supila 1a 31400 Đakovo Đakovo
Lorena Jašić, Kurili 23 52352 Pula
Berislav Jezerčić, Zagrebačka cesta 78c 10000 Zagreb Zagreb
Mirko Gretić, Kar.Stepinca 14 49000 Karpina
Ljiljana Kordić, Krstova 19a 31000 Osijek
Matija Sučić, Greda Sunjska 155 44210 Sunja Sunja
Petar Bubaš, Antuna Mihanovića 6 53000 Gospić Gospić
Tibor Brisky, R.Boškovića 15 21000 Split
Josip Kemfelja, Lukšići 48 10000 Zagreb
Snježana Botica, Ruđera Boškovića 11a 21000 Split Split
Vanja Bašić, Dubrovačka 65 21000 Split
Aleksandar Stojanović, V.K.A.Stepinca 24 31400 Đakovo
Zdravo Hašić, Braće Radić 45 44322 Lipovljani Lipovljani

Pravila nagradne igre možete pronaći na stranici
“Tisak nagradna igra”

Nagradna igra Tiska

Lajkajte našu stranicu i pratite najnovije nagradnjače:



Autor: Marko via NagradnaIgra.com.hr

Nema komentara - napišite vaš komentar.

Ostavite komentar

Ime (obvezno upisati) Email (obvezno upisati ali neće biti objavljeno) Vaša web stranica (nije obvezno upisati)
Vaš komentar:

Prije slanja komentara odgovorite na pitanje i dokažite da niste spam robot.

Zbrojite 5 i pet - upišite razultat brojem