Za obavijesti o najnovijim nagradnim igrama pratite nas putem
Facebooka ili Instagrama

Nagradna igra traje do 14.07.2013. i pravila možete pronaći na stranici
Bruschett Maretti nagradne igre 2013

 

Dobitnici glavnih nagrada (4. – 6. krug):

Putovanje za dvoje u Veneciju i dva kovčega:
Jasna Lazarić, Lopar
Helena Vidović, Varaždin
Dobitnici 6. kruga:

Piknik košara:
Anja Komosar, Labin
Ines Boljat, Solin
Dorotea Kovač, Velika Mlaka
Mreža za ležanje:
Ana Šulentić, Zagreb
Lucija Strugar, Cerje Nebojše
Valentina Medved, Krnjak
Nenad Pinturić, Hrašće
Anita Perak, Svinjarevci
Suzana Šumberac Šaravanja, Ilok
Katarina Gojak, Duga Resa
Tamara Kirša, Zagreb
Set za vino:
Ivana Blaženić, Sisak
Valentina Čep, Plomin
Nada Ivanović, Korčula
Dragica Bek, Čepin
Slavica Smiljanić, Rijeka
Jadranka Tomić, Ivankovo
Martina Pec, Dragotin
Renata Sladović, Zagreb
Fondue set:
Emanuela Milić, Vuka
Marko Marković, Zagreb
Ante Filipović-Grčić, Sinj
Marko Pavić, Osijek
Emil Brezac, Labin
Tomislav Mrazovac, Petrinja
Marina Banović, Zagreb
Adrijana Varović, Drnje

 

Dobitnici 5. kruga:

Piknik košara:
Gordana Radica Stevanović, Split
Kristijan Ležaić, Bedekovčina
Igor Erdeli, Gradec
Mreža za ležanje:
Nikola Curiš, Konjščina
Snježana Dujan, Zagreb
Gordana Surać, Zadar
Ines Ljubetić Fišer, Zagreb
Sanja Stanković, Narta
Vera Tumbri, Zagreb
Renata Prskalo, Zagreb
Renata Zeljak, Varaždin
Set za vino:
Renata Osmić, Zagreb
Lenka Fabric, Vrgorac
Krunoslav Goršić, Karlovac
Marija Matić, Goričan
Leonarda Šoić, Samobor
Ivanka Budić-Kralj, Benkovac
Tatjana Perković, Dugo Selo
Maja Nožina, Split
Fondue set:
Katica Lazo, Dubrovnik
Dario Katoliković, Zagreb
Jelena Šantek, Sesvetski Kraljevec
Jakov Škarica, Zadar
Branka Posavec, Turčin
Dea Vincek, Zagreb
Marija Bartulović, Split
Mirela Baličević, Ilača

 

Dobitnici 4. kruga:

Piknik košara:
Nikolina Dvorski, Zagreb
Ivanka Crnić, Zagreb
Romana Božanić, Split

Mreža za ležanje:
Leo Tumbas, Kravarsko
Laura Katulić, Velik Gorica
Marija Kulenović, Zagreb
Katarina Nikolić, Otok
Leonard Sekovanić, Varaždin
Lidija Majcen, Zagreb
Suzana Suša, Zagreb
Katarina Nataša Merčep, Split

Set za vino:
Lovro Brletić, Velika Gorica
Ksenija Klovar Lukarić, Rijeka
Renata Trstenjak, Križevci
Jozefina Srpak, Zagreb
Natalija Horvat, Nedelišće
Ana Pervan, Zagreb
Petra Rajčić, Kaštel Lukšić
Maja Oklopčić Visković, Tučepi

Fondue set:
Bojana Medan, Viškovo
Pavle Cvijić, Zagreb
Martina Jakšić, Karlovac
Ana Marečić, Rijeka
Darko Talaja, Osijek
Maja Prpić Šabić, Ogulin
Davor Pavičić, Split
Nikolina Mesarov, Križevci

 

Dobitnici glavnih nagrada (1. – 3. krug):

Putovanje za dvoje u Veneciju i dva kovčega:
Antea Juraga, Rijeka
Marta Pribanić, Zagreb

 

Dobitnici 3. kruga:

Piknik košara:
Sanja Šubat , Rijeka
Darija Peić, Rab
Matija Vučina, Zagreb
Mreža za ležanje:
Damir Cvijić, Zagreb
Martina Peršić, Varaždin
Nataša Jurković, Zagreb
Anka Smoje, Split
Marija Prga, Trogir
Martina Fadljević, Lukač
Nina Petrović, Draga Bašćanska
Tatjana Perković, Dugo Selo
Set za vino:
Dubravka Kovačević, Slatina
Igor Andračić, Osijek
Ivan Čokrlić, Zagreb
Mia Marinković, Split
Ivana Budimir Dautović, Osijek
Mirko Petak, Vrbovec
Toni Jelušić
Josip Mihajić, Rijeka
Fondue set:
Karlo Balent, Mala Subotica
Elena Peraić, Rijeka
Ljiljana Stanić, Rušćica
Ivan Matekalo, Slavonski Brod
Doris Brajković, Pula
Miroslav Podvorac, Mahično
Martina Lonjak, Varaždin
Robert Pavičić, Ogulin

 

 

Dobitnici 2. kruga:

Piknik košara:
Boris Antunović, Osijek
Ivanka Šebalj, Slunj
Ivana Kos, Lekenik
Mreža za ležanje:
Kristina Terzić, Nova Gradiška
Anela Galić, Split
Milena Popec, Velika Gorica
Fahira Magdić, Jastrebarsko
Biserka Baždar, Ozalj
Ivana Pezić Agatić, Zagreb
Dorotea Stojanović, Pula
Marina Pregun, Karlovac

Set za vino:
Anamarija Kovačić, Sesvete
Marina Bogunović, Zagreb
Ana Veršić, Rijeka
Mario Kotarski, Zagreb
Dijana Denačić, Rijeka
Tina Sović, Zagreb
Željka Pavličić, Vinkovci
Vesna Marović, Glina

Fondue set:
Katarina Borojević, Lukoran
Ingrid Zajec, Zagreb
Nikolina Jakšić, Rijeka
Regina Josić, Zagreb
Narcisa Šemović, Split
Ivan Lesić, Virovitica
Dijana Labus, Lučko
Željka Frančić, Zagreb

Dobitnici 1. kruga:

Piknik košara:
Vilma Kovač, Slatine
Mladen Goršek, Bestovje
Lidija Stinner, Višnjevac
Mreža za ležanje:
Marija Franjković, Rakovica
Nikolina Rodić Miličević, Zvečanje
Nikolina Sečić, Okrug Gornji
Dragomir Babić, Vukovar
Ivana Klanjčić, Zaprešić
Marija Prekpalaj, Zagreb
Susanna Ćurić, Slavonski Brod
Silvia Schenner, Zagreb

Set za vino:
Anita Jecel, Gvozd
Jasminka Hrgarek, Maruševec
Sanja Lalić, Zrinski Topolovac
Elizabeta Frajman, Zaprešić
Velička Jurković, Sesvete
Antonio Režić, Koška
Dominik Udiljak, Split
Nataša Vranješ, Makarska

Fondue set:
Marko Benko , Novi Marof
Ozren Devald, Zagreb
Matea Tisaj, Lipovljani
Josip Balaž, Vinkovci
Žana Kovačević, Stari Grad (otok Hvar)
Nikolina Božinović, Slavonski Brod
Krunoslav Šargač, Koprivnica
Darko Udovičić, Višnjevac

Najnovije nagradne igre

Oglasi