Za obavijesti o najnovijim nagradnim igrama pratite nas putem
Facebooka ili Instagrama


dobitnici ledo nagradne igre 2012 uz ledo uzivaj za hrvatsku navijaj

Ledo nagradna igra “Uz Ledo uživaj, za Hrvatsku navijaj!” traje do 10.09.2012.godine, a izvlačenje za glavne nagrade odražava se  14.09.2012.

Dobitnici iz finalnog izvlačenja:

5 x putovanje za dvije osobe u zemlju pobjednicu ovogodišnjeg nogometnog spektakla
Tomislav Krezić, Osječka 64, Dugo Selo
Janja Žnidarić, Radnička 1 Hrašica, Varaždin
Nada Maleš, Prisoje 74a, Dicmo
Milva Golob, Beram 42a, Pazin
Marko Dujmović, Matka Laginje 3, Karlovac

 

Ranije dodjeljene nagrade

5 x putovanje za dvije osobe u Poljsku da bodre naše nogometaše

Vladimir Šimović, Grada Chicaga 3, Zagreb
Nevenka Vrhovski, Prozorska 41, Šenkovec
Dario Lekšić, Dubravica 146, Zagreb
Sanel Bejtović, Trnava I. 56, Zagreb
Robert Bedenik, Zagrebačka 31a, Velika Gorica

20 x dres hrvatske nogometne reprezentacije

Damir Knez, Žitnjak 43, Zagreb
Marko Šarec, Blaškovečka 15, Sv. Ivan Zelina
Štefanija Bosak, Cerje Jesenjsko 15, Gornje Jesenje
Fran Severović, Matije Gupca 21, Orubica
Bruno (Darko) Ristić, Kozari bok V. odvojak 11, Zagreb
Monika Barbarić, 5. Kozari put 23, Zagreb
Šimun Severović, Relkovićeva 10, Orubica
Tomislav Makovičić, Savska 49, Orubica
Ivan Lugarec, Dubravica 64, Zagreb
Lea Blažević, Savska 179, Sisak
Lovro Matković, Vlaška 79, Zagreb
Nedin Hečimović, Mrkšina 72, Zagreb
Snježana Vuković, Dvojkovićev put 15, Zagreb
Marija Zlatanović, I. Gundulića 68, Davor
Davorka Perak, Vankina 2, Zagreb
Hrvojka Čudina, Mičevec, Majurčeva 12, Velika Gorica
Kristian Mišković, Albaharijeva 9, Zagreb
Željko Šimunović, Školska 11, Križ
Patrik Tadej, 1. svibnja 2, Vrbovsko
Tihana Kovačević, Čavle 256, Čavle

