Za dobitnike nagradne igre City Centra One uz Štrumpfove kliknite OVDJE

Dobitnici nagradnog putovanja u Gardaland

Bokor Nika, Požega
Vlah Frane, Lovran
Posavac Leona, Petrinja
Milinović Mihael, Zagreb

Dobitnici Konzum bona

Lesar Petar, Čakovec
Kocić Ana, Slavonski Šamac
Bježančević Martina, Zagreb
Turk Lara, Sveta Nedelja
Vincelj Ivan, Pregrada
Vugrinec Nataša, Trnovec Bartolovečki
Matak Dražen, Bjelovar
Krezić Ante, Dugo Selo
Dianić Leon, Ivanić-Grad
Lukić Ivona, Novo Čiće

Dobitnici plišane igračake Štrumpfovi

Kičić Magdić Zvjezdana, Nova Gradiška
Kuhar Petra, Samobor
Palfi Božica, Mursko Središće
Kovačić Kristina, Križ
Kuzmanović Fran, Zagreb
Knezić Željka, Oroslavje
Tovarović Mirjana, Virovitica
Buble Gordan, Makarska
Duić Marinko, Vinkovci
Roginek Duh Vesna, Bisag
Bartolac Štefanija, Novska
Mladineo Brničević Melis, Split
Šurina Ana, Dugo Selo
Kordoš Zrinka, Orahovica
Ružić-Wagnes Jasna, Zagreb
Moslavac Zvonko, Virovitica
Puž Karla, Virovitica
Faletar Jakov, Vođinci
Jug Mirko, Virovitica
Nemćić Damjan, Koprivnica
Crnjaković Saša, Koprivnica
Žufika Katja, Koprivnički Ivanec
Mikšaj Vinka i Magdalena, Varaždin
Mikić Marijana, Đakovo
Međimurec Lukas, Voloder
Bežulj Tamara, Matulji
Cvetko Ivan, Zagreb
Kopasić-Petrinjak Sandra, Ivanec
Palokaj Jan, Zagreb
Žubar Dario, Varaždin
Rusman Maja, Varaždin
Vučić Zdravko, Sinj
Talaja Juraj, Osijek
Milić Sanja, Rijeka
Habijan Dragica, Mursko Središće
Dražin Marin, Kaštel Kambelovac
Levar Lidija, Zagreb
Lukačić Miljenko, Prelog
Čipin Zorka, Šibenik
Matešić Ruta, Zabok
Gundelj Vladimir, Aljmaš
Novak Hrvoje, Čakovec
Rakarić Danijel, Topusko
Mihael Katić, Generalski Stol
Marinčić Bruno, Karlovac
Kopp Karlo, Rijeka
Rubeša Tin, Rijeka
Marmilić Jan, Zagreb
Vučić Mario, Sinj
Antal Vlado, Lipik
Polanec Drobec Valerija, Zagreb
Ninčević Lovre, Solin
Klepac Antonija, Šenkovec
Kolac Tina, Čakovec
Marmilić Krešimir, Zagreb
Cajzek Ksenija, Varaždin
Horvat Matija, Štrigova
Vučko Martina, Dugo Selo
Novosel Marijana, Novi Zagreb
Škrinjar Ivica, Pregrada
Krezić Tomislav, Dugo Selo
Cetina Ksenija, Zagreb
Vuković Goranka, Bjelovar
Mucić Žana, Vrgorac
Mihoci Đurđica, Zagreb
Damjanović Nika, Zagreb
Krupljanin Mladen, Dugo Selo
Vincelj Fanika, Đurmanec
Holinka Melissa, Končanica
Stapić Vesna, Split
Hanžić Josip, Zagreb
Nićin Ivana, Višnjevac
Tukač Stefani, Virovitica
Matekalo Ivan, Slavonski Brod
Krištofić Branka, Čakovec
Maceković Ema, Velika Gorica
Ferčić Debeoc Ivana, Čazma
Polanec Drobec Valerija, Zagreb
Hanna Jančevski, Špišić Bukovica
Degač Mihael, Križevci
Oldrich Hanzl, Varaždin
Adamić-Gregurec Blaženka, Vinica
Šiptar Ivka, Đurđevac
Rušin Natali, Krk
Ružić Val, Zaprešić
Cocut Leonora i Andrea, Veliki Grđevac
Matošević Toni, Semeljci
Racić Zrinka, Đakovo
Debeljak Laura, Hum Na Sutli
Kovačić Kristina, Križ
Jugović Filip, Zagreb
Špiranec Pavao, Pitomača
Plečko Roco, Krapinske Toplice
Padovan Plantić Nikolina, Vela Luka
Lapaš Elena, Sirać
Barbarić Snježana, Osijek
Bijelić Denis, Đulovac
Marušić Ivana, Mlini
Obrovac Nika, Mokošica
Matković Ivan, Stobreč

