Za najnovije nagradne igre Kraša uključujući i životinjsko carstvo kliknite na sljedeći link
>>  Kraš nagradna igra  << 

 

 

 

 

 

Zbog velikog broja upita i posjeta za ovu nagradnu igru objavljujemo i popis dobitnika nagrada

DOBITNICI NAGRADNE IGRE ŽIVOTINJSKO CARSTVO SEZONA LOVA

PLAYSTATION 3
Ime i prezime  Grad
1. MARTA ŽARKOVIĆ Zagreb
2. VERICA IVAS Zagreb
3. EMA ILIJAZI Rijeka
4. MARIO SLUKIĆ Bjelovar
5. MATEA RADIČEVIĆ Novo Čiče

NOTEBOOK ACER ASPIRE ONE 10″

Ime i prezime Grad
6. LAURA TURK Donja Zdenčina
7. LORENA ŠEBALJ Zagreb
8. MISLAV PLESIVČAK Sisak
9. MATEJ JUPEK Novska
10. MATEO FRANOV Tenja

NOKIA C6
Ime i prezime Grad
11. PETAR MARIN ČULIĆ Dugi rat
12. ISABELLA STOPIĆ Nova vas
13. MARINA CETINIĆ Vela luka
14. MELANI MOŽANIĆ Makarska
15. SLAVEN GELENĐER Zagreb
16. BORKA HOĐA Sv. Ivan Zelina
17. IVA KULUŠIĆ Šibenik
18. VALERIJA SLOBODNJAK Bjelovar
19. NENSI MOFARDIN Pazin
20. VALENT MAHOVIĆ Gajec

PLAYSTATION PORTABLE + 2 IGRE
Ime i prezime Grad
21. JASMINKA ČELIK Zagreb
22. DRAGICA CIGROVSKI Zagreb
23. GLORIA PILEPIĆ Rijeka
24. VINKICA KLISOVIĆ Split
25. DENIS KOSTELAC Ozalj
26. ZARA ČUBRANIĆ Baška
27. NINA I ANA MARGETIĆ Vrbovec
28. EMA MACEKOVIĆ Velika Gorica
29. STANKA MILINČIĆ Zagreb
30. MATIJA BUMBAK Šibenik

PAKET DRUŠTVENIH IGARA
Ime i prezime Grad
31. ANA VUKIĆ Dubrovnik
32. MELANIE JURIŠIĆ Zadar
33. NINA MACAKANJA Rijeka
34. SIMON BUDIMILIĆ Baška
35. MIA BALABAN Kastav
36. ADRIANA ROSS Kastav
37. FABIJAN ĐURIĆ Garčin
38. NELA KLOBUČAR Valpovo
39. MARKO VUK D.Kraljevec
40. VANA-MATEA OZRETIĆ Sali, Dugi otok
41. PATRIK HRUP Velika Gorica
42. LJILJANA ŽUŽIĆ Zagreb
43. IVONA ŽIGMAN Zagreb
44. IVANA GRGIĆ Split
45. TATIYA NOLA BERLAN Zagreb
46. SLAVICA VUKOVIĆ Zagreb
47. KATARINA RAJKOVIĆ Našice
48. PATRIK CAVRIĆ Sisak
49. LUCIJA KOTARSKI Sv.Križ Začretje
50. GABRIJEL MAJDAK Konjščina

iPOD SHUFFLE
Ime i prezime Grad
51. KATICA SVILOKOS Dubrovnik
52. ANITA ŠTEFULJ Koprivnica
53. TIN TOMŠIĆ Vrbovec
54. ADRIAN BRAJKOVIĆ Pula
55. DRAGICA TOMEŠIĆ Brođanci
56. MIHAEL SEVER Zagreb
57. IVA KLANEČEK Biograd na moru
58. VEDRAN IVANKOVIĆ Fužine
59. STJEPAN ZGURIĆ Pokupsko
60. DAMIR BEČEHELI Osijek
61. PETRA NJEŽIĆ Bjelovar
62. MARIO DUKARIĆ Donja Višnjica
63. GABRIJEL HERCEG Beretinec
64. FILIPA MEĐIMUREC Lopatinec
65. ROBERTA PAPO KOVAČIĆ Umag
66. ILIJA MATIĆ Vrbovec
67. KRISTINA KRAMBERGER Zagreb
68. DAVOR MRŠA Slavonski Brod
69. TEO ANDROŠEVIĆ Novska
70. LORENA MARIĆ Zagreb

