Za obavijesti o najnovijim nagradnim igrama pratite nas putem
Facebooka ili Instagrama

fina-nagradna-igra-2015-u-svakoj-fini-nagradu-primi-mala

Popis dobitnika možete pronaći ispod

Fina nagradna igra 2015 traje od 2. studenog do 31. prosinca 2015. godine.
Nagradni fond uključuje:
100 x polica Croatia zdravstvenog osiguranja
(50 polica dopunskog zdrastvenog osiguranja u vrijednosti od 804,00 kn za razdoblje od godine dana i 50 polica Best Doctors Junior u vrijednosti od 540,00 kn za razdoblje od godine dana)
50 x poklon bon Borova u vrijednosti 500 kn
10 x 1000 kn plaćenih računa.
Kako sudjelovati?
Platite odjednom 4 računa
ili
koristite usluge Finine mjenjačnice (otkup ili prodaja deviza u jednoj transakciji u vrijednosti od minimalno 2.000,00 kuna)
ili
koristite uslugu Western Uniona
i na šalteru Fine dobit ćete kupon koji vam pruža prigodu za osvajanje vrijednih nagrada:
U Fini mnoge svoje račune možete platiti bez naknade, a za ostale gotovinske uplate Fina naplaćuje niže naknade (Plaćanje bez naknade za HEP, HRT, Croatia osiguranje, a za čitav popis kliknite OVDJE). Plaćanje uz niže naknade na ostale gotovinske uplate građana
Svaki sudionik u nagradnoj igri može sudjelovati s neograničenim brojem ispunjenih kupona. Ako jedan sudionik osvoji više nagrada, ima pravo samo na jednu, i to vredniju nagradu, a kolo se nastavlja izvlačenjem novog dobitnika. U nagradnoj igri ne mogu sudjelovati zaposlenici priređivača ni članovi njihove uže obitelji.Javno izvlačenje nagrada održat će se na adresi priređivača, Koturaška 43, Zagreb, 19. siječnja 2016. godine u 12 sati. Imena dobitnika bit će objavljena na internetskim stranicama www.fina.hr u roku od (8) osam dana od dana izvlačenja. Dobitnici nagrada bit će obaviješteni telefonskim ili pismenim putem o nagradi.

