Za obavijesti o najnovijim nagradnim igrama pratite nas putem
Facebooka ili Instagrama

Dobitnici nagrade godišnja zaliha Pampers pelena, 38 paketa

Svi dobitnici “365 dana suhog mališana uz DM i Pampers” po kolima.

Dobitnici nagrade godišnja zaliha Pampers pelena, 38 paketa

 

I.kolo

1. Jasminka Ivec, Novi Marof,

2. Gordana Bartolović, Velika Gorica,

3. Danijela Primorac, Zagreb,

4. Lazar Bertic, Jagodnjak

5. Boris Kukic, Zagreb,

6. Mirjana Nezmeskal, Dubrovnik

7. Hana-Petra Mrcela, Sesvete,

8. Marija Krizetic, Sveta Nedelja,

9. Saša Šoše, Sesvete

10. Katarina Juric-Solto, Sinj,

11. Ivana Kolaric, Karlovac,

12. Iva Pavetic, Varaždin,

13. Jelena Dobricic, Nova Gradiška,

14. Andrijana Jović, zagreb,

15. Branko Antonic, Zagreb,

 

II.kolo

1. Gordana Varjacic Grdan, Radoboj,

2. Anita Rasic, Pozega,

3. Mirjana Bartolec, Zagreb,

4. Vinko Opačak, Slav.Brod

5. Sanja Basanovic, Sibinj,

6. Zeljka Toic, Krk

7. Monika Catela Šegota, Krnica,

8. Indira Crnkic, Zagreb,

9. Anita Zdaček, Čakovec

10. Branka Kotrla Matjačić, Zaprešić

11. Matej Svegovec, Zagreb,

12. Ana Katusic Bojanac, Zagreb,

13. Antonija Vrgoc Hrepic, Zagreb,

14. Petra Jazidzija, Sinj – Turjaci,

15. Dubravka Mendeš Poljak, Zagreb,

 

III.kolo

1. Maja Matanovic, Zagreb,

2. Jasna Delija, Osijek,

3. Radojka Tulum, Rijeka,

4. Branka Tarandek, Čakovec,

5. Tatjana Kotarski, Zagreb,

6. Ivana Matosin, Zagreb,

7. Lana Knezevic, Zagreb,

8. Karmen Matenda, Split

9. Danijela Ostoni, Vodnjan,

10. Maja Bogdanovic, Zagreb,

11. Gordana Borsic, Zagreb,

12. Snjezana Sulc, Dugo Selo,

13. Mirela Smintic Kockovic, Zagreb

14. Marijana Kalcic, Zagreb,

15. Jelena Žvorc, Čakovec,

 

IV.kolo

1. Tomislav Šimunović, Slav.Brod,

2. Silvija Melnjak, Martijanec,

3. Silvija Milic, Zagreb,

4. Silvija Horjan, Đakovo,

5. Tamara Krasovac, Rijeka,

6. Monika Klobucar, Glina,

7. Katarina Dolšak, Zagreb,

8. Valentina Brkljacic, Zagreb,

9. Viktorija Kovacic Turcinec, Zagreb,

10. Maja Ferencak, Luka,

11. Martina Makiš, Tenja,

12. Danijela Druzak Rade, Karlovac,

13. Zvonimir Sikirmestar, Nijemci,

14. Josipa Lugaric, Pregrada,

15. Ana-Marija Rak, Cabuna

 

V.kolo

1. Marija Cale, Donji Andrijevci,

2. Melita Ivan, Zagreb,

3. Dubravka Šimić, Zagreb,

4. Ivana Spoljaric, Đurdevac,

5. Hrvoje Bakmaz, Zagreb,

6. Irena Ivkovic, Osijek,

7. Marina Dominikovic, Zagreb,

8. Anja Leskovar, Varaždin,

9. Irena Banovic Granic, Metković,

10. Ivana Sagud, Gornja Stubica

11. Milenko Nisandzic, Gospić,

12. Tajana Mocibob Pantovic, Poreč,

13. Mirjam Smoljo, Split,

14. Lea Lesjak, Čakovec,

15. Danijela Belaj, Osijek

 

VI.kolo

1. Dragana Brozinic, Ivankovo,

2. Katarina Badrov, Bestovje,

3. Nikolina Zagorjan, Bjelovar,

4. Marija Viali Brozic, Duga Resa,

5. Tanja Nađ, Bjelovar,

6. Vlatka Hizar, Zagreb,

7. Marcela Grgic, Sesvetski Kraljevec,

8. Sara Kezele, Kostrena,

9. Vedrana Gobin Vulic, Zagreb,

10. Ivana Gumbas, Krapina,

11. Aleksandra Vujnovic, Petrinja,

12. Julijana Bencak, Koska

13. Danijel Bojnicic, Zagreb,

14. Marija Hrvatic, Zagreb,

15. Marijana Bebek-Brajnovic, Orahovica.

 

VII.kolo

1. Tina Sut, Novaki

2. Sanja Kmetovic, Slano,

3. Ivana Zagrajski Bek, Beli Manastir,

4. Hrvoje Horvat, Zagreb,

5. Andrea Ovcaric, Tuhelj,

6. Sandra Topic, Zagreb,

7. Petra Petranovic Ovcaricek, Zagreb,

8. Marina Cadonic, Strmec ,

9. Snježana Hrupelj, Zagreb,

10. Ivana Terzic, Split,

11. Ileana Skerianc, Rijeka

12. Sanja Milotic, Samobor,

13. Maja Kumerle, Samobor,

14. Nikica Tesanic, Varaždin,

15. Ivana Horvat Saik, Zagreb.

 

VIII.kolo

1. Marija Cvitan, Kruševica,

2. Vedrana Smoljo, Kaštel Stari,

3. Nadica Kurevija, Zagreb,

4. Ana Filičević, Hvar ,

5. Mejra Lujic, Zagreb,

6. Valentina Pilski Novosel, Stubičke Toplice,

7. Maja Kurtovic, Rijeka,

8. Mirela Lozic, Dugi Rat,

9. Sandra Lončarić, Pula,

10. Marina Bulat, Cabuna,

11. Gordana Gobac, Zagreb,

12. Ana Zirdum, Zagreb,

13. Matej Simovic, Zagreb,

14. Milica Kajic, Cervar Porat,

15. Ivana Saric, Zagreb.

Najnovije nagradne igre