LEGO KOCKE
Ime i prezime Grad
71. IVAN KOŠĆINA Split
72. LORENA PUKLIN Belec
73. IGOR BENCETIĆ Kaniška Iva
74. LANA MARINCULIĆ ŠIJAN Rijeka
75. NADA MIRČIĆ Knin
76. STOJAN SUTARIĆ Beli Manastir
77. ANITA MEDVED Osijek
78. KUZMA VRGOČ Solin
79. NIKOLINA PETEK Sesvetski Kraljevec
80. VICE ČOTIĆ Vrgorac
81. LUKA MARKOVIĆ-ĐURIN Osijek
82. PATRICIA GEČEVIĆ Zagreb
83. DRAGANA OPAČAK Rijeka
84. LUCIJA KEPA Kalnik
85. FABIO LUKEŽ Pazin
86. IVAN POCEDULIĆ Split
87. IVA ČUPIĆ Vodice
88. ANTUN ŠVAJKA Dugo selo
89. ANA VIZJAK Rijeka
90. PATRIK IVANČAN Predavac
91. LEON ČEPEK Bestovje
92. LEAN PAMIĆ Sv. Petar u šumi
93. NATALI KORZO Sisak
94. MIHAEL PETROVIĆ Čavle
95. LORENA PETRAČ Zagreb

ENCIKLOPEDIJA KNJIGA ZNANJA
Ime i prezime Grad
96. NEO UGLEŠIĆ Zadar
97. MARKO RUKAVINA Zagreb
98. BORNA AUGUSTINOVIĆ Požega
99. SILVIJA TOPOLOVEC Sesvete
100. DUBRAVKA OŽEGOVIĆ Pisarovina
101. IVAN ŠARAC Sela
102. PAOLA LES Zagreb
103. TAMARA KOVJANIĆ Bjelovar
104. EMA ĆOŠIĆ Zadar
105. KARLA SVAŽIĆ Krapinske toplice
106. DINO ZAMEČNIK Sarvaš
107. DINO PORČIĆ Biograd na moru
108. SANJA KOLAR Dugo selo
109. ANA KIRŠNER KOZIC Zagreb
110. ANITA IVANKOVIĆ Osijek
111. KRISTINA DRAGOJEVIĆ Zadar
112. MANUEL JAKOVAC Rijeka
113. ANTON DEBELIĆ Rab
114. DARKO KOLAREC Rijeka
115. MARINA VIDAKOVIĆ Rijeka
116. SVEN HALLE Zagreb
117. ALEN FRKOVIĆ Petrinja
118. KRISTINA I DARIAN DURAS Pazin
119. IVANA SALVADOR Kutina
120. BRUNO PAVLENIĆ Zagreb
121. NIKA PETRA JUKIĆ Cres
122. MARTINA HRVOJEVIĆ Split
123. ROBERT, MATEO I KARLO LISEC Jastrebarsko
124. RAFAEL PANADIĆ Kaštel Kambelovac
125. ZLATKO KUDELIĆ Zlatar
126. KRISTIJAN DEBELJAK Hum na Sutli
127. SNJEŽANA KRAMARIĆ Zagreb
128. ANTUN TURIČAR Đurđenovac
129. NEVENKA RATKOVIĆ Zagreb
130. VIVIAN LUKŠIĆ Split
131. TESSA BENGEZ Čakovec
132. MIJO OLUJIĆ Split
133. ZVONIMIR MARTINOVIĆ Pakrac
134. TEREZIJA KADIĆ Čepin
135. NIKA STILINOVIĆ Zagreb
136. ROKO RAOS Zagreb
137. IVONA NIKOLIĆ Zagreb
138. LEA TOMAK Rijeka
139. SANJA ŠUŠNJARA Hrvatska Dubica
140. MARINA NJEGOVAN Viškovo
141. MARTIN GORIČKI Bedekovčina
142. SANJA JURAJ Jaska
143. ANDREJA TOPČIĆ Lučko
144. KRISTINA VEVEREC ČUČKOVIĆ Zagreb
145. REBEKA RAFF Osijek

