Za obavijesti o najnovijim nagradnim igrama pratite nas putem
Facebooka ili Instagrama

dobitnici-lino-nagradne-igre-uz-lina-uci-bolje-igraj-se-mile-volje

Poznati su dobitnici velike Lino nagradne igre “Uz Lina uči bolje i igraj se do mile volje”
Popis se nalazi ispod, a na kraju liste je link na PDF dokument

1. nagrada – 10 nagrada – HP Omni 27-1001eu PC ADR

LUKA BRAUT, SV. DUNATA 35, KORNIĆ
IVANA BRĈIĆ SLADONJA, VALTURA 62, PULA
MIHAELA CINDRIĆ, HRVATSKE MLADEŽI 66, ZAPREŠIĆ
ANA GUIĆ, PUT VELE LUKE 26, SUPETAR
TOMISLAV MABIĆ, SELĈINSKA 27, SESVETE
ANITA MUĈIĆ, HRVATSKE DRŽAVNOSTI 11D, KOPRIVNICA
PETRA PERKOVIĆ, G. NINSKOG 10, VINKOVCI
IRIS PEŠO, PUT SMOKOVIKA 58, SPLIT
VEDRAN POGORILIĆ, LACOSERCIO 2B, ROVINJ
NEVENKA RUTIĆ, I. KUKULJEVIĆA 27, NOVI MAROF

 

2. nagrada – 20 nagrada – NINTENDO Wii Family Edition Pack + Wii Sport + Wii Party bijela
MARIJA BARIŠIĆ, VUKOVARSKA 1A, KUPARI, MLINI, DUBROVNIK
SANDRA BEGIĆ, ŠTITARSKA 4, OSIJEK
LEONARDA BOŽIĆKOVIĆ, LIBORA BB, JELSA
STELA BUDIMIR, LUKA 36C, OTOĈAC
KATICA CIKAĈ, 1.REBROVAC 4, ZAGREB
FILIP FIJAN, PALANJEK 12, SISAK
MAGDALENA GRADEĈKI, KOLODVORSKA 22 B, DUGO SELO
GORDANA GRUBEŠIĆ, DUBOVAC 14, KARLOVAC
VLADIMIR GUNDELJ, VLAŠKA 15, ALJMAŠ
IVANA KRAMER, VIJENAC RUĐERA BOŠKOVIĆA 4/46, VUKOVAR
GIANNA KRSTIĈEVIĆ, ULICA SLOBODE 44, SPLIT
IVAN LEŠ, BRENCOVA 11, IVANIĆ GRAD
MAI MUŽIĆ, POLJANA 1/63, MALI LOŠINJ
MILE PAVELIĆ, HRV. PROLJEĆA 26, ZAGREB
BORNA PAVLOVIĆ, BOSUTSKA 43, ŽUPANJA
SANELA PEĈARIĆ, POTOĈKA ULICA 163, KRIŽEVCI
TAMARA PLAZONIĆ, 14.,BRIGADE 6, SPLIT
TOMISLAV ŠIMUNOVIĆ, VELIKI DOL 50, SLAVONSKI BROD
MARTIN ŽARIĆ, OSJEĈKA 64, DUGO SELO
KARLO ŽUFIKA, DRAVSKA 1, MOLVE

3. nagrada – 30 nagrada – NoonTec V7 Better Media Player RC, USB 2.0, Hdmi, CR, MP3, Mpg4

TEO ANDROŠEVIĆ, MARINA DRŽIĆA 64, NOVSKA
LAURA BRZICA, JOSIPA KOZARCA 18, VALPOVO
EVA ĆALIŠ, KOLODVORSKA 35, ĈEMINAC, BARANJA
LARISA DEBELJAK, LUPINJAK 48/1, HUM NA SUTLI
JADRANKA DOKOZA, SLIVNICA DONJA 136, VINJERAC
PATRICIJA DOVIJANIĆ, ULICA 31,BR.35, BLATO, KORĈULA
DAVOR GALIĆ, PLANĈIĆEVA 6, SPLIT
MARINA GAŠI, CESTA F. TUĐMANA 220, KAŠTEL SUĆURAC
MARTIN HERCEG, KLEST 15, OREŠJE, STRMEC, SV. NEDJELJA
KATARINA HOLEK, MIKLINOVEC 58, KOPRIVNICA
IVANKA IVAS, DONJE SVETICE 117, ZAGREB
VLADIMIR JAMIĆ, MAKA DIZDARA 4, SISAK
ANA I LUKA KAPOVIĆ, PRILAZ FABIJANIĆA 36, ZADAR
PETAR KNEŽEVIĆ, BJELOVARSKA CESTA 52C, SESVETE
BORKA MANDEKIĆ, FRA STJEPANA VRLIĆA 61, OMIŠ
LAURA MARJAŠEC, ULICA AUGUSTA ŠENOE 14, SVETI KRIŽ, MALA SUBOTICA
ANDRIJA MATIJAŠEVIĆ, OHRIDSKA 8, VINKOVCI
VESNA OPAĈAK, VELIKI DOL 26, SLAVONSKI BROD
KRISTIJAN OREŠEK, M. GUPCA 54, KOPRIVNIĈKI BREGI
LUKA PRPIĆ, ZVONIMIROVA 30, ZAGREB
PATRIK RAĈIĆ, OREŠJE 25C, ZAGREB
ANTONIO RUBIĆ, OBRIŽ, LOKVA, ROGOZNICA
MARIN RUNJE, LUKA 15, SINJ
NIKA ŠANDOR, M. GUPCA 94, ĐURĐEVAC
MARIJA ŠIPRAK, O. TOTHA 1, BJELOVAR
KARLO ŠTEFANKO, JEZERSKI PUT 69, IVANEC
FILIP TUDOR, D. ALBRECHTA 30, ZAGREB
AURORA VIDEC, MAJKE TEREZIJE 2, ZAGREB
INES VLAŠIĆ, BANDUREVA 7, DUBROVNIK
MARIJA VRBAS, STJEPANA RADIĆA 47, CABUNA

 

4. nagrada – 800 nagrada – Lino plišani medvjedić

ZORAN ABADŽIĆ, BRAĆE NERANDŽIĆA 73, NEGOSLAVCI
LARA ABRAMOVIĆ, V. NAZORA 51, SKRAD
MARINA ADAMOVIĆ, A. ŠENOE 2A, BJELOVAR
IRIS AHMETOVIĆ, PODRAVSKA 20, SISAK
PETAR ALERIĆ, BULVANOVA 18, ZAGREB
JASMINA ANIĆ, BARUTANSKI JARAK 102, ZAGREB
IRIS ANTUNOVIĆ, TIJARDOVIĆEVA 28, SPLIT
JOSIP ANTUNOVIĆ, BRUNE BUŠIĆA 25, NOVI ZAGREB
IGOR APĈAG, I. G. KOVAĈIĆA 2, BILJE
MARINA ATLIJA, VLADIMIRA NAZORA 220, SLATINA
ANĐELA BABAC, NIKOLA ŠUBIĆ ZRINSKI 23, VODICE
BARBARA BABIĆ, SIBINJ 8, KLENOVICA
MARIJA BABIĆ, DAVORA ZBILJSKOG – II KAT 2, ZAGREB
REBEKA JANA BAĈANI, A. MIHANOVIĆA 80, BEDEKOVĈINA
IVA BAĈIĆ, KARBUNI 82, BLATO, KORĈULA
NATALI BADJUK, TOMETIĆI 38/2, KASTAV
NIKOLINA BAHUN, HRV. BRANITELJA 6A, VARAŽDIN
MIHAELA BAKARIĆ, LJUDEVITA POSAVSKOG 56, SUNJA
LUKA BALANŽE, VIJENAC I. MEŠTROVIĆA 74, OSIJEK
BORIS BALAŠKO, STAROGRADSKA 120, STARIGRAD, KOPRIVNICA
RAMONA BALIĆ, PUT KOTARSKIH SERDARA 40, ZADAR
PETRA BALIJA, ĈAKOVEĈKA 2, KOPRIVNICA
LANA BALIJA, PLAVŠINAC 27, NOVIGRAD PODR.
MIROSLAV BAN, SVETI FLORIJAN 38, KARLOVAC
LUKA BARAĆ, Đ. SALAJA 11, SAMATOVCI
SNJEŽANA BARBARIĆ, LJ. POSAVSKOG 28, OSIJEK
ELENA BARDIĆ, BREZIK 66B, LUKAĈ
ŠTEFICA BARETA, NIKOLE ZRINSKOG 1, GARĈIN
DEJAN BARETIĆ, VIŠKOVCI 53, PLETERNICA
RAFAEL BARONICA, R. HRVATSKE 79, KUTJEVO
BERNARD BARTOLUCI, POPOJEĈKA 11, SESVETE
TALIA BASLETIĆ POŽAR, KOPERNIKOVA 18, ZAGREB
KATARINA BAŠIĆ, ŠIBENSKA 4G, ZADAR
MARKO BAŠIĆ, DRAĈEVAC 76, SPLIT
NIKA BATINIĆ, A. STEPINCA 35, SIBINJ
MARIJANA BEBEK DROPULIĆ, KNEŽIJA 5, ZAGREB
NIKOLINA BEDEKOVIĆ, TIŠINSKA 33, ZAGREB
DAVID BEDIĆ, STRELEC 5, MALA SUBOTICA
DANIJELA BELAJ, SJENJAK 39, OSIJEK
ALMA BELKO, A. BENUSI 5, RIJEKA
ANTONIO I IVANO BEMBIĆ, ZELENICE 20, LABIN
IANNA BENĈINIĆ, OSOJNAKI 5, MATULJ
LUKA BENKOVIĆ, VIJ. IVANA MEŠTROVIĆA 46, OSIJEK
DANIJEL BERGER, IVANA GORANA KOVAĈIĆA 11, OSIJEK
MATEJ BERINAC, MARTINA TUŠEKA 4, CAGINEC, IV. GRABERJE
BRANISLAVA BERTIĆ, MLINOVI 20B, DONJI DARUVAR, DARUVAR
MARKO I PETAR BEŠLIĆ, M. A. RELJKOVIĆA 42, VALPOVO
MAGDALENA BEŠLIĆ, MOSLAVAĈKA 16, SESVETE
STJEPAN BEŠLIĆ, Ž. SVALINE 19, ALJMAŠ
JURAJ BETE, MOĈIĆI 43A, ĈILIPI
LUKA BILANDŽIĆ, KALAMUNJINA 49, BRŠADIN
LUKA BILANOVIĆ, LADOVIĆI 9, KALINOVICA, RAKOV POTOK
PETRA BILIĆ, BRANOVEĈKA C. 247, DUBRAVA, ZAGREB
VALENTINA BILUŠIĆ, ERVENIĈKA 1, ZAGREB
SLAVICA BIONDIĆ, VUKOVARSKA 132A, EMINOVCI, JAKŠIĆ
VLATKA BIRUŠKI, BRAĆE DOMANY 4, ZAGREB
ENTONI BLAŠKOVIĆ, VINEŽ 63A, LABIN
SANJA BLAŽAK, GRIŽANSKA 12, ZAGREB
LEON BLAŽINA, KARLOVAĈKA CESTA 64, OZALJ
LAURA BOGOVIĆ, D. ŠVAJCARA 1, ZAPREŠIĆ
IVAN BOGUT, SPLITSKI PUT 8, DUBROVNIK
CARMEN BOKORNI, VINOGRADSKA 11, NOVA BUKOVICA
STJEPAN BOLŠEC, F. L. VRANJANINA 9, ZAGREB
MELITA BOLTUŽIĆ, AUGUSTA ŠENOE 24, PAG
DORA BORIĆ, CAREVO POLJE 2C, JOSIPDOL
LANA BORKOVIĆ, PRVOMAJSKA 30, BELICA
HELEA BOŠKOVIĆ, ULICA 123. BRIGADE 10, POŽEGA
LEA BOŽIĈEVIĆ, TRG DR. ANTE STARĈEVIĆA 2/2, VIROVITICA
ANDREJA BOŽIĆ, JOSIPA ĈABRIJANA 21, VARAŽDINSKE TOPLICE
SARA BRADARA, SV. MATEJA 15, ZAGREB
MAJA BRADARIĆ, M. DRŽIĆA 1, VIŠNJEVAC
DUJE BRAIĆ, GLAVIĈKA 19, ŽRNOVNICA
LUCIJA BRAJĈINOVIĆ, NOVO SELO PALANJEĈKO, KUTINSKA 178, TOPOLOVAC
TATJANA BRAJKOVIĆ, S. PAVIĆA 9, DALJ
ERIK BRAJKOVIĆ, ISTARSKIH NARODNJAKA 11, LABIN
GORDANA BRATIM, VRBORAN 3A, SPLIT
MIHAEL BRATONJA, SRIJEMSKA 91, OSIJEK
VITOMIR BREBERIĆ, PRILAZ GJURE DEŽELIĆA 74, ZAGREB
DIOKLECIJAN BREĈIĆ-JAKOVĈEVIĆ, PUT DON JURE GOSPONETIĈA 43, KNIN
ANTONIA BREUKI, VUKOVARSKA 3E, ZADAR