Dobitnici štrumpf figurice Set

Knežević Snježana, Vrpolje
Šišić Alena, Sesvete
Kerepčić Eva, Požega
Kopasić-Petrinjak Sandra, Ivanec
Burazin Davor, Osijek
Pukec Ljubica, Križevci
Gašperov Sonja, Split
Tumpa Bruno, Sveti Križ Začretje
Boršić Marko, Radovan
Popović Marija, Novi Zagreb
Bašić Mikula, Split
Mandekić Marko, Dubrava
Rakitić Noa, Sikirevci
Bezjak Antonio, Samobor
Dokić Biljana, Tenja
Zekić Zlatko, Primorski Dolac
Marinić Frano, Sisak
Kopričanec Jasna, Đurđevac
Vujnović Ema, Vrbovsko
Štoos Natalija, Kupljenovo
Kelava Ivan, Dugo Selo
Čeh Nika, Virovitica
Pongrac Mario, Sveta Nedelja
Jermaniš Keira, Buzet
Batrnek Damir, Čepin
Nikolić Jakov, S.P. Selo
Klepac Antonija, Šenkovec
Bunić Matea, Bjelovar
Valčić Emanuel, Kastav
Šalić Nina, Nova Vas
Bajs Jakov, Gradec
Luburić Tomislav, Zagreb
Kostelac Marko, Sveta Nedelja
Delić Lucija, Kaštel Lukšić
Jovanović Sonja, Split
Kir Mia, Pakrac
Božić Lorena, Pakrac
Miletić Tihomir, Petrinja
Novaković Kalaš Lada, Jurdani
Stić Sara, Jastrebarsko
Pužar Karolina, Zagreb
Ozimec Iva, Novoselec
Bogadi Marko i Matej, Zagreb
Matić Elena, Vrbovec
Babić Dorotea, Zagreb
Grubić Jelčić Marko, Solin
Vuković Goranka, Bjelovar
Buschbacher Martina, Valpovo
Grozdek Dragana, Beli Manastir
Matas Iva, Split
Martić Filip, Križevci
Đurić Danijela, Zagreb
Matojina Jelena, Zagreb
Tokić Ivana, Dugi Rat
Pejić Andreja, Smokvica, Korčula
Cafuk Veronika, Jastrebarsko
Skokandić Josip, Žrnovo
Černeka Lena, Buzet
Jakobović Vukanović Ivana, Osijek
Bekina Tajana, Bizovac
Vukić Dora, Zagreb
Žufika Ivana, Zagreb
Martinčić Mirjana, Požega
Bušić Luka, Vrbovec
Meščić Vita, Slavonski Šamac
Kolar Martina, Zagreb
Mikojević Laura, Novi Zagreb
Kaselj Brigita, Zagreb
Rade Filip, Karlovac
Markoci Nataša, Poznanovec
Mandekić Valentino, Dubrava
Vakante Ines, Split
Međurečan Andrea, Rijeka
Moslavac Svjetlana, Virovitica
Živković Robert, Šibenik
Barkić Ema, Podravske Sesvete
Đurić Danijela, Zagreb
Lehpamer Božidar, Samobor
Niemčić Cvjeta, Zagreb
Borojević Gabriela, Sumartin, Otok Brač
Brlenić David, Turčin
Bošnjaković Nataša, Zagreb
John Deni Anita, Brestovac
Dorčić Zvonimir, Zadar
Grujčić Ivana, Osijek
Lerga Ira, Viškovo, Rijeka
Dobošić Teo, Čakovec
Grenc Kristijan, Split
Škvorc Luka, Lopatinec
Prnjat Barbier Pasko, Dubrovnik
Milanja Ante, Zadar
Dražin Josip, Kaštel Kambelovac
Vidović Helena, Varaždin
Sajko Nikola, Varaždin
Cuculić Nataša, Rijeka
Ivančić Lucija, Varaždin
Đulabić Ines, Zagreb
Šimić Sandra, Zagreb
Drinjak Jakov, Njivice
Korenjak Tomislav, Koprivnički Bregi