70 x lopta

Dražen Strmečki, Lj.Gaja 20, Bednja
Marina Turkalj, Dol 16, Lovas
Anđa Pavelić, Mikrorajon 11 c, Sl.Brod
Noa Spajić, Al. B.Jurišića 61, Zagreb
Ana Virant Ramaj, Trnsko 31a, Novi Zagreb
Branko Takač, Trg k.Krešimira 10, Koprivnica
Alisa Kosanović, Sisačka cesta II odvojak br.20, Novi Zagreb
Zorica Dorić, Zvonimirova obala 36, Slatine
Monika Mamić-Pešo, Zvonimirova 52, Podstrana
Zrinko Zrilić, E. Kotromanić 11/1, Zadar
Silvija Tršić, Brsećinska 2, Dubrovnik
Marin Lerotić, Velog Jože 8, Pula
Monika Marković, Makarska ulica br. 32, Split
Bernarda Marjanović, Kralja Tomislava 45, Davor
Špiro Juraga, Luke 1, Murter
Sara Serdarević, Don Mihovila Paulinovića 5, Baška Voda
Ana Marušić, Put dvora 3, Marušići, Mimice
Inga Salaj, Hvarska 57, Slavonski Brod
Bernard Tomas, Dr. F.Tuđmana 4, Gromačnik, Sibinj
Marinela Lenče Širac, N. Šubića Zrinskog 3, Pakrac
Brankica Mrkonjić, Kijevska 8, Split
Dario Cindrić, Antuna Mihanovića 18, Semeljci
Kristina Grubeša, Rakitska cesta 108, Bestovje, Sv.Nedelja
Marijana Mateša, 137. brigade 1, Duga Resa
Vedran Putnik, R.Boškovića 4a, Dalj
Barbara Čargonja, Čavle 39, Čavle
Nataša Hojski, Kopernikova 32, Zagreb
Ante Sorić, Put Polic 73, Bibinje, Zadar
Ivan i Duje Barić, Dočine bb, Tugare
Dijana Parčina, Rimski put 47, Kaštel Sućurac
Slaven Kozina, Vedrine 111, Trilj
Ivona Krpez, Nikole Kovačića 11, Marija Gorica
Sara Omašić, dr.Josipa Omašića 22, Kaštel Lukšić
Anamarija Morić, Kmanski prilaz IV 3, Split
Zlata Jagličić, Put kave 47, Kaštel Sućurac
Dajana Dukić, Vrh visoke 58, Split
Nataša Balde, Istarska 6, Potpićan
Matea Koričić, Pavlinski trg 9, Senj
Tanja Gulan, Galovac, Zemunik
Goran Josipović, Matoševa 1, Knin
Ivan Maja, 30. svibnja 37d, Dalj
Hrvoje Peranović, I. Mažuranić 62c, Županja
Brajan Budić, Begovica 5, Pula
Iva Bortul Turina, D.Selo 23, Šmrika
Kristijan Golja, Plomin luka 21, Plomin
Lucija Tomić, Čulinečka 87, Zagreb
Marija Janković, Viktora Kovačića 18, Novi Zagreb
Denis Duka, Dubrovačka 12, Split
Nina Zec, Kod sv. Magdalene bb, Starigrad
Goran Kedmenec, Prvomajska 48, Vularija, Orehovica
Iva Bortul Turina, D.Selo 23, Šmrika
Mirjana Tihi, Trg kralja Tomislava 3, Duga Resa
Verica Cincović, Šimićeva 12, Split
Marina Bogunović, Krašička 20, Zagreb
Irena Martinić, XII Dalmatinske brigade 31b, Supetar
Anamarija Laktašić, A.Hebranga 26, Sisak
Doris Dodig, Primorska ul.38, Rogotin
Vesna Dukić, Stjepana Radića 8, Trilj
Daliborka Mijač, Krešimirova 1, Knin
Tea Kojundžija, Kralja Zvonimira 108, Vinkovci
Zoran Krobot, Selska 66, Hrastovsko, Ludbreg
Ivica Matić, Stanka Vraza 19, Split
Ružica Bajan, Dol 20, Lovas
Luka Severović, Matije Gupca 21, Orubica
Borna Trubić, Mala Švarča 47, Karlovac
Karla Šestan, Brače Radića 32, Sveti Ivan Žabno
Dragiton Zvonarić, Braće Radića 1, Pitomača
Fran Mamić, Ilovca 8, Viškovo
Srećko Zvonarić, Braće Radića 1, Pitomača
Hrvoje Marušić, Amruševa 19, Zagreb