ANITA BRKIĆ, BRKIĆI 10, LOZOVAC – GRADINA
FRANO BRKIĆ, SOPOT 43/2, PREGRADA
GORDANA BRLAN, BRAĆE RADIĆ 106, BUŠETINA
ANGELINA BRLEK, G. GRAĈENICA, ZAGREBAĈKA 122, VOLODER
GRGA BRNADIĆ, M. KRLEŽE 11, M. SUBOTICA
ANTONIJO BRNAS, BUNJE 122, ZAGVOZD
ANA-MARIJA BRODARIĆ, BALOKOVIĆEVA 13, ZAGREB
TINA BROZAN, LINDARSKI KRIŽ 79, PAZIN
ELENA BUĆAJ, BRAĆE RADIĆ 45, PITOMAĈA
FRAN BUĆAN, PRAVUTINA 66, ŽAKANJE
LEONARDA BUDAK, SV. BARBARE 58, ZAGREB
LOVRO BUDIMIR, R. SELO 188, HRELJIN
SVEN BUHIN, VARAŽDINSKA 43, GAREŠNICA
MARTINA BUKAL, BREZNIĈKI HUM 2A, BREZ. HUM
KRISTIAN BUKETA, KUJNIK 2, ORIOVAC
NIKOLINA BULUM, JEZERSKA 20B, ZAGREB
ANA BULUT PEK, A. G. MATOŠA 4B, BELIŠĆE
MIA BULJANOVIĆ, P. JURĈIĆA 7, RIJEKA
ANA BUŠIĆ, PRVE POLJANICE 17, ZAGREB
MICHELLE BUTORAC, HRUSTA 28, CRIKVENICA
TINA BUVINIĆ, PRAŽNICA 15, PRAŽNICA
MARINA CETINIĆ, ULICA 19. 7/1, VELA LUKA
DOMINIK CIMERA, BEDEMI ZADARSKIH POBUNA 15, ZADAR
KSENIJA CRNJAC, PODINE 19, KUĈINE, MRAVINCE
LEON CULEK, BANA JELAĈIĆA 11, NUŠTAR
MARINA CULJAGA, J. J. STROSSMAYERA 18, SISAK
PETAR CVETKOVIĆ, ZAGREBAĈKA 6, GRADIĆI, V. GORICA
ANDREJ ĈABRAJA, INJATIĈKA 10, ZAGREB
IVANO ĈAĈIĆ, TRG HRV. BRANITELJA 3/2, ŽUPANJA
ROBIN ANTON ĈAKARUN, VINOGRADSKA 11, VRBOVEC
MAJA ĈALJKUŠIĆ, KUPREŠKA 44, SPLIT
DRAGA ĈAVKA, RAMSKA 6, SPLIT
PETAR ĈOP, VUĈNIK 6, DELNICE
EMA ĈOVKOVIĆ, STRAŽNICA 1, KASTAV
ANTONIJA ĈULINA, KNINSKA 13, DRNIŠ
IVAN ĈULP, BISAĈKA 14, ZAGREB
EMA ĆAKARUN, GALOVAC 4, ZEMUNIK
ENA ĆAVAR, UL. S. RADIĆA 7, IVANIĆ GRAD
DOMINIK ĆORIĆ, MILANA BEGOVIĆA 4, VRLIKA
MARINO ĆUDINA, KRALJICE MIRA 14, KAŠTEL STARI
BRUNA ĆUKUŠIĆ, GRADIŠĆANSKIH HRVATA 2, SPLIT
KORNELIJA ĆURIĆ, VELIKOGORIĈKA 32/2, ZAGREB
DINO DANOVIĆ, ŠTEFANOVEĈKA CESTA 91A, ZAGREB
BOŽANA DANJEK, TURPOPLJSKA 24B, ZAGREB
SNJEŽANA DASOVIĆ, RADAUŠEVA 3, ZAGREB
LUCIJA DASOVIĆ, J. GOTOVCA 12, NAŠICE
NINA DEBELIĆ, KOSINOŽIĆI 13, NOVA VAS
GABRIEL DENIĆ, SLAVONSKA 80, VIROVITICA
MILJENKO DEŠKOVIĆ, TOMISLAVA KRIZMANA 5, ZAGREB
SUZANA DEŽIĆ, LUDBREŠKA 44, HRASTOVSKO, LUDBREG
LUKA DINTER, VARAŽDINSKA 31, SESVETE
JAN I AURORA DOBRIĆ, ISTARSKA 14, LABIN
ROBERT DODIG, D. ŠIMUNOVIĆA 23, SPLIT
HANA DOLIĆ, ODESKA 6/11, SPLIT
SNJEŽANA DOLŠAK, JORDANOVAC 4, ZAGREB
DANKO DOMIJAN, POVILSKA 10, NOVI VINODOLSKI
JANJA DOMINIĆ BEREĈEK, SAKAĈEVA 8, ZAGREB
MONIKA I MAJA DOVEĈER, I. G. KOVAĈIĆA 21, NEDELIŠĆE
STEFAN DRAĈA, N. DEMONJE 40, OSTROVO
MARIN DRAGOVIĆ, IVANA GORANA KOVAĈIĆA 28, SESVETE
GORDANA DRAMAC, PRANA 5, BRD. ZDENCI, BRD. PRIGORJE
DORJA DRENJANĈEVIĆ, VIJ.J.GOTOVCA 10, OSIJEK
MILKA DROZD, BORONGAJ AERO 8B, ZAGREB
MIA DUDE, ŽRNOVNIĈKA 1, SPLIT
MARIJA DUJIĆ, STADIONSKA 44, ZADAR
DIVNA DUJIĆ, DUJIĆI 8, OKLAJ
LUKA I BORNA DUJMOVIĆ-SAJDL, PISAROVINSKA 20, ZAGREB
ANA DUVANĈIĆ, KNEZA DOMAGOJA 50, SOLIN
IVANA DVORSKI, TUHOVEC 21D, VARAŽDINSKE TOPLICE
ANTONIO ĐAKULOVIĆ, LJUDEVITA GAJA 4A, STRMEC
KAROLINA ĐIKO, HRV. DRŽAVNOSTI 33, KOPRIVNICA
MIA ĐUDERIJA, KUTSKA 63, DUGOPOLJE
MIA ĐURAŠINOVIĆ, IVE TIJARDOVIĆA 7, OSIJEK
BARBARA ĐURĐEVIĆ, P. ZRINSKOG 131, HRVATSKA DUBICA
ANA ĐURETIĆ, KNEZA BRANIMIRA 1, VELIKA GORICA
HANA ĐURKIĆ, KR. TOMISLAVA 99, VELIŠKOVCI – GAT
PETRA ĐUROVIĆ, I. GUNDULIĆA 160, OSIJEK
KOLLER ELA, F. SUPILA 6, KARLOVAC
PETRA ELI, I. MAŽURANIĆA 38, PITOMAĈA
BORNA ERCEG, SV. SPASA 7D, SPLIT
MARTA ERCEGOVIĆ, ŽDRILO 11, ROGOZNICA
TEO ERIK, ZAREĈJE 23, PAZIN
MLADEN FAJDETIĆ, TRG ZLATE BARTL 8, KOPRIVNICA
KARLO FERENĈAK, SAVSKA, JAVORJE 51A, PRIGORJE BRDOVEĈKO
MILAN FIKET, JELENJAK 22/2, DESINIĆ
FRANKA FILAKOVIĆ, LJ. POSAVSKOG 61, OSIJEK
STIPE FILIPOVIĆ, TIŠNJANSKA 5, ŠIBENIK
MARINA FISTONIĆ, DUŽICE 1, ZAGREB
DEJAN FIŠER, ZAĈRETSKA 1, ZAGREB
MIHAEL FITZ, JARNOVIĆEVA 3, ZAGREB
ADRIAN FRANKOVIĆ, BEĈIĆ 50, LABIN
RAMONA FRANOLIĆ, ABRAMI 15, BUZET
TEO FRIŠĈIĆ, JALKOVEĈKA 106A, VARAŽDIN
LUCIJA FURĈIĆ, BRANITELJA DOM. RATA 3, ŠIBENIK
JERKO GAGULIĆ, SELĈINSKA 32, SESVETE
BRANIMIR GAJŠAK, KOSTELSKO 3/1, PREGRADA
IVA GALJER, VINKOVAĈKA 66C, OSIJEK
FYONNA ZARA GASHI, KRIŠTANOVEC 105, ĈAKOVEC
MARINA GAŠPIĆ, DR.F.TUĐMANA 6, TROGIR
NIVES GEIĆ, MATOŠEVA 35, DARDA
SUZANA GLUHAK, MAJEVIĈKA 19, ZAGREB
NERMINA GLUHALIĆ, PEHYINSKA 15, ZAGREB
DARKO GMIŽIĆ, STARO ĈIĈE, SELJINE BRIGADE 63, VUKOVINA
DRAGICA GOGIĆ, VIDIKOVAC 138, BJELOVAR
LUKA GOGOLJAK, M. GUPCA 12, KOMLETINCI
DANIJEL GORŠIĆ, 137. BRIGADE 4, DUGA RESA
ERMANO GOSPODNETIĆ, PUT JEZERINE 15, SUPETAR
INES I IRENA GOŠEK, LOZICA 26, ZAGREB
GABRIEL GRABAR, REPUŠNIĈKA LIPA 20, REPUŠNICA, KUTINA
RENATO GRABAR, VELIKA MUĈNA 83, SOKOLOVAC
KARLO GRACIN, PUT SKALICA 10, SPLIT
MARKO GRBAVAC, ZAGORSKA 60, ZAGREB
MARKO GREGUREK, DOMAHOVO 89, VELIKO TRGOVIŠĆE
BOŽENA GREGURIĆ, BABIĆEVA 5, ANDRAŠEVEC, OROSAVJE
MIA GRGANTOV, KARLOVO 16, KAMBELOVAC
LJUBICA GRŠETIĆ, D. DAMJANIĆA 40A, VELIKA GORICA
PINO GRŠKOVIĆ, V. SPINĈIĆA 14, OPATIJA
HRVOJE GRUBER, V. GORTANA 23, ZAGREB
NATALIJA GRUBIŠIĆ, GOSPE OD MIRA 7A, STOBREĈ
DUJE GRUBIŠIĆ ĈABO, BIOGRADSKA 8, SPLIT
LUCIA GRUICA, PUT SV. LUCIJE 8, KAŠTEL ŠTAFILIĆ
ANITA GRŽAN, BOŽIĆI 2, D. STUPNIK
DOMINIK GUGEC, DONJI DESINEC 91A, JASTREBARSKO
BOŽANA GVERO, ŽAKULE 5, MORAVICE
FILIP HADELA, J. BEDEKOVIĆA 48, ŠENKOVEC, ĈAKOVEC
GORANKA HAJDIN PRIBANIĆ, VERE BRATONJE 21, RIJEKA
IVONA HALAS, BANKOVCI 21, POŽEGA
ANA HALAUŠ, JOSIPA BANA JELAĈIĆA 9, VELIKI GRĐEVAC
LUKAS HAUSKA, ĈRET 9, ZAGREB
BILJANA HEĆIMOVIĆ APĈAG, I. G. KOVAĈIĆA 2, BILJE
DOROTEA HENĈIĆ, JURKETINEC 119, MARUŠEVEC
ANA BRANKA HERBIĆ, MARETIĆEVA 4, ZAGREB
MARIO HEVEŠI, D. ZBILJSKOG 4, ZAGREB
SLAVEN HIŽAK, PURIĈANI 1, BJELOVAR
NATALIJA HLAPĈIĆ, DRAVSKA 20, VULARIJA, OREHOVICA
DALIBOR HORVAT, P. PRERADOVIĆA 1/14, PAKRAC
MARKO HORVAT, ŠKOLSKA 17, GORIĈAN
DARIO HORVAT, DRAVSKA 21, GORIĈAN
ROMANA HORVAT MARKOVIĆ, IVANA MEŠTROVIĆA 12, KOPRIVNICA
BARBARA HORVATINOVIĆ, VIDOVEC 316, ZAGREB
MARINA HORVATOVIĆ, KUTINSKA SLATINA, S. KEFELJE 23, KUTINA
MARIN HRABAR, MARINOVA DRAGA 48, TROGIR
IVANO HRGOVIĆ, MARULIĆEVA 9, PULA
ANICA HRŠAK, ILICA 336, ZAGREB
VJERAN HRVATIN, DOBRIŠE CESARIĆA 7, RIJEKA
IVONA HRŽICA, BRAĆE RADIĆA 15, ANTUNOVAC
MARIA ELENA HRŽIĆ, BARUŠIĆI 1, MALINSKA
DORIS I MELANI HUNJEK, CRNOJEZERSKA 20, SUSEDGRAD
BLAŽENKA IPŠA, T. UJEVIĆA 6, VARAŽDIN
MARTINA IRIĆ JAKOVIĆ, KALVARIJA 78, PAKRAC
FILIP IVANĈAN, TRG L. MATAĈIĆA 9, SESVETE
ŽELJKO IVANĈIĆ, VOĆARSKA 1C, OSIJEK
KARLO IVANDIĆ, A. STARĈEVIĆA 10, BENKOVAC
IVAN IVANDIJA, S. RADIĆA 50, DONJI MIHOLJAC
GORDANA IVANEK JOVIĆ, DR. V. ŽGANCA 47, ĈAKOVEC
STANKO IVANIĈEK, SPORTSKA 17, DUGO SELO
JOSIP IVANKOVIĆ, DR. MARKA KADIĆA 21, GRADIŠĆE
NATKO IVANUŠIĆ, TRG S. RADIĆA 9, VELIKA GORICA
ANTONIO IVĈIĆ, S. RADIĆA 10, NOVIGRAD DAL.