Dobitnici  su

100 X POLICA CROATIA ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA
50 X POLICA DOPUNSKOG ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA
1. Ankica Pelicarić Padelin, Kneza Domagoja 8, 23210 Biograd na moru
2. Petris Marinković, Hrvatskog preporoda 10, 21420 Bol
3. Michelizza Golda, Strada Longa 25, 52460 Buje
4. Nevio Sirotić, Sovinjska brada 9, 52420 Buzet
5. Martin Toić, Melin 5/8, 51557 Cres
6. Joso Baraba, Braće Brozičević 4, 51260 Crikvenica
7. Mirica Kovač, Čabarska 7, 51306 Čabar
8. Vesna Rački, Frankopanska 58, 51300 Delnice
9. Dragica Peštas, Matenačka 22, 49240 Donja Stubica
10. Pero Aralica, Stružani 1, 35214 Donji Andrijevci
11. Karlo Vilanj, R. Boškovića 9, 31540 Donji Miholjac
12. Željka Mujan, Tina Ujevića 4, 22320 Drniš
13. Mirko Begušić, Josipa Berse 2, 20000 Dubrovnik
14. Dubravka Slović, M. Gupca 19, 31418 Slatinik Drenjski
15. Mato Golik, G. Viduševac 64, 44400 Glina
16. Ankica Miličević, Don Ante Lizatovića 55, 44430 Donji Kukuruzari
17. Dragutin Ciglar, Novaki Petrovinski 86, 10450 Novaki Petrovinski
18. Dalibor Pandža, Tkalčićeva 82, 10000 Zagreb
19. Dragana Stojaković, Muraj 30A, 51517 Kornić
20. Marija Vranić, Vinogradska 24, 34340 Kutjevo
21. Ivana Barbir, Licinijanov prolaz 2, 21300 Makarska
22. Ivan Tavčar, Sv Anton 8/1, 51511 Malinska
23. Slava Ružić, Zvoneća 35, 51213 Jurdani
24. Danica Kraljik, V. Nazora 61A, 31500 Našice
25. Ruža Peranić, Brajdica 1, 53291 Novalja
26. Đurđa Čamić, Mađarevo 306, 42220 Novi Marof
27. Ivica Matija, Ivanjska 11, 51250 Novi Vinodolski
28. Marijan Domitrović, Struga 1, 47300 Ogulin
29. Branka Mautner, F. L. Ibrišimovića 12, 35430 Okučani
30. Mihaela Volenik, Trg I.B. Mažuranić 2A, 33515 Orahovica
31. Angelina Ratković, Ivana Gundulića 61, 34550 Pakrac
32. Aleksandra Blažević, Cerovlje 36B, 52402 Cerovlje
33. Ivan Drašković, M.Makanca 15, 44250 Petrinja
34. Pavica Žderić, V. Nazora 55, 20340 Ploče
35. Biserka Krivec, J. Leskovara 5171, 49218 Pregrada
36. Dubravka Ruggero, M. B. Brašana 11, 52210 Rovinj
37. Franjo Ricli, K Tomislava 80, 33520 Sopje Kapinci
38. Silvija Bazo, Ruda 1, 21240 Ruda
39. Dubravka Zelenika, V. Nazora 51, 32284 Stari Mikanovci
40. Hrvoje Klarin, Broščica 16, 22242 Jezera
41. Matko Babić, Rožac 18A, 21223 Okrug Gornji
42. Nadija Frnulović Golja, Pomrna 62, 20271 Blato
43. Suzana Damjanović, B. Radića 55, 32283 Novi Mikanovci
44. Stjepan Vincek, Trg kralja Tomislava 15, 48327 Molve
45. Tanja Bajsić, Put Bandirice 21, 21480 Vis
46. Božidar Jelenčić, Pavlovec 145, 49210 Zabok
47. Andra Lukenda Grba, Vlaška 64, 10000 Zagreb
48. Drinko Marušić, Kupinec 25A, 10450 Jastrebarsko
49. Branimir Rucner, Rim 41, 10000 Zagreb
50. Dubravka Hlupić, Ilica 425, 10000 Zagreb