Toić Lucija, Cres
Rack Kristian, Osijek
Šestan Medea, Tinjan
Turkalj Domagoj, Lovas
Labinjan Nika, Poreč
Katinić Bernarda Viktor, Vodice
Iličić Irena, Lukač
Ćuća Stefan, Đulovac
Škoda Duje, Povljana
Pahek Alen, Čakovec
Čajka Luka, Brestovac
Vrlić Vedran, Banova Jaruga
Palada Filip, Marina
Stipić Marija, Zadar
Vajdić Antonia, Vidovec
Berženi Snježana, Višnjevac
Kral Nika, Tenja
Sremac Nikolina, Borovo
Kopasić-Petrinjak Sandra, Ivanec
Švec Lana, Križevci
Katalenić Maristella, Zagreb
Stopić Antonela, Višnjan
Milić Marina, Donji Miholjac
Grlaš Patricia, Viškovo
Janković Josip, Popovača
Bajić Katarina, Valpovo
Anušić Roko, Bistrinci, Belišće
Kos Valentina, Višnjevac
Brezarić Kjara, Dunjkovec, Nedelišće
Povodnja Karlo, Mihovljan, Čakovec
Mijatović Maja, Zagreb
Silaj Adrian, Vratišinec
Karlo Palfi, Pribislavec, Čakovec
Špiranović Petar, Višnjevac
Cerovec Marija, Zagreb
Matić Endi, Višnjan
Došen Patrik, Matulji
Prencis Dora, Rovinj
Doboš Dorina, Batina
Šloser Ema, Zagreb
Janjuz Vanja, Sisak
Bugarinović Sanja, Bjelovar
Jelić Ela, Farkaševac
Ciprić Željko, Nova Gradiška
Terek Vanesa, Slatina
Jukić Dorotea, Strizivojna
Plečko Nicole, Zagreb
Filković Tin I Sven, Zagreb
Lešević Paula, Dubrovnik
Buban Rafael, Sesvete
Vukasović-Vuletić Ana, Brsečine, Zaton Veliki
Grabovac Branimir, Zagreb
Naglić Meri, Rijeka
Cvetković Lea, Đurđevac
Antić Karla, Selce
Jalšovec Tena, Šenkovec, Čakovec
Tovarović Karlo, Split
Batić Anita, Dubrovnik
Paraminski Mateo, Dubrava
Bardić Mia, Kloštar Ivanić
Borković Lana, Belica
Blažević Dario, Ružić – Čavoglave
Ivanović Petar, Knin
Maravić Kristina, Rijeka
Paić Hrbat Gloria, Umag
Cocut Valentina, Velika Pisanica Veliki Grđavac
Gajski Nikola, Jakovlje
Novak Natalija, Split
Grnovšek Ema, Kumrovec
Grubiša Elena, Omiš
Vukić Noemia, Sisak
Kavran Tomislav, Zagreb
Sokolov Tatjana, Split
Čolig Mateja, Ježdovec, Lučko
Levačić Cvok Mirela, Zagreb
Mihina Barbara, Jastrebarsko
Čelan Marian, Novska
Ciboci Andreja, Velimirovac, Našice
Štajduhar Emil, Koška
Domjan David, Gornje Vratno, Cestica
Šulek Karmen, Zagreb
Mrkonjić Petra, Strmec Samoborski
Ivanković Jakov, Gornji Laduč, Šenkovec
Žepina Zara, Zadar
Jakov Bajs, Gradec
Mađar Emilija, Šibenik
Zeman Stela, Osijek
Spajić Stjepan, Županja
Skladany Lucija, Baška
Zrilić Antonela, Zadar
Šain Lidija, Zagreb
Pećnik Sanja, Desinić
Habić Mirjana, Zagreb
Lugarić Jasmin, Hum Na Sutli
Pašić Ema, Skrad
Ružić Dijana, Delnice
Petras Horvat Barbara, Narta
Hadžiefendić Dino, Pula
Zekanović Ana, Ražanac
Fattoz-Hlaj Oskar, Umag

Najnovije nagradne igre