SANDRA IVOŠ, A. MIHANOVIĆA 2A, BELIŠĆE
ADRIAN JAGETIĆ, RIBNICA 162, NOVO ĈIĈE
GORDANA JAJAŠ, ALEJA LIPA 1F, ZAGREB
ANDREA JAKOPEC, RUŠĈENICA 1A, ZAGREB
VITO I EMA JAKOPOVIĆ, GALOVEC 4, KONJŠĈINA
MIRNA JAKŠIĆ, N. TESLE 40, ĐAKOVO
STJEPAN JAMAN, PANONSKA 83, MIRKOVCI, VINKOVCI
LORENA I LANA JANĈIN, DRUŠKOVEC 52/1, HUM NA SUTLI
INES JANĈULA, BANA JELAĈIĆA 6, ĐAKOVO
KRISTINA JANĐEL, DRUŽILOVEC 20A, VEL. TRGOVIŠĆE
SANDRO JANEŠ, BAJT 31, RAVNA GORA
REBEKA JANIĆ, LUKA 44, POŽEGA
KATARINA JANKOVIĆ, B. KANIŽAJ 10, SVETA MARIJA
SARA JANJIĆ, KRŠIN 35, NOVIGRAD
ŽELJKA JEĐUD, KAŠINCI ODVOJAK 2A, BREZOVICA
EMANUELA JEHNIĆ, DALMATINSKA 3, VIŠNJAN
LANA JELAVIĆ, GRADIŠĆANSKIH HRVATA 12, MAKARSKA
KRISTINA JELAVIĆ, DOMOBRANSKA 19, VRGORAC
ADRIAN JELIĆ, N. Š. ZRINSKOG 26, SLATINA
ANA BRANKA JERBIĆ, MARETIĆEVA 4, ZAGREB
KLARA JERKOVIĆ HRŽENICA, LUDBREŠKA 10, SVETI ĐURĐ
LOVORKA JEŽ, JURKOVIĆEVA 30, VARAŽDIN
JULIA MARIA JONAK, VELIKA GORA 60, SV. IVAN ZELINA
SINIŠA JOVANOVIĆ, J. MAMULE 7, GOMIRJE
ANA MARIJA JUGOVIĆ, RADNIĈKA C. 35, JASTREBARSKO
MARTIN JUGOVIĆ, P. SVAĈIĆA 16, JASTREBARSKO
ANA JUKIĆ, R. BOŠKOVIĆA 21/6, SPLIT
DINO JURĈEVIĆ, PLJEŠEVIĈKA 33, OSIJEK
SLAVEN JURINOVIĆ, PUJANKE 55, SPLIT
VIKTORIJA JURIŠINAC, VINOGRADSKA CESTA 66, SLAVONSKI BROD
MARTA I PAULA JURKOVIĆ, VLADIMIRA NAZORA 27, SKRAD
JASMINA JURKOVIĆ PETRAS, ANTUNA MIHANOVIĆA 10, VIROVITICA
VLATKA JUZBAŠIĆ, NALJEŠKOVIĆEVA 45, ZAGREB
RENATA KAĈAVENDA, M. RAĈKOG 12, OROSLAVJE
MARKO KADMAN, S. SELJANINA 13, KARLOVAC
MISLAV KAJIĆ, BRAĆE RADIĆ 103, VARAŽDIN
SANDRA KALANOVIĆ, PAVLA LONĈARA 15, ZAPREŠIĆ
ROSANA KALŠAN, OTOK 60, OTOK, PRELOG
SINIŠA KANJUH, STORŽIĈKA 2B, ZAGREB
MAJA KAPETANIĆ SAMARDŽIJA, UL. LJUBIĈICA 41, SESVETE
IVANA KAPOVIĆ, PUT NACELJA 2, VIR
JANA KARAĈIĆ, HERCEGOVAĈKA 14, IVANKOVO
MIRKO KARAĈIĆ, MIKULIĆI 93, ZAGREB
TINA KAREKIĆ, J. J. STROSSMAYERA 77, OSIJEK
GABRIELA KASELJ, KOZARĈEVE TENE 2, ZAGREB
MAJA KATIĆ LANĈA, FORLANI 107, GRAĈIŠĆE
JOSIPA KAZALAC, KAŠĆERGANI 31A, PAZIN
ZLATICA KECUR, PRIŠLIN 18, HUM NA SUTLI
ŽELJKA KEDMENEC, DUBEĈKA 33, ZAGREB
MATEJ KEGLEVIĆ, ŠIŠIĆEVA 7, ZAGREB
MONIKA KEKIĆ, GORNJODEMERSKA 41, DEMERJE, HRV. LESKOVAC
ROKO KEKO, P. ZORANIĆA 46, KNIN
JANA KELEMEN, K. FILIĆA 39B, VARAŽDIN
MATIJA KELEMENIĆ, DRAVSKA 22, SVIBOVEC PODRAVSKI
ANA KEREKOVIĆ, ŽIVIKE 56, LUŽANI
LUKA KERO, CESTA DR. FRANJE TUĐMANA 263, KAŠTEL GOMILICA
MARINA KIRINĈIĆ ZUPIĈIĆ, FRANJE ĈANDEKA 23A, RIJEKA
MARIJA KLARIĆ, DUBROVAĈKA 32, VIŠNJEVAC
MARIJA KLASIĆ, VALENTINOVA 31, VRBOVEC
JASMINKA KLIMAN, JURIŠIĆI 24, SVETVINĈENAT
IVONA KLOBUĈAR, P. MIŠKINE 10/2, SLAV. BROD
FRANJO KNEŽEVIĆ, D. MATAIĆA 11, VRANOVCI, BUKOVLJE
KRISTINA KNEŽEVIĆ, ZAVNOHA 44, ĈAKOVEC
MONIKA KOBEŠĆAK, TRSTENIK 53, ZAGREB
FABIJAN KOBETIĆ, M. K RLEŽE 4, PAKRAC
LANA KOCIJANĈIĆ, B. MILANOVIĆA 10, POREĈ
MARTA KOKORIĆ, VUKOVARSKA 51, ĈAĐAVICA
MANUELA KOLAR, ŠPIĈKOVINA 83, ZABOK
JOSIPA KOLAR, B. JELAĈIĆA 82, BELI MANASTIR
EMANUEL KOLAR KOVAĈIĆ, ŠPIĈKOVINA 83, ZABOK
ANITA KOLARIĆ, MARŠANIĆI 5, ZAGREB
MARIO KOLENIĆ, VI ORANIĈKI ODV. 2, ZAGREB
MLADEN KOLENIĆ, B. RADIĆA 84, D. VIDOVEC
TOMISLAV KOLLER, M. KRLEŽE 11, KARLOVAC
LUKA KOLOBARIĆ, M. KRLEŽE 18A, PAG
BRANKA KOMADINA, MENDERI 153, POLJANE
JASMIN KOMIĆ, NOVAĈKA CESTA 16, RAKITJE
NIKOLA KOMLJENOVIĆ, VOĆARICA 54, NOVSKA
DUBRAVKA KONJEVIĆ, IVANA MAŽURANIĆA 18, VRBOVEC
TIJANA KORBAR, F. TIMARIĆA 4, SAMATOVCI
SLAVICA KOS, BRNAZE 8, SINJ
NIKOLINA KOSELMANN, BARBARINA 12A, SAMOBOR
PETAR KOŠĈAK, SVILNO 72, ĈAVLE
TANJA KOŠIĆ, DRAVSKA 21, VARAŽDIN
TANJA KOŠTA, POŽEŠKA 3, SPLIT
LOVRO KOŠTIĆ, P. SVAĈIĆA 36, KOPRIVNICA
MATKO KOTLAR, TUROPOLJSKO POSAVSKOG ODREDA 35, KRAVARSKO
PATRIK KOVAĈEV, LAZ 23, FERDINANDOVAC
IVAN KOVAĈEVIĆ, I. KOZARCA 5A, VINKOVCI
ELA KOVAĈEVIĆ, OMLADINSKA 1, BAKAR
MARTA KLARA KOVAĈEVIĆ, 3.PILE 21, ZAGREB
MELANI KOVAĈIĆ, J. NEDEKOVIĆA 68, ŠENKOVEC, ĈAKOVEC
ILAN KOVAĈIĆ, ZAVNOH-A 76, ĈAKOVEC
JAKOV KOVAĈIĆ, OLAJNICA 18/26, VUKOVAR
DRAGUTIN KOVAĈIĆ, VARAŽDINSKA 214, NEDELJANEC, VIDOVEC
ZRINKA KOVAĈIĆ, VATIKANSKA 6, VUKOVAR
IVAN KOVAĈIĆ, STOBREĈKA 13, SPLIT
MARIJA KOZAR, GLAVNA 138, KURŠANEC, ĈAKOVEC
EMILI KRAJCAR, PUT PERIŠIĆI 16, LOVRAN
GABRIEL KRAPINEC PINTAR, V. NAZORA 15, KOPRIVNIĈKI BREGI
NIKOL KREMER, MATOŠEVA 35, DARDA
DARKO KRESONJA, I. MAŽURANIĆA 17, SARVAŠ, OSIJEK
ANTE KREZIĆ, OSJEĈKA 64, DUGO SELO
FILIP KRISTIĆ, OSTRAVSKA 3, SPLIT
PAULA KRIŽAN, KAŠTELINE 3, KAŠTEL LUKŠIĆ
METKA KRMPOTIĆ, C. DALMATINSKIH BRIG. 20, MATULJI
IVONA KRNJAIĆ, A. B. ŠIMIĆA 23, VINKOVCI
NINA KRPAN, M. GAJŠAKA 20, ZAPREŠIĆ
ANKICA KRSNIK VARNICA, DONJA GREBAŠTICA 110, ŠIBENIK
ADELINA KRSTIĆ, GATA 6, DONJI TRPUCI, DRAGONOŽEC
DORA KRŠEK, BADOVINĈEVA 15, ZAGREB
LAURA KRŠIĆ, KATARINE KOTROMANIĆ 43, VINKOVCI
LIDIJA KRULJAC, K. BRANIMIRA 3, KARLOVAC
VID KRUŠELJ, P. MIŠKINE 72, DONJA DUBRAVA
DOMAGOJ KUBALA, I.B.SLOVAKA 54, JELISAVAC NAŠICE
IVANA KUĈINA, BRAĆE RIBARA 59, BESTOVJE
NOA KUĈINIĆ, TRG 22. LIPNJA 4E, SISAK
PETAR KUDEK, T. PAVLEKA 12, ZAGREB
SILVI KUNIĈIĆ, GRADIŠĆ. HRVATA 9, SPLIT
MARIJA, EMANUEL I ANA KURILIĆ, BRAĆE STIPĈIĆ 34, RIJEKA
LARA KUSTIĆ, NIKOLE TESLE 2, PAG
ZVONIMIR KUŠTEK, D. DOMJANIĆA 40, SESVETSKI KRALJEVEC
NATHANIEL KUTIJA, K. Š. BRIBIRSKIH 17B, BENKOVAC
MARIN KUVEŽDIĆ, KNEZA MISLAVA 26, VINKOVCI
NATALI KUŽINA, PULSKA 4, ŠIBENIK
VLATKA LABAŠ, LUDBREŠKA 1C, VARAŽDIN
ĐURĐA LAZIĆ, VINKOVAĈKA 7C, VARAŽDIN
ADAM LELAS, KOSORE 8A, VELIKA
DANICA LENIĆ, V. NAZORA 97, BOŠNJACI
ANA LESAR, B. RADIĆA 55, PRIBISLAVEC, ĈAKOVEC
MARTIANA LESKOVAR, KRALJA TOMISLAVA 22B, KRIŽEVCI
DUJE LESKUR, KUNĈEVA GREDA 11, SOLIN
MIRJAN LEŠIĆ KUŽIĆ, ISTARSKIH NARODNJAKA 18, PAZIN
MARKO LINIĆ, DRAŽIĈKIH BORACA 32, DRAŽICE