SLATKI PAKET + RUKSAK I VREĆICA ZA PAPUČE ŽIVOTINJSKO CARSTVO

Ime i prezime Grad
146. LUCIJA KRALJEV Biograd na moru
147. BISERKA PUTANEC Novi Zagreb
148. MLADEN OTO Prelog
149. KARLO LUKIĆ Split
150. KAROLINA VINAK Virovitica
151. PETAR KOKANOVIĆ Gudinci
152. MATIJAS MATIJAŠIĆ Umag
153. IVAN TEKIĆ Kloštar Ivanić
154. KARLO KRNIC Zagreb
155. MARKO KIR Pakrac
156. NENAD RIZVIĆ Karlovac
157. IVOLA ŠEGOTA-BOLI Lug
158. DOMINIK CIMERA Zadar
159. JOSIPA ČADEŽ Šibenik
160. MILKA BLAŽAK Zagreb
161. ANTUN ĐURĐEVIĆ H. Dubica
162. PETRA ŠARČEVIĆ Samatovci
163. NEVENKA TOMASOVIĆ Kučiće kod Omiša
164. TEA TIŠLJAR Velika Gorica
165. KATARINA TODIĆ Zagreb
166. NIKOLA RUNJIĆ Kaštel Lukšić
167. MARICA BLAŽEKOVIĆ Nuštar
168. MATEJ RAJKOVIĆ Vukovar
169. NATAŠA ČAKIĆ Baderna
170. VANESA VUJAKOVIĆ Zaprešić
171. LUCIJA PREBEG Ozalj
172. SNJEŽANA MIJADINOVIĆ Viškovo
173. INES PAPIĆ KARTELO Zagreb
174. ZRINKA RADOVANOVIĆ Zagreb
175. SANJA GAJDOŠ Vukovar
176. DUJE GRBEŠA Split
177. LAURA ŠVRLJUGA Hreljin
178. LUCIJA JURJEVIĆ Donja Bistra-Jablanovec
179. DANIEL IVANKOVIĆ Novska
180. IVICA HORVATIĆ Orehovica
181. BEN LACKOVIĆ Koprivnica
182. KATICA VADLJEK Križevci
183. LEONA SELTHOFER Osijek
184. MARIJAN GOLIK Rijeka
185. CELINA MARČIĆ Bol
186. ĐURO KRULJAC Zagreb
187. GORDANA DRAGOZET Samobor
188. BOJAN SINKIĆ Kutina
189. MARKO ŽARIĆ Dugo Selo
190. DINA STANČIĆ Pula
191. LEA STOJKOVIĆ Zagreb
192. MATEO PAVLOVIĆ Turčin
193. KATARINA LAZO Dubrovnik
194. PETRA CULEJ Budinščina
195. LAURA KURTOVIĆ Valpovo
196. ANKA BOROVČAK Zabok
197. MARKO SPAHIJA Dugo Selo
198. IVANA JELENA DRAGUN Krilo Jesenice
199. ARIJAN GAGIĆ Vrsi, Zadar
200. ZDRAVKA BRADARIĆ Split
201. LANA HREŠĆ Mursko Središće
202. IVAN GUDELJ (BRACIN) Zmijavci
203. DAVID LEVAK Gornji Draganec
204. ANTONIO TRAMIŠAK Antunovac
205. LEO MATEŠIĆ Slunj
206. ADRIAN ŠTIMAC Delnice
207. TONINO RAĐENOVIĆ Orahovica
208. MIRTA ĐOGAŠ Kaštel Gomilica
209. LUKŠA ANDRAČIĆ Osijek
210. ELVIS HODŽIĆ Zagreb
211. ERIK KODBA Selnica
212. DARIO ŠOBAK Ivanec
213. JULIJANA ČOLIĆ Karlovac
214. VALENT MAHOVIĆ Kašina
215. DAMIAN DRAŽENOVIĆ Sesvete
216. MATE MEZIĆ Zadar
217. TOMISLAV RUBČIĆ Otočac
218. MARIO LUKINIĆ Pokupsko
219. TOMISLAV MARKUS Zagreb
220. LUCIJA KOBEŠĆAK Zaprešić
221. DOMINIK NADRAMIJA Dubrovnik
222. DARIO I DORA DEKOVIĆ Rijeka
223. MARTINA NEMET Petrinja
224. JAKOV KRUNIĆ Bol
225. DRAGICA HORVAT Hrvatski Leskovac
226. JAKOV BUBEK Čakovec
227. MARINA JOVANOVIĆ Marina
228. KSENIJA ŽIGMAN Zagreb
229. ANAMARIJA ČORLUKA GRGIĆ Bebrina, Sl. Brod
230. MARIJA RUŠČIĆ Dubrovnik
231. ESMA BRAJKOVIĆ Kršan
232. IVAN I TOMISLAV DOLEŽAL Igrišće, Jakovlje
233. SVEN VUKELIĆ Zagreb
234. LUKA LEBO Brdovec
235. PETAR RAJČIĆ Šibenik
236. JELENA MIKULANDRA Šibenik
237. MARINA RAGUŽ Zagreb
238. LAURA KATULIĆ Velika Gorica
239. LAURA KOVAČIĆ Ludbreg
240. STJEPAN BALAKOVIĆ Jospovac
241. EMILI PERNIĆ Pula
242. IVAN ŠKRIVANEK Zagreb
243. SUZANA LEŠNJAK Mihovljan, Čakovec
244. IVAN I JAKOV PRSKALO Kastav
245. CHIARA JERMAN Buzet