50 X POLICA BEST DOCTORS JUNIOR
1. Milorad Uskoković, Vijenac S.H.Gutmana 13A, 31551 Belišće
2. Marko Frković, Trg kardinala A. Stepinca 5, 23420 Benkovac
3. Dragutin Bogdan, Vugrišinec 28, 40306 Vugrišinec
4. Snježana Miculinić, Svilno 4, 51218 Dražice
5. Rezika Nekić, M. Gupca 8, 43240 Čazma
6. Mirko Pejić, T. Pejić 47a, 32260 Gunja
7. Ljubica Harcet, Kolodvorska 14, 10370 Dugo Selo
8. Orka Đuroci, Starogradska 26, 48350 Đurđevac
9. Ivan Juzbašić, Ul. zelena 44, 32000 Mirkovci
10. Vjekoslav Biloš, Hrvatskih branitelja 226, 21263 Krivodol
11. Vlado Barilić, Dolanec 46, 10310 Ivanić Grad
12. Pavica Ratkajec, Hotelska 1, 49215 Tuheljske Toplice
13. Valentina Jurenec, Petranska c 50 A, 48000 Koprivnica
14. Nikolina Jurčević, Brinjska 12, 53230 Korenica
15. Vlado Nenadić, Bartolova 68a, 10 314 Križ
16. Maja Jurušić, A.G.Matoša 14, 44320Kutina
17. Nikolina Petrić, Gajeva 4, 49250 Zlatar
18. Ana Vidović, Petra Krešimira IV. 43 A, 20350 Metković
19. Dušan Meznarić, V. Nazora 9, 40315 Mursko Središće
20. Nada Surić, Put rupa 4, 23232 Nin
21. Vinko Subašić, Srednji Lipovac 81, 35410 Nova Kapela
22. Danijela Henč, Stancijeta 22B, 52466 Novigrad
23. Ana Jurjević, Kruševo Donje polje 31, 23450 Obrovac
24. Ante Škarica, Poljička cesta 26, 21310 Duće Glavica
25. Olivera Balatinac, Josipa Kozarca 7, 31220 Višnjevac
26. Ruža Kratković, Trg bana J.Jelačića 4, 31000 Osijek
27. Marina Bobinac, Ličko Lešće 244 G, 53220 Ličko Lešće
28. Mato Matijević, B. Drenovac 66, 34310 Pleternica
29. Elvis Smolica, Anžići 15, 52463 Višnjan
30. Silva Sambi, Osječka 26, 52100 Pula
31. Goran Perković, Uspon Irene Tomee 4, 51000 Rijeka
32. Zorica Žnidarec, Dalmatinska 10, 10430 Samobor
33. Dragica Alčić, S. Gunjače 7, 21230 Sinj
34. Predrag Štefanac, Donje Taborište 163, 47240 Donje Taborište
35. Danica Višić, 8. dalmatiske udarne brigade 20, 22000 Šibenik
36. Slavica Butina, Velika Vranovina 41, 44415 Topusko
37. Simeun Stanisavljević, Valica 31, 52470 Umag
38. Mirjana Ježovita, Zagrebačka 111, 42000 Varaždin
39. Valter Vlah, Vrtače 48B, 51216 Viškovo
40. Danica Jakara, Draškovićeva 4, 47220 Vojnić
41. Štefica Hercig, Gaj 67, 10340 Vrbovec
42. Đurđica Mrđanov, Olajnica 915, 32000 Vukovar
43. Elvira Kolega, Put murve 1, 23272 Kali
44. Snježana Kolar, IV Trnjanski zavoj 25, 10000 Zagreb
45. Davor Torijanac, Tijardovićeva 36, 10100 Zagreb
46. Jadranka Stiperski, Zagrebačka c 2A, 10000 Zagreb
47. Žarko Prnić, Bartula Kašića 6, 10000 Zagreb
48. Milivoj Kovačević, Črnkovečka 35A,10000 Zagreb
49. Ivanka Sedak, Mače 60A, 49251 Mače
50. Anton Radenčić, Sela Žakanjska 15, 47267 Žakanje
50 X POKLON BON TVRTKE BOROVO
1. Slavica Miščević, Radnika 4, 31302 Kneževo
2. Jasna Milostić, Lozica 12, 20271 Blato
3. Ivica Borić, Lovačka 26, 53260 Brinje
4. Vlado Stranjik, Rujanskih žrtava 91 Doljani, 46500 Daruvar
5. Mirjana Moguš, Erdelj 119, 47262 Generalski Stol
6. Milan Joka, Grmušani 40, 44440 Dvor