LAURA LONĈARIĆ, BLATIŠĆE POLJE 53, ŠILO
LANA LORKOVIĆ, SARAJEVSKA 1, KARLOVAC
NIKA LOVREK, DOLENSKA 4, ZAPREŠIĆ
KLARA LOVRIĆ, LEDINSKI PUT 17, ZAGREB
KRISTINA LUBINA, VRBSKIH ŽRTAVA 22, GORNJA VRBA
NADA LUKIĆ, J. J. STROSSMAYERA 87, OSIJEK
VESNA LUKŠIĆ, BRAĆE RADIĆ 98, SIBINJ
DINKO LJUŠTINA, PRERADOVIĆEVA 58, DARUVAR
TOMISLAV MABIĆ, SELIĈINSKA 27, SESVETE
LOVRO MAĈEK, KAMENICA 26, LEPOGLAVA
VESNA MAHOVLIĆ, HRVATSKOG PROLJEĆA 26, ZAGREB
DRAGUTIN MAJHEN, MAJUREC-CESTA 78, KRIŽEVCI
MAJA MAKAR, DONJI RIM 1, ZAGREB
KRISTIJANA MALIĆ, STENJEVEĈKA 24, ZAGREB
VINKA MANDEKIĆ, BUŽIMSKA 33, GOSPIĆ
JELENA MANDIĆ, DRŽIĆEVA 84, ZAGREB
PETAR MANDIN, PILJENICE 31, LIPOVLJANI
KRISTIAN MARANIĆ PAIĆ, IVANA RANGERA 5, ZAGREB
MIHAELA MARASOVIĆ, STRMENDOLAC 51C, TRILJ
MAŠA MARAŠ, UL.K.VIŠESLAVA 8, VRSI-MULO
DANIJELA MARĈEC, BUDAŠEVO 23, TOPOLOVAC
NINO MARGARETIĆ, BARTOLA KAŠIĆA 1, SLATINA
DANIJELA MARGETIĆ, DEDIĆI 4, ZAGREB
GORANA MARIĆ, KUŠLANOVA 55, ZAGREB
IVONA MARIĆ, KINJAĈKA 26A, SUNJA, SISAK
NENAD MARINOVIĆ, TENTOROVA 6, PULA
MARKO MARKIĆ, BOSANSKA 12, VALPOVO
VANJA MARKOVIĆ, HVARSKA 3/6, ZAGREB
BLAŽENKA MARKOVINOVIĆ, ĈRNA VODA 38H, ZAGREB
MARIJA MARKULIN, ANTUNA ARBANASA 31, ZAGREB
MICHELA MAROŠ, PUT OVRLJE 56, OTOK – DALMATINSKI
ZORICA MARUŠIĆ, PODGRAĐE, KOSTANJE
IVANA MARUŠIĆ, PUT VRILA 7A, OMIŠ
GABRIEL, DOMINIK I PATRIK MARUŽIN, VLADIMIRA GORTANA 1, VELI LOŠINJ
DRAŽEN MATAK, STANĈIĆI 7, BJELOVAR
HELENA MATAS, PUT SMOKVICA 52, KAŠTEL STARI
MARTINA MATEJAK, MARIB. ODV. 1, SESVETE
IRENA MATEŠA, MALJUGI 9, DEMERJE, HRV. LESKOVAC
MATEO MATIJEVIĆ, SVETE OBITELJI 5, SLAVONSKI BROD
ALEX MATIKA, BIĈIĆI 2, BARBAN
SARA MATKOVIĆ, Š. DRAGE MARKOVIĆA 8, KUĈINE
IVANA MATOKOVIĆ, JELENĈICA 5, ZAGREB
GORANKA MATOŠ, PUSKA 79A, KRAPJE
PETRA MATOŠEVIĆ, GUNDULIĆEVA 14, DAVOR
IVANA MATOVINA, M. C. NEHAJEVA 11, KARLOVAC
MARIO MATULEC BOSANAC, MOLVICE 8, KALINOVAC
MIA MATUZA, D. TADIJANOVIĆA 6, PRELOG
MATKO MAVREK, ŠEMOVEĈKIH ŽRTAVA 78, VARAŽDIN
GABRIJELA MAZALIN, BAŠĆINSKA C. 18, KARLOVAC
MATEO MAZZA, VATROSLAVA LISINSKOG 9, SISAK
KAJA MEIĆ-SIPIĆ, KREŠIMIROVA 16, RIJEKA
LUCIJA MELJANKIĆ, ĆIKOVIĆI 134, KASTAV
JOSIPA MENDEŠ, GLAVINA DONJA 461, IMOTSKI
DARIO I DENIS MESARIĆ, PREKOPA 53, ŠTRIGOVA
ANTE MEŠTROVIĆ, RADIĆEVA 30, OKRUG GORNJI
MARKO MEŠTROVIĆ, NOVOSELCI 67, PLETERNICA
ANA MEŽNARIĆ, LAZARIĆI 23, KRŠAN
FILIP MIHALJEVIĆ, ŽUGCI 5B, NOVAKI. SV. NEDELJA
KSENIJA MIHALJEVIĆ, ĈAVORIJA 109, POPOVAĈA
DAVID MIHIĆ, MAKSIMIRSKA 23, ZAGREB
LIDIJA MIHIĆ, MURTERSKA 38, OSIJEK
ANTONIO MIHOCI, M. BOGOVIĆA 12, ZAPREŠIĆ
DAVID MIHOLIĆ, KERESTINEĈKA C. I ODV. 2, SV. NEDELJA
VESNA MIJALJEVIĆ, POLJANA PLANKIT 4/IV, POLUOTOK ZADAR
ROKO MIKAS, A. STARĈEVIĆA 23C, ZADAR
MLADENKA MIKOLIĆ PILAT, B. MILANOVIĆA 5, PAZIN
VLATKA MIKULĈIĆ TAUKOVIĆ, A. HEBRANGA 23, SISAK
ELIZABETA MIKULIĆ, DOBRIŠE CESARIĆA 55, ZAGREB
MARKO MILANOVIĆ, 2.NOVOSELSKI ODV. 5, ZAGREB
MIA MILARDOVIĆ, KOPILICA 61, SPLIT
MATEA MILAŠ, DR. F. TUĐMANA 172, ZMIJAVCI
KARLO MILAŠINĈIĆ, DOMAGOVIĆA 1, ZAGREB
RENATO MILEC, VINOGRADSKA 9A, IVANEC
ERIK MILEKIĆ JANDA, TINA UJEVIĆA 5, DARUVAR
ANA MILETIĆ, PUT PERA KOJAKOVIĆA 21, MLINI – ĈIBAĈA
ZDENKA MILIĆ, VUKOVARSKA C. 2B, OMIŠ
MATEO MILKOVIĆ, G. DUBRAVKA 11, DUBRAVKA
ARON MILOŠEVIĆ, VRHOVCI – PONIKVE 3, TRŠĆE
IVA MILOŠEVIĆ, PRILAZ KRŠIN 7, LABIN
KAII MIOŠ, KNEZA BRANIMIRA 15, BILJE
IVANA MIŠKOVIĆ, KRALJA ZVONIMIRA 90, ANTUNOVAC
MARCELO MIŠLOV, OTOĈKA CESTA 65, KALI
LEON MITROVIĆ, STAROGRADSKA 37, LUKAVEC, D. LOMNICA
LUKAS MOHILA, SREDNJAK 22C, DUGO SELO
ERIKA MOMIĆ, GAŠPARA KALĈIĆA 10, POREĈ
MATIJA MORO, SJEVERNA 16, ZAGREB
ZVONKO MOSLAVAC, FERDE RUSANA 152, VIROVITICA
EDI MRAKOVĈIĆ, JAGORIKA 41, PUNAT, OTOK KRK
TONINO MRAVIĈIĆ, ZRINSKO FRANKOPANSKA 17, MAKARSKA
MATIJA MRAVUNAC, MALA JELSA 4A, KARLOVAC
MISLAV MRLA, ZORKOVAĈA 4, ZAGREB
ADRIJAN MUJKIĆ, HRV. BRANITELJA 42, ŽABNO,SISAK
LORENA MULKOVIĆ, PRIMORSKA 11, ZAGREB
KSENIJA MUMINOVIĆ, GLAVNA 49, PRELOG
ILHAN MUSLIĆ, SV. KATARINE 30, VODNJAN
MAGDALENA MUŠUTA, GOJKA ŠUŠKA 50, IMOTSKI
LUKA NAGLIĆ, UL.DR.MILANA NEMIĈIĆA 21, KARLOVAC
DUBRAVKO NAJEV, PUT GOMILICE 10, MARINA
DANIJEL NAKIĆ, IVANE LANG 6, SESVETE
GITA NEGRO, RAŽANAC 23248, 474
LUCIJA NEKIĆ, B. MAGOVCA 18B, SLOBOŠTINA
MATEJ NEMĈIĆ, KVINTIĈKA 1A, ZAGREB
NELA NINĈEVIĆ, NINĈEVIĆI 4, SOLIN
DAMIR NOVAK, ARTIĈEKOVA 21A, ZAGREB
KATARINA NOVAK, NOVOSELCI 5A, PLETERNICA
NEO NOVAKOVIĆ, B. KAŠIĆA 19, MOKOŠICA
ZLATKO OBRADOVIĆ, DRAGE ŠĆITARA 26, RIJEKA
SNJEŽANA OBRANIĆ, OTOĈKA UL. 6, SAMOBORSKI OTOK, SAMOBOR
NIKA OBROVAC, BARTOLA KAŠIĆA 18, MOKOŠICA
ADNAN OMERAGIĆ, A. TOPIĆA MIMARE 65, ZAGREB
MIHAEL OPAĈAK, VIDA DOŠENA 75, SLAV. BROD
MATEO OPAĈAK, KORENOVA 3, ZAGREB
MIRJANA OPAĈIĆ, IVANA SANDELIĆA 15, SESVETSKA SOPNICA
DUBRAVKA OPAĈIĆ, LASZOWSKOG 35, VELIKA GORICA
VEDRAN OREB, ULICA 59 7, VELA LUKA
MATIJA OREŠKI, LEPOGLAVSKA 17, VARAŽDIN
LORENA I NATAŠA OSLAKOVIĆ, MIRNOVEĈKA 1, MALA RAKOVICA, SAMOBOR
7. A RAZRED OŠ EUGEN KUMIĈIĆ, FRANJE ĈANDEKA 40, RIJEKA
ALEKS OŠTRKAPA, VLADIMIRA NAZORA 3, BARTOLOVEĈKI TRNOVEC
MARICA OVAS, OSJEĈKA 26, VELIKA GORICA
IVAN PALĈOK, ŠTROSMAJEROVA 19, MARIJANCI
LUCIJAN PAPIĆ, BUKOVAĈKA 179, ZAGREB
ZDENKA PAPIĆ, KUPREŠKA 94, SPLIT
EDITA PAPRATOVIĆ, ZAGREBAĈKA 33, GUNDINCI
ANTONIJA PASARIĆ, J. NOVOSELCA 2, ZAPREŠIĆ
ANA PAUKNER, J. PAVIŠEVIĆA 16, POŽEGA
IVONA PAUKOVIĈ SIROVICA, FURJANIĈKA 19, ZAGREB
KARLO PAUNOVIĆ, MURSKA 10, OSIJEK
TOMISLAV PAVELIĆ, LOZICA 18, ZAGREB
TOMISLAV PAVELIĆ, HRV. PROLJEĆA 63, ZAGREB
BORNA PAVELIĆ, F. L. VRANJANINA 9, ZAGREB
MARIJANA PAVELIĆ, ALOJZIJA STEPINCA 19, SIBINJ
RENATA PAVETIĈEK, ŽIDOVNJAK 11, BEDEKOVĈINA