DVODNEVNI IZLET U KRAŠEVO EKO-SELO BRATINA ZA 30 OSOBA
Ime i prezime Grad
246. PAOLA MARIĆ Zagreb

Detalje i popis dobitnika u PDF dokumentu možete pronaći na adresi www.kras.hr

———————————————–

NAGRADNA IGRA

U razdoblju od 20.10.2010. do 31.12.2010. godine pošalji 10 omotnica čokolade životinjsko carstvoosvoji jednu od vrijednih nagrada.

Nagrade:
1 x 2-dnevni izlet u Kraševo Eko selo Bratina za 30 osoba
5 x Playstation 3
5 x Notebook Acer Aspire one 10“
10x Nokia C6
10x Playstation portable + 2 igre
20x Paket društvenih igara
20x iPod shuffle 2GB
25x Lego kocke
50x Enciklopedija Knjiga znanja
100x Slatki paket + ruksak i vrećica za papuče ŽC

Kovertu s omotnicama čokolade i podacima (ime,
prezime, adresa (ulica, kućni broj, poštanski broj i mjesto stanovanja) i broj telefona ili mobitela.) pošalji najkasnije do 31.12.2010. na adresu:
KRAŠ d.d.
SEZONA LOVA
p.p. 416
10 002 Zagreb

Izvlačenje dobitnika održat će se u prostorima KRAŠ d.d., Ravnice 48, Zagreb dana 10.01.2011. godine.

Imena dobitnika biti će objavljena u roku 48 sati od izvlačenja na Kraševoj web stranici www.kras.hr, a svaki dobitnik biti će pismeno obaviješten o dobivenoj nagradi u roku 8 dana od dana izvlačenja dobitnika nagrada.
Odgovori na neka od pitanja:

Za nagradnu igru mogu se slati i omotnice čokoladica ŽC Football Kings.

Nagrada je ukupno 246, od kojih je jedna dvodnevni izlet u Kraševo eko selo Bratina za 30 osoba.

Nagradna igra vrijedi za područje Hrvatske, BiH i Srbijie (posebni pravilnici objavljeni na Kraševim web stranicama)

Popis dobitnika objavili smo na stranici “Dobitnici Kraš nagradne igre Sezona lova”

 

PODIJELI