Nagradna igra traje do 14.07.2013. i pravila možete pronaći na stranici
Bruschett Maretti nagradne igre 2013

 

Dobitnici glavnih nagrada (4. – 6. krug):

Putovanje za dvoje u Veneciju i dva kovčega:
Jasna Lazarić, Lopar
Helena Vidović, Varaždin
Dobitnici 6. kruga:

Piknik košara:
Anja Komosar, Labin
Ines Boljat, Solin
Dorotea Kovač, Velika Mlaka
Mreža za ležanje:
Ana Šulentić, Zagreb
Lucija Strugar, Cerje Nebojše
Valentina Medved, Krnjak
Nenad Pinturić, Hrašće
Anita Perak, Svinjarevci
Suzana Šumberac Šaravanja, Ilok
Katarina Gojak, Duga Resa
Tamara Kirša, Zagreb
Set za vino:
Ivana Blaženić, Sisak
Valentina Čep, Plomin
Nada Ivanović, Korčula
Dragica Bek, Čepin
Slavica Smiljanić, Rijeka
Jadranka Tomić, Ivankovo
Martina Pec, Dragotin
Renata Sladović, Zagreb
Fondue set:
Emanuela Milić, Vuka
Marko Marković, Zagreb
Ante Filipović-Grčić, Sinj
Marko Pavić, Osijek
Emil Brezac, Labin
Tomislav Mrazovac, Petrinja
Marina Banović, Zagreb
Adrijana Varović, Drnje

 

Dobitnici 5. kruga:

Piknik košara:
Gordana Radica Stevanović, Split
Kristijan Ležaić, Bedekovčina
Igor Erdeli, Gradec
Mreža za ležanje:
Nikola Curiš, Konjščina
Snježana Dujan, Zagreb
Gordana Surać, Zadar
Ines Ljubetić Fišer, Zagreb
Sanja Stanković, Narta
Vera Tumbri, Zagreb
Renata Prskalo, Zagreb
Renata Zeljak, Varaždin
Set za vino:
Renata Osmić, Zagreb
Lenka Fabric, Vrgorac
Krunoslav Goršić, Karlovac
Marija Matić, Goričan
Leonarda Šoić, Samobor
Ivanka Budić-Kralj, Benkovac
Tatjana Perković, Dugo Selo
Maja Nožina, Split
Fondue set:
Katica Lazo, Dubrovnik
Dario Katoliković, Zagreb
Jelena Šantek, Sesvetski Kraljevec
Jakov Škarica, Zadar
Branka Posavec, Turčin
Dea Vincek, Zagreb
Marija Bartulović, Split
Mirela Baličević, Ilača

 

Dobitnici 4. kruga:

Piknik košara:
Nikolina Dvorski, Zagreb
Ivanka Crnić, Zagreb
Romana Božanić, Split

Mreža za ležanje:
Leo Tumbas, Kravarsko
Laura Katulić, Velik Gorica
Marija Kulenović, Zagreb
Katarina Nikolić, Otok
Leonard Sekovanić, Varaždin
Lidija Majcen, Zagreb
Suzana Suša, Zagreb
Katarina Nataša Merčep, Split

Set za vino:
Lovro Brletić, Velika Gorica
Ksenija Klovar Lukarić, Rijeka
Renata Trstenjak, Križevci
Jozefina Srpak, Zagreb
Natalija Horvat, Nedelišće
Ana Pervan, Zagreb
Petra Rajčić, Kaštel Lukšić
Maja Oklopčić Visković, Tučepi

Fondue set:
Bojana Medan, Viškovo
Pavle Cvijić, Zagreb
Martina Jakšić, Karlovac
Ana Marečić, Rijeka
Darko Talaja, Osijek
Maja Prpić Šabić, Ogulin
Davor Pavičić, Split
Nikolina Mesarov, Križevci

 

Dobitnici glavnih nagrada (1. – 3. krug):

Putovanje za dvoje u Veneciju i dva kovčega:
Antea Juraga, Rijeka
Marta Pribanić, Zagreb

 

Dobitnici 3. kruga:

Piknik košara:
Sanja Šubat , Rijeka
Darija Peić, Rab
Matija Vučina, Zagreb
Mreža za ležanje:
Damir Cvijić, Zagreb
Martina Peršić, Varaždin
Nataša Jurković, Zagreb
Anka Smoje, Split
Marija Prga, Trogir
Martina Fadljević, Lukač
Nina Petrović, Draga Bašćanska
Tatjana Perković, Dugo Selo
Set za vino:
Dubravka Kovačević, Slatina
Igor Andračić, Osijek
Ivan Čokrlić, Zagreb
Mia Marinković, Split
Ivana Budimir Dautović, Osijek
Mirko Petak, Vrbovec
Toni Jelušić
Josip Mihajić, Rijeka
Fondue set:
Karlo Balent, Mala Subotica
Elena Peraić, Rijeka
Ljiljana Stanić, Rušćica
Ivan Matekalo, Slavonski Brod
Doris Brajković, Pula
Miroslav Podvorac, Mahično
Martina Lonjak, Varaždin
Robert Pavičić, Ogulin

 

 

Dobitnici 2. kruga:

Piknik košara:
Boris Antunović, Osijek
Ivanka Šebalj, Slunj
Ivana Kos, Lekenik
Mreža za ležanje:
Kristina Terzić, Nova Gradiška
Anela Galić, Split
Milena Popec, Velika Gorica
Fahira Magdić, Jastrebarsko
Biserka Baždar, Ozalj
Ivana Pezić Agatić, Zagreb
Dorotea Stojanović, Pula
Marina Pregun, Karlovac

Set za vino:
Anamarija Kovačić, Sesvete
Marina Bogunović, Zagreb
Ana Veršić, Rijeka
Mario Kotarski, Zagreb
Dijana Denačić, Rijeka
Tina Sović, Zagreb
Željka Pavličić, Vinkovci
Vesna Marović, Glina

Fondue set:
Katarina Borojević, Lukoran
Ingrid Zajec, Zagreb
Nikolina Jakšić, Rijeka
Regina Josić, Zagreb
Narcisa Šemović, Split
Ivan Lesić, Virovitica
Dijana Labus, Lučko
Željka Frančić, Zagreb

Dobitnici 1. kruga:

Piknik košara:
Vilma Kovač, Slatine
Mladen Goršek, Bestovje
Lidija Stinner, Višnjevac
Mreža za ležanje:
Marija Franjković, Rakovica
Nikolina Rodić Miličević, Zvečanje
Nikolina Sečić, Okrug Gornji
Dragomir Babić, Vukovar
Ivana Klanjčić, Zaprešić
Marija Prekpalaj, Zagreb
Susanna Ćurić, Slavonski Brod
Silvia Schenner, Zagreb

Set za vino:
Anita Jecel, Gvozd
Jasminka Hrgarek, Maruševec
Sanja Lalić, Zrinski Topolovac
Elizabeta Frajman, Zaprešić
Velička Jurković, Sesvete
Antonio Režić, Koška
Dominik Udiljak, Split
Nataša Vranješ, Makarska

Fondue set:
Marko Benko , Novi Marof
Ozren Devald, Zagreb
Matea Tisaj, Lipovljani
Josip Balaž, Vinkovci
Žana Kovačević, Stari Grad (otok Hvar)
Nikolina Božinović, Slavonski Brod
Krunoslav Šargač, Koprivnica
Darko Udovičić, Višnjevac

Najnovije nagradne igre