MARIJA PAVIĈIĆ, F. OGULINCA SELJE 3. ODV. 2, PETRINJA
MARO PAVIĆ, MIŠIĆI 22, MLINI
ERICA PAVIĆ, VJEKOSLAVA CEROVEĈKOG 5, HRAŠĈICA, VARAŽDIN
MARKO PAVIĆ, ANTUNA MATIJE RETKOVIĆA 16, PLETERNICA
VLATKA PAVLETIĆ, RAKITJE, SELSKA 8, BESTOVJE
FRAN PAVLIĈIĆ, MALA JELSA 4, KARLOVAC
LEA PAVLIĆ HASKIĆ, BEETHOVENOVA 3, ZAGREB
ZDRAVKA PAŽANIN, VLAĈINA 3, VINIŠĆE
SANJA PEĈNIK, IVANIĆ DESINIĈKI 28, DESINIĆ
ERIK PEIĆ, DRAMALJSKO SELCE 28, DRAMALJ
FILIP PELEGRIN ĈIZMIĆ, HRV. BRANITELJA 66, ZADVARJE
GORDANA PERHARIĆ, G. MRZLO POLJE 3, DUGA RESA
PATRICIJA PERIĆ, 1. LUKA 4, ZAGREB
LUCIJA PERIĆ, POLJIĈKA 34, PROLOŽAC
MATIJA PERIĆ MATEJĈIĆ, USKOĈKA 16, PULA
KATARINA PERIŠIĆ, 113. ŠIBENSKE BRIGADE HV-A 149, ŠIBENIK
ANA PERKOVIĆ, LJUBIJSKA 77, ZAGREB
PETRA PERKUŠIĆ, UGLJANE 151B, UGLJANE
ŽANET MARTIN PERLIĆ, JEZERSKA 48, ZAGREB
NOA PETAK, KUĆIŠEVA 4, ŠAŠINOVEC, SESVETE
INES PETANJKO, KLENOVEC 42, HUM NA SUTLI
ANGELO PETEK, I. RASTIĆA 8, IVANIĆ GRAD
MARKO PETRANOVIĆ, DELNIĈKA 3, DELNICE
DANIJELA PETRIĈEVIĆ, DOMOVINSKOG RATA 33, PODSTRANA
VEDRAN PETROVIĆ, PERUANSKA 8, ZAGREB
VANA PEZELJ, HRVATSKE MORNARICE 1A, SPLIT
KARLO ANAMARIJA PILARIĆ, STRMEĈKA 8, STUBIĈKE TOPLICE
VALENTINA PILAT, SLAPNO 40, OZALJ
MARIJA PILIPOVIĆ, AUGUSTA CESARCA 76A, SLAV. BROD
NINA PINTARIĆ, V. ŽGANCA 6, VARAŽDIN
VIKTOR PINJUH, TRNOVĈICA 1, ZAGREB
LJILJANA PIRIJA, A.G.MATOŠA 52, ŠIBENIK
LUCIJA PISCHIUTTA, MALOMLAĈKA 14, ZAGREB
IVICA MARTA PIZENT, KUPJAK 118, KUPJAK
DINO PLAZANIĆ, TRPANJSKA 1, OSIJEK
FRANJO PLIVELIĆ, S. KAPELA 14, N. KAPELA
MARIO PODHRAŠKI, BANA J. JELAĈIĆA 26, KUTINA
STJEPAN, MARTINA I VID POKOS, B. PAPANDOPULA 47, BJELOVAR
LOVRO POKRIVAĈ, D. CESARIĆA 19, ĈAKOVEC
PETRA POLIĆ, BUZDOHANJ 14, ĈAVLE
ELENA POLJAK, DOMSKA 7, ZAGREB
DARIO POLJAK, GLAVICE GORNJE 617, SINJ
BILJANA POPADIĆ, A. STARĈEVIĆA 66, VALPOVO
MARTA POPOVIĆ, VINKOVEĈKA 8F, ZADAR
DOROTEJA POSAVEC, TVORNIĈKA 10, OROSLAVJE
ŽELJKA POSAVEC, K. ZVONIMIRA 120, GRUBIŠNO POLJE
MARINA POT ĐURIĈIĆ, TRSJE 27, ZAGREB
RADIVOJ POTKONJAK, SRPANJSKA 2, ZAGREB
TIHANA POZDEREC, ŠKOLSKA 7, KUTINA
ANTONIJA PREĈANICA, OSJEĈKA 26, VELIKA GORICA
JELENA PRETKOVIĆ, ILICA 188, ZAGREB
JOSIP PRPIĆ, PROZOR 52B, OTOĈAC
MARIJANA PRŽINA, PUT MULINE 30B, TROGIR
RENATA PUH, NOVIGRAD NA DOBRI 25, DUGA RESA
VITO PULIĆ, KUMIĈIĆEVA 13, RIJEKA
GABRIEL PULJEK, TRŠKI VRH 103A, KRAPINA
ELA PUSTAJ, REPIŠĆE 40, JASTREBARSKO
VEDRAN PUTNIK, R. BOŠKOVIĆA 4A, DALJ
LIVIO RACANÉ, ŽUTNIĈKA 11, ZAGREB
GROZDANA RADALJ, DRAGLJANE BB, DRAGLJANE
FILIP RADE, DD. ŠVARĈA 33, KARLOVAC
LUCIJA RADIĆ, PUT BEDEMA 10, MARINA
MARIO RADIĆ, FRA A. KAĈIĆA MIOŠIĆA 10, SUMARTIN
MARKO RADIŠIĆ, OHRIDSKA 11, VINKOVCI
EMA RADNIĆ, STRANA I 32, OTOK DALMATINSKI
PETAR RADOĈAJ, SVIRĈE BB, VRBANJ
GABRIJEL RADOŠEVIĆ, VODOVODNA 24, GEROVO
NIKOLINA RADOVAN PLANTIĆ, ULICA 69 32, VELA LUKA
NICOL RADOVANIĆ, JANKA DRAŠKOVIĆA 37, SAMOBOR
VEDRAN RADOVANOVIĆ, PALJETKOVA 8, ZAGREB
KENNY RADOVIĆ, SV. KATARINA 20, PIĆAN
IDA RAICH, Đ. ĐAKOVIĆA 23A, NAŠICE
SUZANA RAJĈIĆ, I. MEŠTROVIĆA 60, ŠIBENIK
DOMAGOJ RAJEVSKI, VRCANOV OBOR 8, SINJ
MIA RAJKOVIĆ, ZAGREBAĈKA 73C, PEŠĆENICA, LEKENIK
DAMIR RAKIĈIĆ, A. PETRAVIĆA 3, SPLIT
ANKA RAKIĆ, KOPRIVNIĈKA 25, ZAGREB
JELENA RAŠAN, EISENHUTOVA 1, ZAGREB
MARKO RENIĆ, BISKO 41A, DICMO
ARIJANA RIBIĆ, HORVATSKO 43, KLENOVNIK
IVA ROĈIĆ, V. NAZORA 78, BOŠNJACI
KRISTINA ROGOZNICA, DEBELJAK 183, SUKOŠAN
DOROTEA ROGULJIĆ, D. MARKOVIĆA 19, KUĈINE
ANAMARIJA ROJE, UL. SLOBODE 9, SPLIT
MIRJANA RONTA, B. RADIĆ 280, VILJEVO
MILENA RUMORA, STJEPANA RADIĆA 2, POLJANA
KATARINA SABLIĆ, VUKOVARSKA 2, VIS
MIRJANA SABOL, PALINOVEC 141, DONJI KRALJEVEC
REA I ELA SABOL, PALIH BORACA 42A, HODOŠAN, D. KRALJEVEC
FRANCISKA SAIĆ, B. RADIĈA 32, PITOMAĈA
MATIJA SAJKO, OSJEĈKA 4, VARAŽDIN
DAVID SAKAĈ, KALNIĈKA KAPELA 69, LJUBEŠĈICA
LJUDEVIT SAKAL, TINA UJEVIĆA 3/1, GRUBIŠNO POLJE
ENA SAMARŽIJA, KRASNO 214, KRASNO
MLADEN SAMBOLEC, MARKA MARULIĆA 16, VARAŽDIN
INES SANTOVAC, K. DOMAGOJA 11, CERNA
ANITA SARIĆ, LUMBARAJSKA CESTA 17, KORĈULA
TEA SEDIĆ, PORTORUŠA 7, BIOGRAD N/M
VESNA SEDIĆ, I. G. KOVAĈIĆA 10, DONJI LAPAC
BUDIMIR SEKOVSKI, BENKOVAĈKA 5, SPLIT
MARINA SEMIALJAC, DOM. ZAHVALNOSTI 27, BELI MANASTIR
SNJEŽANA SENTIĆ, V. VARIĆAKA 22/5, ZAGREB
BRASLAV SEVER, A.G.MATOŠA 13, VELIKA GORICA
KARLA SEVER, RAKITOVEC 202, VELIKA GORICA
GABRIEL SEVER, VUKOMEREC 67, ZAGREB
IRENA SKUBIC, S. RADIĆA 56A, ŠIBENIK
MARIJANA SLIŠOVIĆ, BRNAZE 359A, SINJ
KREŠIMIR SLONJŠEK, VINOGRADI 54, ZAGREB
RENATA SMAIĆ, TOPLIĈKA 15, SV. IVAN ZELINA
LJUBICA SMOLĈIĆ, EUGENA KVATERNIKA 98, RETKOVCI
SANDRA SMOLĈIĆ GORŠIĆ, ULICA 137. BRIGADE 4, DUGA RESA
LAURA SOKAĈ, KRALJA TOMISLAVA 29, DRAŠKOVEC
SARA SOLDATIĆ, B. VALENTI 23, POREĈ
MARINA SOPIĆ, V. NAZORA 16, SVIBOVEC, V. TOPLICE
SILVIA SRBIŠ, CRNOGORSKA 35, KOPRIVNICA
KLAUDIJO SRIĆA, KUKULJANOVO 86, KUKULJANOVO
SANJA STAMENKOVIĆ, PLANINSKA 51, DRAŽICE
VANESA STANIŠIĆ HULJAK, STAROBRODSKA 5, ZAGREB
HELENA STAZIĆ, M. GETALDIĆA 21, SPLIT
IVICA STEINBRUCKNER, REPUBLIKE 168, PETRIJEVCI
KATA STIPIĆ, GRADIŠTE 87, BEKTEZ
NEVENKA STRABIĆ, MALA ERPENJA 18A, KRAPINSKE TOPLICE
PATRIK STRELEC, JEROVEC 70, IVANEC
JURICA STRGAR, SUTLANSKE DOLINE 45, VUĈILĈEVO, DUBRAVICA
MAJA STRIZE, A. G. MATOŠA 46, MASTRINKA, TROGIR
LUKAS STRUGAĈEVAC, V. NAZORA 23B, BOCANJEVCI, VALPOVO
MELANIJA STRUŠKI, HRASTOVSKO, SELSKA 172, LUDBREG
DAVOR SUĈIĆ, PUT MIRA 43, SOLIN
JAKOV SUKALIĆ, KUTINSKA CESTA 171, TOPOLOVAC
IVANA SULJANOVIĆ, V. VIDRIĆA 11, SISAK
ANTONIO SURAĆ, HRVOJA ĆUSTIĆA 44, ZADAR
GORDANA SURAĆ, STADIONSKA 44, ZADAR
BARBARA SURJAN, ULICA 67 4, VELA LUKA
IVO SUŠA, P. ZRINSKOG 4A, KRIŽEVCI
MATEO SVILIĈIĆ, ŠĈITARJEVO 73, VELIKA GORICA