105 x majica

Marica Božičević, Ivanićgradska 80, Zagreb
Matej Vukanović, Vukovarska 11, Ploče
Marija Mamić, Zvonimirova 52, Podstrana
Anita Kober, Mirkovec Breznički 18a, Bisag
Tadija Teklič, Stupi 30, Kaštel Lukšić
Stipe Čagalj, Stinice 55, Split
Gasper Bataljaku, Obala Maratuša 40, Brodarica
Ljiljana Šarić, Hrvace 234 c, Hrvace
Krunoslav Kovačić, Nehruov trg 23, Novi Zagreb
Marina Ribić, Vile Velebita 8c, Zagreb
Zorana Čulić, Barčev trg 15, Zagreb
Karlo Miškulin, Lišice 9, Senj
Žaklina Vujčić, Miličeva 66, Split
Dražen Bajt, Ante Starčevića 60, Sesvete
Šime Bajlo, Put Murata 18a, Zadar
Gordana Barišić, Barakovićeva 17, Split
Ivan Barešić, Trg kralja Tomislava 6, Duga Resa
Karlo Katušić, P.Krešimira IV br 4, Sl.Brod
Mirko Delač, Senjsko 145, Vrbovsko
Danijela Poldrugač, Mostarska 34, Sesvete
Krunoslav Grgurić, Jozefinska cesta 42, Duga Resa
Dean Vrh, Peroj 97, Vodnjan
Oliver Perković, Sv.Rok 45, Ogulin
Pia Bešić, Put Križa 6, Skradin
Zvonimir Kanižaj, Istarska 18, Zagreb
Almedina Rahmanović, Trg sv. Barbare 5, Rijeka
Luka Mužinić, Poljičke Kneževine 47, Srinjine
Tino Knezović, Vukovarska 180, Split
Stjepan Grbić, Homerova 7, Orahovica
Dorijana Marović, Kaštanjer 19, Pula
Manuela Šabić, Čilipska 15, Dubrovnik
Dino Selimović, Strossmayerova 3, Kraljevica
Katica Hodak, Drenje Šćitarjevsko 1, Velika Gorica
Erman Lukas, Dubrovačka 22, Rovinj
Anica Piljaš, Osječka 9, Varaždin
Jerko Pralija, Table 23, Split
Miriam Stilinović, Frančeskija 53b, Savudrija
Jakov Kelečavić, Bedemi zadarskih pobuna 2, Zadar
Anton Škunca, Tenčićeva 8, Rijeka
Mario Linić, Čavle 161, Čavle
Milica Miš, Novoselska 33, Vukovar
Ljiljana Tomašić, A.Radića 21, Bapska
Vera Ljubas, Radoslava Cimermana, Zagreb
Leon Peharda, Donje Ladanje, V.Nazora 126, Maruševac
Martina Kokša, Trg kralja Tomislava 19, Molve
Luka Šunjo, Dudini 25, Solin
Slavica Teklić, Stupi 30, Kaštel Lukšić
Marija Lazar, Dravska 4, Gola
Renata Medvidović, Odeska 7, Split
Petar Božović, Škrljevo 278, Škrljevo
Meri Kozina, Vedrine 111, Trilj
Sven Mikulin, N.Tesle 27, Velika Gorica
Anica Kanižaj, 6. Novoselski odvojak 7, Zagreb
Miljenka Vrdoljak-Lolo, Kralja Tomislava 100, Trilj
Marinko Rašić, Hrvatskih branitelja 68, Ruščica
Srđana Urlić, Kralja Zvonimira 27, Split
Sanja Vidaković, J.Dobrile 32, Velika Gorica
Zorka Pasarić, D.Cesarića 1, Zagreb
Nikolina Klepac, Donja Topličica 15a, Sveti Ivan Zelina
Ivan Magdić, Turanj 63a, Karlovac
Mirna Pervan, Domovinskog rata 32, Trilj
Antonela Dutković, Turanjski poloj 1, Karlovac
Melanija Milatović, Svetojakobska 5c, Zagreb
Monika Berić, Petra krešimira IV/4, Sl.Brod
Marinko Rašić, Hrvatskih branitelja 68, Ruščica
Elena Martinović, Braće Bačić, Rijeka
Marija Katalinič, Braće Radev 2, Zagreb
Plavetna Šivak, Jaruščica 9a, Zagreb
Danica Kreso, Ive Vojnovića 81, Dubrovnik
Marina Ribić, Vile Velebita 8c, Zgreb
Ivan Prkut, Vukovarska 11, Mlini
Živko Cetina, 43. istarske divizije 5, Fažana
Silvija Nikić, Šibenska 9, Split
Dejana Subašić Trušćek, Vodenička 2, Osijek
Marino Lovrić, Ćelijska 5, Zagreb
Katica Hodak, Drenje Šćitarjevsko 1, Velika Gorica
Filip Gorupec, Bukovački put 8, Zlatar Bistirca
Branka Mihaljević, Vumelje 28, Markuševec, Zagreb
Andreja Širac, Stjepana Širca 5, Prekopakra, Pakrac
Martina Malenić, Hudobička 12, Brezovica
Matea Smolić, Debeljak 74, Sukošan
Marinko Rašić, Hrvatskih branitelja 68, Ruščica
Antea Pešo, Zvonimirova 52, Podstrana
Ana Udovičić, V.Nazora 121, Stari Mikanovci
Siniša Dumanić, Šibenska 21, Split
Tanja Gulan, Galovac, Zemunik
Igor Glavurdić, Trg sv.Bernarda 19, Funtana
Matija Blašković, Matoševa 22, Karlovac
Mauro Mlinarić, Kopernikova 46, Zagreb
Leonardo Vincetić, Tomislavova 234, Knin
Vice Vučko, Lulićeva 5, Makarska
Ivan Omašić, Dr, J.Omašića 22, Kaštel Lukšić
Davor Bazina, Tolstojeva 41, Split
Radojka Sever, Braće Seljana 7, Zagreb
Jelka Tomaš, Triljska 26, Split
Tin Bauman, Slavka Kolara 13a, Velika Gorica
Damir Garac, Hercegovačka 16, Stobreč
David Orlić, Grbe 20, Nin
Emma Kopač, Biskupa P. Žanića 29, K. Novi, Split
Evita Peyrek, Starčevićeva 24c, Split
Stela Krupljanić, M.Trnine 35, Zagreb
Dora Bošnjaković, A.Radića 1, Bapska
Željko Piljaš, Osječka 9, Varaždin
Milan Jagličić, Put kave 47, Kaštel Sućurac
Renata Baćan Peškir, J.Jelačića 16, Zaprešić

Najnovije nagradne igre

Oglasi