7. Alen Zorić, Smiljanska 76, 53000 Gospić
8. Zdravko Vrkić, Kruševo Podine 6, 23450 Obrovac
9. Luka Žizak, Mala Peratovica 37, 43290 Mala Peratovica
10. Alenka Bodlović Garsteski, Š. Tome Buzolića 9, 21450 Hvar
11. Ivica Grđan, Tužnobelska 14, 42242 Radovan
12. Andreja Sović, P. Vitezovića 6, 47000 Karlovac
13. Marija Čupić, Zvonimirova obala 115, 21224 Slatine
14. Magdalena Hrga, Dinka Šimunovića 6, 22300 Knin
15. Vjekoslav Čavelić, Put od luke 3, 20260 Korčula
16. Jadranka Matjanec, Kralja Tomislava 127, 40329 Kotoriba
17. Ljubica Benac, Turinovo selo 5, 51261 Bakarac
18. Jasna Ivanček, Marcela Kiepacha 107, 48260 Križevci
19. Frane Čupić, Istarska 15, 52220 Labin
20. Ilona Purić, Braće Vidulić 40, 51550 Mali Lošinj
21. Željko Mušić, Gornje Prilišće 36, 47271 Netretić
22. Nikola Kovačević, B. Kašića 10, 35400 Nova Gradiška
23. Anka Dragić, Osječka 51, 44330 Novska
24. Boris Maslić, Ivana i Matka Baštijana 24, 51211 Matulji
25. Marina Šimunović, Frankopanska 47A, 35250 Oriovac
26. Lucija Škoro, V. Nazora 98, 32252 Otok
27. Ivona Kalauz Ognić, A. B. Šimića 1, 23250 Pag
28. Emina Keljar, M. Gupca 3 Prugovac, 48362 Kloštar Podravski
29. Nada Puđa, Kuzmica 76, 34000 Požega
30. Mijo Huzanić, Kneza Branimira 30, 40323 Prelog
31. Petar Paparić, Lopar 410, 51281 Lopar
32. Miroslava Radić Wolfl, Tomasići 5, 51000 Rijeka
33. Josip Pajdaš, Petra Kružića 10, 53270 Senj
34. Branka Krznec, Selnička 52, 10360 Sesvete
35. Katica Ćuk, Grada Dubrovnika 16, 44000 Sisak
36. Ivanka Ivanković, Čavlički kraj 132, 35000 Slavonski Brod
37. Pera Gudić, Dubrovačka 43, 21000 Split
38. Margareta Mutarelo,Zrinsko-Frankopanska 3, 21400 Supetar
39. Jelena Štabec, Visoko 22A, 42224 Visoko
40. Ivan Dragušica, Put Okolišta 16, 21240 Trilj
41. Ivan Stanić, Ul. Dore Pejačević 10, 31550 Valpovo
42. Srećko Detelj, Tuhovec 48, 42223 Varaždinske Toplice
43. Ivka Kunić, Kol. 58. Vukosavljevica, 33404 Špišić Bukovica
44. Anka Stjepić, Dr Ivana Ribara 1, 22211 Vodice
45. Božidar Babić, Stubica 10, 51326 Vrbovsko
46. Slavica Ivičević, Put Pudarice 32A, 23000 Zadar
47. Marija Turkalj, Trana Bubanovića 20, 10373 Ivanja Reka
48. Vladimir Benić, Jarnovićeva 17B, 10000 Zagreb
49. Drago Nikić, Josipa Pupačića 14, 10360 Sesvete
50. Mara Pavelić, Marka Marulića 19, 32270 Županja
10 X 1000 KN PLAĆENIH RAČUNA U FINI
1. Željko Cajner, Banovine Hrvatske 1A, 43000 Bjelovar
2. Slavica Jurić, Palešnik 142, 43284 Hercegovac
3. Vesna Tuksor, Struga 142, 42233 Sveti Đurđ Struga
4. Iva Maričić , Gajeva ulica 3, 49243 Oroslavje
5. Branko Sajn, Donji oštri vrh 44, 47280 Ozalj
6. Zvonimira Šimunec Muhek, Trg grofova Erdodyja 21, 44317 Popovača
7. Dušan Medved, Vrbovsko Senjsko 93, 51326 Vrbovsko
8. Josip Ivanetić, Braće Radića 73, 35220 Slavonski Šamac
9. Branka Gregurić, Zagrebačka 55 Pešćenica, 44272 Lekenik
10. Iva Ilić, Pod Glavicom 6A, 21276 Vrgorac

Najnovije nagradne igre