IVIJAN SVRŽNJAK, GALOVIĆEV BREG 1B, STARIGRAD
BORNA ŠAFAR, D. GERVAISA 27, ZAGREB
FLORIJAN ŠAFARIĆ, STRAHONINEC, POLJSKA 24, ĈAKOVEC
LIDIJA ŠAIN, LJERKE ŠRAM 4, ZAGREB
TEA ŠALATA, BARANOVIĆEVA 14, ZAGREB
MARIJANA ŠAMBAR, JEROVEC 69, IVANEC
KARLA ŠARAC, DOBRA 41, OSIJEK
ANĐELA ŠARĈEVIĆ, KOLODVORSKA 17, NUŠTAR
MIHAELA NIKE ŠATVAR, NOVAKOVA 12, KRIŽEVCI
VEDRAN ŠAVORIĆ, GORNJE OREŠJE 71E, SV. IVAN ZELINA
IVAN ŠĈEPANOVIĆ, BUKOVAĈKA CESTA 282B, ZAGREB
DAVID ŠEB, SELNIĈKA 4A, SESVETE
ANKICA ŠELJ, KOCHOVA 13, PULA
KLARA ŠERBETAR, TRG BANA J. JELAĈIĆA 11B, KOPRIVNICA
MARIJA ŠERGIĆ, DRAVSKA 8, PODBREST
MARIJANA ŠIMEG, 2. KANALSKI PUT 6. ODV. 8, ZAGREB
ROBERTO ŠIMUNOVIĆ, FRA K. ADŽIĆA 48, POŽEGA
ROMANA ŠIMUNOVIĆ, LJUBLJANSKA 34, OSIJEK
DEJAN ŠIMUNJAK, KVARNERSKA C. 1, MATULJI
SEBASTIAN ŠIPURA, RADNIĈKA 76, SESVETSKI KRALJEVEC
MIA ŠIROLA, TRG NA MOSTU 4, PULA
MARINA ŠISEVIĆ, DALMATINSKA 47, DUBROVNIK
SLAVEN ŠKARO (KOD RAOS), MANDIĆEVA 66, SPLIT
SANELA ŠKEVIN, M. RADEV 4, ZAGREB
VALENTINA ŠKIBOLA, KNINSKA ULICA 15, NIN
VITO ŠKORAK, NOVA ULICA 16, IVANEC
RAFAEL ŠKRINJAR, KAŠĆERGANI 24, PAZIN
ANA ŠKRLEC, TRG HRV. PAVLINA 11, ZAGREB
SILVIA ŠKROBONJA, S. JUGO BUJKOVE 36, RIJEKA
VINKO ŠKROBOT, STAROGRADSKA 116, KORPIVNICA
KARLO ŠOPREK, MAGDALENIĆEVA 6, VELIKA GORICA
LANA ŠPANIĆ, KLENOVNIK 39, KLENOVNIK
MARICA ŠPEHAR, A. STEPINCA 58, NUŠTAR-CERIĆ
TONKO ŠPIĈKO, ZAGORSKA 38, LEPOGLAVA
LUKA ŠPOLJAR, PAŠKA 1, KRIŽEVCI
ADRIANA ŠRAJBEK, NOVI PUT 4, HRVATSKI LESKOVAC
MATEA ŠRETER, PEJAĈEVIĆEVA 7, VIROVITICA
TOMISLAV ŠTAJDUHAR, BOĈAC 21, MALI LOŠINJ
SANDRA ŠTARK MIHALJIĆ, DUBROVAĈKA 30, BILJE
MARIJAN ŠTIKS, TRG E. KUMIĈIĆA 3, KOPRIVNICA
ENA ŠTIKS, SAJMIŠNA 2, LIPOVLJANI
EMIL ŠTVANEK, PLAVIĆ 11, ZAGORSKA SELA
TIN ŠUBAT, MARINIĆI 43, VIŠKOVO
NADA ŠUĈEVIĆ, SUĈEVIĆI 1, PRIMORSKI DOLAC
KATJA ŠUJEVIĆ, CEROVLJE 18, CEROVLJE
HRVOJE ŠULEK, HARAMBAŠIĆEVA 47, ZAGREB
ANTONIJA ŠULEKIĆ, K. ZVONIMIRA 50, NOVSKA
NINA ŠUŠKOVIĆ, VRBA 17, ZAGREB
FRAN ŠUŠKOVIĆ STIPANOVIĆ, A. STIPANĈIĆA 24, ZAGREB
ADRIANA ŠVAGELJ, D. OBREŠKA 35A, KLOŠTAR IVANIĆ
NIKOLINA ŠVERKO, MURSKA 28, KOTORIBA
JANJA ŠVIĆ, ŠVIĆI 38A, POTPIĈAN
KATICA ŠVIGIR, GORNJA ŠUŠNJARA 30, ŠTEFANJE
MARKO TANKOVIĆ, TANKOVIĆI 36, ŽMINJ
VESNA TARANDEK, V. NAZORA 16, JARMINA
MARINA TARNAJ, BANA JELAĈIĆA 115, SATNICA ĐAKOVAĈKA
DINO TATAREVIĆ, TREĆA ULICA 7, MURINE, UMAG
MIA I JANKO TESKERA, ANTOVALJSKA 1, ZAGREB
ANAMARIJA TEŠIJA, GRADIŠĈANSKI HRV. 5, SPLIT
ISKRIĆ TIA, RIBNJAK 3C, TOPUSKO
KATARINA TKALĈEC, TUPEKOVA 7, SESVETE
BRUNO TOLIĆ KALANJ, I. ŠIBLA 8, ZAGREB
DRAGICA TOMAZETIĆ, DOBRI DOL 53, ZAGREB
BRANIMIR TOMEC, A. CESARCA 11, VIRJE
MIROSLAV TOMIĆ, DANKOVEĈKA 1A, ZAGREB
TOMISLAV TOMLJANOVIĆ, SOKOLOVA 74, POŽEGA
IZABELA TOPIĆ, PUT ĈIGULICE 5, KAŠTEL KAMBELOVAC
VITO TOŠEVSKI, LUMARDA, OTOK KORĈULA
LOVRE I KARLA TOŠIĆ, 8. DALMATINSKE UDARNE BRIGADE 12, ŠIBENIK
SNJEŽANA TOUFAR, ĈEŠKE BRIGADE 5, DARUVAR
NINA TRESELJ, PUJANKE 24, SPLIT
NOA TRGLAĈNIK, VUKOVARSKA BB, VIDOVEC
AMANDO TIN TUDOVIĆ, DRENOVAĈKA 1, ZAGREB
ANETA TUĐA, Z. KUĈIĆA 27, RIJEKA
LUKA TUKSAR, K. P. KREŠIMIRA IV 19, KUTINA
JELENA TURIĆ, BANA JELAĈIĆA 102, BELI MANASTIR
KRISTIJAN TURKALJ, IVANA MAŽURANIĆA 10, SESVETSKI KRALJEVEC
TINA UJĈIĆ, 1. MAJ 17, VODNJAN
IVANA UJEVIĆ, DOMOVINSKOG RATA 117, PODSTRANA
IVAN UNKOVIĆ, PETROVARADINSKA 22C, ZAGREB
IVAN UŠLJEBRKA, VRTAĈE 30, VIŠKOVO
TATJANA VADLJEK, PAŠKA 1, KRIŽEVCI
IZABELA VADUNEC, VINOGRADSKA 58A, LUDB. SESVETE, SV. ĐURĐ
JASMINKA VAJTOVIĆ, CINDRIŠĆE 8, KOPRIVNICA
DAMIR VAKANTE, POŽEŠKA 6, SPLIT
TOMO VALJAK, A. G. MATOŠA 7A, ZLATAR
TINA VARKIĆ, J.J.STROSSMAYERA 77, OSIJEK
IVANA VAŠAREVIĆ, BIŠEVSKA 30, OSIJEK
LUKA VAVRA, RADIĆEVA 13, DARUVAR
RIKO VELENIK, VELENIKI 2A, POREĈ
TEO VERBANAC, OPATIJSKA 4, RABAC
LEON VIDAKOVIĆ, KLEĈKA 7, OGULIN
DANIJELA VIDAKOVIĆ, J. KOZARCA 19, SESV. KRALJEVEC
SAMANTHA I LORIS VIDAS, SUP. DRAGA 115, RAB
MARINA VIDUKA, ANTE STARĈEVIĆA 20, PRIDRAGA
RIA VILIĈIĆ, VRBOSKA BB, VRBOSKA
ANTONIO VINCELJ, PLEMENŠĆINA DONJA 21/20, PREGRADA
ANAMARIJA VINCETIĆ, J. J. STROSSMAYERA 41, BOŠNJACI
JASNA VINOVRŠKI, PALMOTIĆEVA 33, VIROVITICA
NIKOLINA VIŠNJIĆ, BANA I. MAŽURANIĆA 30, ŠIBENIK
FILI VITO, VALDEBEK, LOVEŽICA 57, PULA
KRISTINA VLADIĆ, MATIJE GUPCA 23A, ZDENĈINA
NIKA VLADIĆ, BRAĆE RADIĆ 2, ZDENĈINA
NIKA VLADIĆ, JANTOLOV BREG 1, DUGO SELO
ANA VNUĈEC, GORICE 16, ZAGREB
FRAN VRAĈEVIĆ, STROSSMAYEROVA 9, TRNAVA
VERONIKA VRATOVIĆ, GORNJI SROKI 116, VIŠKOVO
VALENTINA VRBANC, VRISNIĈKA 12, ZAGREB
ANĐELKO VRBANIĆ, VELIKOGORIĈKA 37, MIĈEVEC V. GORIVA
LOVRO VRBEŠIĆ, A. STARĈEVIĆA 73, KUŠEVAC, ĐAKOVO
IVANA VRDOLJAK, STUPI 41, KAŠTEL LUKŠIĆ
BARBARA VRESK, VARAŽDINSKA 53, NOVI SENKOVAC, SLATINA
TOMISLAV MARTIN KATARINA VRHOVSKI, OPOROVEĈKA 228A, ZAGREB
LUKA I ROKO VRSALOVIĆ, G. HUMAC 10A, GORNJI HUMAC
MIA VRTARIĆ, VINIĈKA 11, VARAŽDIN
DAVORKO VRUS, STJEPANA MIHALIĆA 9D, KARLOVAC
MAGDA VRVILO, KARLOVAĈKA 18, SPLIT
SUZANA VUĈEMILOVIĆ ŠIMUNOVIĆ, A. STARĈEVIĆA 84, ANTUNOVAC
MARINA VUĈIĆ, GLAVICE DONJE 408, SINJ
LEA VUĈINIĆ, DRENSKI PUT 26, PRIGORJE BRDOVEĈKO
MAXIM NOAH VUĈKOVIĆ, ZAVALATICA 250, ĈARA
MATEJ I IVA VUGRINEC, CVJETNA 10, GORIĈAN
KARLO VUKIĈEVIĆ, BANA J. JELAĈIĆA 22, SUPETAR
LOVRO VUKOVIĆ, MEDOVIĆEVA 13, RIJEKA
MAGDALENA VUKSANOVIĆ, STRUŽANI 35, OPRISAVCI, SLAV. BROD
LUCIJA VULIĆ, GORNJE POSTINJE 10, DONJI HUĆ
TEA VUNDAĆ, REŠETARI 14, KASTAV
LANA ZAJEC, VODOVODNA 4, NOVAKI, SV. NEDJELJA
ANTONIO ZEBIĆ, VIŠKOVO 149, VIŠKOVO
IVAN ZEFRIĆ, TRPANJSKA 12, ZAGREB
NOEL ZELIĆ, KRSTE HEGEDUŠIĆA 42, SESVETE
JURE ZELJAK, 8. DALMATINSKE UDARNE BRIGADE 48, ŠIBENIK
SVEN ZENKO, B.J.JELAĈIĆA 106, CIŠNJEVAC
DAVID ZIRDUM, BRESTOVEĈKA 88, SESVETE
TOMISLAV ZORETIĆ, A. CESARCA 117, SISAK
FRANKO ZORIĈIĆ, PODŠUPERA 57, CRIKVENICA
LIDIJA ZORIĆ, ANDRILOVEĈKA C. 41, ANDRILOVEC
EVAN ZORKOVIĆ, SAJMIŠTE 31, NEDELIŠĆE
NINA ZRILIĆ, PETRA LORINIJA 1B, ZADAR
LEO ZRNA, KALNIĈKA 31, DEKANOVEC
TOMISLAV ZUBATOVIĆ, KR. TOMISLAVA 83, KLOŠTAR IVANIĆ
SAMUEL ZUKIĆ, ZAGREBAĈKA 67, DONJI ANDRIJEVCI
MARIJA ZULIĆ, FRANKOPANSKA 49, ORIOVAC
NINA ZUPIĈIĆ, FRANJE ĈANDEKA 23A, RIJEKA
ŽELJKA ZWICKER, BOGOVIĆEVA 1B, ZAGREB
SILVIJA ŽAGAR, BRAĆE RADIĆA 27, BOKŠIĆ LUG, ĐURĐENOVAC
VIKTOR ŽAGMESTAR, GORIĈKA 10, MARIJA GORICA
MARKO I DARKO ŽAKNIĆ, DUBROVAĈKA CESTA 11, KORĈULA
LOVRO ŽEGER, A. MIHANOVIĆA 44A, BEDEKOVĈINA
IVANA ŽEGER, DOBRODOLSKA 25, SESVETE
LOVRO ŽEGREC, ANTUNA MIHANOVIĆA 44A, BEDEKOVĈINA
IVAN ŽIGANTO, DR. I. POŠĆIĆA 6, OPATIJA
FRANE ŽIGO, TURANSKI GOLJAK 24A, KARLOVAC
DAMJAN ŽIVIĆ, JURJA VES 107, ZAGREB
DANA ŽIVOLIĆ, GALIŽANSKA CESTA 33, FAŽANA
SINIŠA ŽNIDAREC, RAVNO BREZJE 16, KUMROVEC
ZRINKA ŽUGAJ, DUGA ULICA 55A, PETRINJA
MARIJANA ŽUPARIĆ, V. LISINSKOG 12, ŽUPANJA
MICHAELA ŽUŽIĆ, GORNJI VIDUŠEVAC 216, GLINA

 

5. nagrada – 251 nagrada – Lino poklon paket

MARIJA ABRAMOVIĆ, VODOVODNA 5, SV. NEDELJA
MANDA ANDRIJANIĆ, MIMINAC 27, ŠIBENIK
ADRIANA BASIĆ, SV. MATEJA 123, ZAGREB
NINO BERTOVIĆ, ZRIN.-FRANKOPANA 8A, KRAPINA
ROBERT BLAŠKOVIĆ, RASTOĈINE 3, RIJEKA
MIHAELA KRISTINA BLAZNIK, KRIVELJSKI PUT 13, ZAGREB
IVANO BLAŽEVIĆ, DALMATINSKA UL. 2, VRLIKA
MARTIN BOLANĈA, DONJI VEZAC 45, PRIMOŠTEN
IRENA BOLMANOVIĆ, HR. BRANITELJA 37, BELI MANASTIR
NIKA BRAĈUN, JELENJAK 22/2, DESINIĆ
DUBRAVKA BRAJKOVIĆ, M. BALOTE 5, PULA
KATICA BRKOVIĆ, M. GUPCA 174, KUTINA
DANIJELA BRUNSKO, N. TESLE 6, DUBROVNIK
VESNA BULJEVIĆ BALAŽINEC, KRALJA ZVONIMIRA 16/1, VARAŽDINSKE TOPLICE
MARIJA BUPIĆ, KLIŠEVSKA 2, DUBROVNIK
IVAN BUTERIN, PALJUV 14, NOVIGRAD DAL.
MIHOVIL BUTIGAN, LIPOVAĈKI PUT 16, VUKOVAR
IVANA CABAN AUGUSTIĆ, M. GUPCA 121, PETRINJA
ANA CRNĈIĆ, BR.DR.SOBOL 54, CRIKVENICA
MAJA CRNIĆ, B. MAGOVCA 39, ZAGREB
VALENTINA CRVENKOVIĆ, KOPARSKA 50, PULA
DORA CUKROV, PARTIZANSKA 3B, TAR
DAMIR CVITKOVIĆ, I. SENJANINA 12, OTOĈAC
DORIAN ĈAVUŽIĆ, LEPAJCI 107, LEPAJCI
PETAR ĈEKE, VLADE JANIĆA – CAPE 26, ZADAR
MIHAEL ĈIZIK, GOLO BRDO 165A, VIROVITICA
MATEJ ĈIŽMEŠINKIN, I. GUNDULIĆA 2, VIRJE
ANA ĈOBANOV, BILO I 31, PRIMOŠTEN
TINA ĈOHILJ, REŠETARI 9, KASTAV
FRAN ĈUĈEK, SVETOJURSKI VRH 36, PREGRADA
KARMEN ĆIKOVIĆ, RUBEŠI 159/A, KASTAV
BORNA I GORDAN ĆURIN, TERZIĆEVA 7, SPLIT
MARIN DOMAZET, ĆURLINI 51, SINJ
BERNARD DOMIŠLJANOVIĆ, B. MAGOVCA 15, ZAGREB
SANELA DRINOVAC, 14. TRAVNJA 38, IVANKOVO
VIKTOR DRLJE, HERCEGOVAĈKA 30, SPLIT
LUKA DUJIĆ, KOLODVORSKA 10A, BATRINA, NOVA KAPELA
DOMAGOJ DUJMOVIĆ, OSJEĈKA 14, RIJEKA
KATARINA DUKIĆ, DUBROVAĈKA 9, ZADAR
VESELA DURAN, KRLEŽINA 31, SPLIT
BARBARA DVORSKI, SAJMIŠNA C. 6, ZAGREB
ANA ĐURAŠEVIĆ, JAŠKOVO 58, OZALJ
MAKSIMILIJANA ŽANA ĐURIĆ, 7.RETKOVEC 25, DUBRAVA, ZAGREB
LUKA ELMAZOVSKI, SJENJAK 3, OSIJEK
ZORICA ERAK, SPLITSKA 17, PIROVAC
MARINA FULIR, TOPLIĈICA 8, BUDINŠĈINA
JOSIP FUNDAK, A. M. RELJKOVIĆA 8, PLETERNICA
IVANA GABELIĆ, DUBROVAĈKA 5, SPLIT
DINO GAĈINA, VALPOVAĈKA 5, SPLIT
TATJANA GADO, Z. BRKIĆA 52, PETLOVAC
NOA GALIĆ, KOZARĈEVE TENE 21, N. ZAGREB
GABRIEL GAVRANOVIĆ, B. HUZANIĆA 21, DUGO SELO
DRAŽEN GEBAJ, DR. L. NALETILIĆA, ZAGREB
ANDRIJANA GORETA, JELENJAK 23, DESINIĆ
PETRA GOTOVAC, PODĈELINA 21, PODSTRANA
DRAGANA GRĈIĆ, BRAĆE FRANOLIĆ 11, ŠILO
DANIELA GRĈIĆ, GOTALOVEĈKA 5, ZAGREB
JOSIP GROBENSKI, MARUŠEVEC 38A, MARUŠEVEC
VITO GRUBIŠIĆ, PROKLJANSKA 6, ŠIBENIK
MIHOVIL GUZMIĆ, ZVONIMIROVA 38, VELIKA
AZEMINA HAJDOREVIĆ, POPA F. BINIĈKOG 12, LIĈKI OSIK
DANIJELA HORVAT, MIRNI DOL 7, DRAGANOVEC KC
TINA HORVAT, MALA HRASTLNICA 22, KRIŽ
ROBERT HORVAT, VELIKI OTOK 98, LEGRAD
DOROTEA HORVAT, VIŠNJEVAC 33/1, PREGRADA
PETRA HOZJAK, K. MESARIĆA 8, PRELOG
LEONA HUDUROVIĆ, D. DUJŠINA 6, ZAGREB
DENIS HUSELJA KOVIĆ, KVARNERSKA 52, RIJEKA
LEONA IKAĈ, B. BENKOVIĆA 5B, ZADAR
JOŠKO ILIĆ, POŽEŠKA 7, KAŠTEL STARI
TASHA IVANEŠIĆ, G. BAZJE 173, LUKAĈ
TINA IVANIŠEVIĆ, NOVAKOVA 20, SPLIT
PATRIK JAKOPĈIĆ, M. PUŠTEKA 36, DONJA POLJANA, V. TOPLICE
ROMANA JAKOPEC, BRANOVEĈKA C. 48, ZAGREB
IVANA JERKUNICA, PUT GROBLJA 9, KAŠTEL SUĆURAC
MATEA JONĈIĆ, STRADUN 5, KOMIŽA
MARIJANA JUKIĆ, VIJ.S.KOLARA 2A, OSIJEK
DORA JUKIĆ, R. BOŠKOVIĆA 21/8, SPLIT
NADA JURĈIĆ, HORVAĆANSKA C. 174, ZAGREB
DANIJELA JURENEC, ZAGREBAĈKA 128, VELIKA GORICA
DAVID JURIŠIĆ, M. KRLEŽE 11, POVLJANA
ENES KAJTAZOVIĆ, ZADARSKA 50, PULA
IVAN KATAVIĆ, NAŠIĈKA 12, ZOLJAN, NAŠICE
LEONID KATMEROSKI, NEGRIJEVA 4, PULA
KARLO KELER, REISNEROVA 30, OSIJEK
RENATA KENDJEL-TUDOVIĆ, DRENOVAĈKA 1, ZAGREB
DARINKA KLANAC, 3.LUKA 19A, ZAGREB
LAURA KLANAC, B. BUŠIĆA 64, POSEDARJE
NENSI KOBAŠ, I. GUNDULIĆA 77, ŽUPANJA
ANA I MATEO KOLIĆ, SENJSKA 2A, KARLOVAC
VEDRAN KOS, KRUGE 9, ZAGREB
JANA KOSIĆ, VUKOMEREC 24A, ZAGREB
JOSIP KOSOVIĆ, OD OBALE 25, DUBROVNIK
ANA KOVAĈEVIĆ, NOVE PLAVNICE 141, BJELOVAR
MARINA KOZINA, HERCEGOVAĈKA 28, VINKOVCI
MAJA KRAJAĈIĆ, CELJSKA 13, ZAGREB
MAGDALENA KRALJ, STRMEC SUTLANSKI 56A, KRALJEVEC NA SUTLI
IVANA KRĈELIĆ, ZDENAĈKA 13, PRIGORJE BRDOVEĈKO
MISHA KRIŽANĈIĆ, V. BRŠLJANICA 15A, V. VUKOVJE
PETRA KRPES, N. TESLE 2A, KUTINA
ZORAN KUNARAC, O. ŽUPANĈIĆA 4A, ZAGREB
LUKA KUŠĈEVIĆ, DOMOVIN. RATA 16, NEREŽIŠĆA O. BRAĈ
SARA KUŠTER, S. VRAZA 6, VARAŽDIN
KARLO LAZIĆ, ALEJA SELJAĈKE BUNE 27, PODSUSED ZG
PAULA LEDER, V. NAZORA 12, SESVETE
ŽELJANA LEKŠIĆ (KOD VULJAN), PUT DRAGOĈEVA 53, KAŠTEL SUĆURAC
NATALIA LEMAIĆ, SMILJANSKO POLJE 71, GOSPIĆ
ALEKSANDRA LEPAN, A. STEPINCA 162, SIKIREVCI
MARJANA LERGA, SLIVNICA 106, POSEDARJE
BRANKICA LEVEC, I.G.KOVAĈIĆA 76, LOPATINEC
ŽELJKO LOJEN, PEHLJINSKA 7, ZAGREB
MARKO MAĈEK, BRSEĈKA 14, RIJEKA
HRVOJE MAGDIĆ, KRAPANJSKA 20, ZAGREB
LEONARDO MAJSTOROVIĆ, J. KRIŽANIĆA 8, SISAK
NATAŠA MAKAŠ, ŠET.13.DIVIZIJE 20, RIJEKA
MIHAEL MALOVIĆ, KVARNERSKA 10, KRK
MARIJAN MARAS, Z. TURKOVIĆA 5, POŽEGA
MARIJANA MARGARETIĆ, HRASTELNIĈKA 1B, ZAGREB
TONIA MARIĈIĆ, PRILAZ KN. KURJAKOVIĆA 17, OBROVAC
KRUNOSLAV MARIĆ, ŽRTAVA DOM. RATA 10, DRAGE
ANTONIO MARKIĆ, UL. KOTROMANIĆA 7, GRAĈAC
TANKOVIĆ MARKO, TANKOVIĆI 36, ŽMINJ
ANA LUCIJA MARKOTIĆ, HRV. VELIKANA 28, VRGORAC
LANA MATIKA, BIĈIĆI 2, BARBAN
ĐIVO MATKOVIĆ, POTOK 17, TRSTENO
PETRA MEDVED, OSJEĈKA 8, BJELOVAR
TEA MEJOVŠEK, REMETINEĈKA C. 9A, ZAGREB
MATIJA MIHALINA, SELSKA 2, RADOVAN
LORENA MIHALKOVIĆ, VRTNA 7, ŠENKOVEC, ĈAKOVEC
BRANIMIR MIHALJ, VINKOVAĈKA 12, SPLIT
MARINA MIKECIN, MIKECINOVA 6, NOVIGRAD
SARA MIKŠA, SIGET 15D, ZAGREB
ALAN MILEVOJ, SV. MIKULE 27, LABIN
ANDREA MIŠETIĆ, VL. NAZORA 183, ERNESTINOVO
LUKA MOSLAVAC, A. KAĈIĆA MIOŠIĆA 11, VIROVITICA
STANISLAV MRAKUŽIĆ, LOPATINEĈKA 15, ZAGREB
ANA I ANĐELA MRKIĆ, VELEBITSKA 12B, ZADAR
ZVONIMIR MRZLEĈKI, J. KAŠTELANA 66, TENJA
PETRA MUSTAĈ, P. BERISLAVIĆA 18, VIROVITICA
MIHAELA MUSTAĆ, JOVIĆI 9, RAŽANAC
PAULA NADILO, BRNA SMOKVICA, O. KORĈULA
MARIJA NATER, M. GUPCA 91, VIROVITICA
TANJA NIŽETIĆ, SELSKA 90E, ZAGREB
IVAN NIŽIĆ, ZAGREBAĈKA 31, VRGORAC
BARICA NOVAKOVIĆ, VARGOV PROLAZ 20, ĐAKOVAĈKI SELCI
SANJA NOVINA, SLANI POTOK 85, GORNJA STUBICA
LEO NOVOSELEC, GEĈKOVEC 27, IVANEC
LANA PANIĆ, PSUNJSKA 24, PAKRAC
KARLO PAPIĆ, GRIŽANE 62B, GRIŽANE
LUCIJA PAVLOV, KRALJA KRE4ŠIMIRA 82A, KAŠTEL KAMBELOVAC
MELANI PAŽANIN, TRIBALJ 7A, TRIBALJ
MATIJA PAŽANIN, ŠUPERA 5C, CIRKVENICA
MARINA PERICA, LJ. GAJA 3, BJELOVAR
ANTONIJA PERIĆ, DILJSKA 25, ĈEPIN
ZDRAVKA PERIĆ, PUT BOKANJCA 8, ZADAR
LUKA PERIŠA, A. ŠENOE 40, ĈEPIN
VJEKOSLAV PERIŠIĆ, M. GOJSALIĆ 53, PODSTRANA
ANA PERKOVIĆ, LJUBISKA 77, ZAGREB
DALIJA PERKOVIĆ, VKA STEPINCA 26, ĐAKOVO
IVAN PERKOVIĆ, K.S.DRŽISLAVA 24, ĐAKOVO
MIRKO PEROŠ, OB. KNEZA BRANIMIRA 4F, ZADAR
ANTONELA PETEK, RUKAVEC 34, ZAGREB
TIHOMIR PETROVIĆ, PUT SV,KARLA 43, OKRUG GORNJI
PETRA PILJAC, PUT OŠTRICE BB, TISNO
IVAN PISAĈIĆ, BREGOVITA 7, ZLATAR
IVAN PISCHIUTTA, DOLENEC 23, VELIKA MLAKA
LEO PIVAC, TEŽAĈKA 17, ŠIBENIK
NATALIA PRNJAK, KMANSKI PRILAZ 7/6, SPLIT
MARIJA PRPIĆ, RADOVANCI 7, VELIKA
DAMIR PRŽINA, K. DOMAGOJA 30A, MASTRINKA TROGIR
ANJA RADANOVIĆ, KANIŠKA IVA 60, KANIŠKA IVA
ZRINKA RADANOVIĆ, GOSPE U SITI 103, PODSTRANA
DINO RADONJIĆ, P. PRERADOVIĆA 49, SLATINA
GABRIJEL RADOŠEVIĆ, VODOVODNA 24, GEROVO
DRAGANA RANOGAJEC, V. DONEGANIJA 22, ĐAKOVO
DRAGICA RASONJA, ĈRET 46A, KRAPINSKE TOPLICE
BORNA ROEMARIĆ, ŠET.K.FRANJE ŠEFERA 3, OSIJEK
GABRIJEL ROGAR, FLUKE 7, KAŠINA
MAJA ROGULJIĆ, POLJANA D. KALEA 5, ZAGREB
LADA ROJC, BRATSTVO I/17, VELIKA GORICA
DAMIR SADIKOVIĆ, FRANJE WOLFLA 4, ZAGREB
MATEJA SALOPEK, PROCE 162, OGULIN
EDA SANDALJ, LUPOGLAV 15, LUPOGLAV
MONIKA SEDMAK, N. CESTA LUKAVEC 27, D. LOMNICA
VIKTORIJA GABRIJEL SEKEREŠ, SJENJAK 77, OSIJEK
BRUNO SESVEĈAN, BREZOVEC ZELINSKI 7, DONJA ZELINA
VITO SINĈIĆ, 26. DIVIZIJE 12, LOVRAN
ARISTEA SIROVEC, RUDNIĈKA 3, KONJŠĈINA
LANA SKENDER, PUT POŽARA 6A, MAKARSKA
MATIJA SKENDER, GRADA VUKOVARA 238, ZAGREB
VANA SKRAĈIĆ, UL. SLOBODE 36, SPLIT
ANA SKROZIĆ, 8.DAL.UDARNE BRIGADE 46, ŠIBENIK
KARLA SLIVAR, TRG A.G.MATOŠA 14, BJELOVAR
ANNA SMAŽIL, DIVJAKE 20, SKRAD
MARIJO SMIĈIBRADA, M. GUPCA 108, PETRINJA
ANITA SMOKROVIĆ, ¸JERETOVA 33, PULA
MARTINA STAKLAREVIĆ, HANAMANOVA 10, ZAGREB
IVICA STARĈEVIĆ, DR. L. NALETILIĆA 1, ZAGREB
MARINKA STULIĆ, DVORINA 1, NIN
DAMIR SUĈIĆ, PODINE 19, KUĈINE MRAVINCE
PATRICIA ŠALIĆ, J. RUNJANINA 11, VINKOVCI
PETRA ŠALIĆ, J. RUNJANINA 11, VINKOVCI
FILIP ŠIMIĈEVIĆ, PREMUDSKI PRILAZ 4, ZADAR
GAŠPAR ŠIMIĆ, ŠOJSKA 27D, KOSTRENA
MARIJA ŠIMIĆ, GLAVICE 677, SINJ
SANELA ŠIMURINA, KOLODVORSKA 21, VALPOVO
LUKAS ŠIRIĆ, N. TESLE 30, VINKOVCI
SNJEŽANA ŠIROL, MARCANI 131D, GRAĈIŠĆE
ANĐELO ŠKEGRO, K. HEGEDUŠIĆA 34G, SESVETE
FRANĈIŠKA ŠKOLIĈKI, KOŠNIĈKI HUN 45/1, DESINIĆ
BORIS ŠKRBINA, UL. PERE BIŠKUPA 1B, BJELOVAR
TINA ŠKRLEC, ĐURMANEC 37, ĐURMANEC
IRENA ŠKUNCA, ZGON 2, SENJ
LINDA ŠOPAR, S. BRUŽADA 48, NOVIGRAD
MARIJA ŠTEFANAC, ZASTINJE 30, KARLOVAC
MAJA ŠUBIĆ, ŽIRJANSKA 20, ŠIBENIK
MARETIĆ TEDI, KASTAVSKA 1/1, PAZIN
VIKTOR I FRANKO TENĈIĆ, BREG IVANOVCI 26, LABIN
DARIO TENŽERA, KARANAŠICA 54, SINJ
ROSVITA TERZIĆ, E. PURGARIĆA 27, NOVA GRADIŠKA
IZIDORA TOIĆ, LOZNATI 16, CRES
TENA TOJĈIĆ, A. DOLENCA 12, ZAGREB
MARKO TOMAŠEVIĆ, I.G.KOVAĈIĆA 13, DUBROVNIK
IVANA TOMKIĆ, II ĈULINEC 1H, ZAGREB
ANA MARIN TOŠEVSKI, ZVONIMIROVA 117A, SOLIN
MARI MIHAELALUKA TOŠIĆ, GORICA SV,VLAHA 125, DUBROVNIK
MIRJANA TOVAROVIĆ, T. MASARYKA 9, VIROVITICA
LEO ROMEO TRLIN, RAVĈA 46, VRGORAC
BENEDIKT TUĐAN, V. NAZORA 36, SRAĈINEC
AGATA UNKOVIĆ, PETROVARADINSKA 22C, ZAGREB
DALIJA URŠANIĆ, NOVSKA 8, ZAGREB
HRVOJE VAJDIĆ, ŠESTINSKI DOL ODV. 21, ZAGREB
NIKA VANJEK, I. MEŠTROVIĆA 29, PETRINJA
MATIJA VARJAĈIĆ, PREGRADSKA 20, ZAGREB
TIN VERNIK, RUŠINAC 26, KAŠTEL LUKŠIĆ
LEA VIDOVIĆ, PETROVA 42, SPLIT
SANDRA VIDUŠIĆ, II JUŽNA OBALA 8, ZAGREB
VIKTORIA VINKOVIĆ, PETROVADINSKA 22C, ZAGREB
NADIA VITALJIĆ, RIBARSKA UL. 52, KOMIŽA
JOSIP VLADAVA, DRUGA VRANDUĈKA 13, ZAGREB
BOJAN VRANJEŠEVIĆ, TRG P. BRANITELJA 6, ĈEPINSKI MARTIJANCI
DRAGICA VUJICA, DELKOVEC 60, MAĈE
DORIAN ZAGORŠĈAK SMETIŠKO, F. LIVADIĆA 9, VARAŽDIN
ŠIME ZELENĈIĆ, VARAŽDINSKA 51, ZADAR
JELENA ZJAĈIĆ SERDAREVIĆ, GORNJI MULI 3, ROGOZNICA
JOSIPA ŽIC, HOSTI 43, RIJEKA
LANA I GABRIEL ŽNIDAREC, G. PAĈETINA 50C, LEPAJCI
MIRELA ŽUGAJ, VIDUŠEVAĈKA 34, GLINA
JOSIPA ŽULJ NORDIĆ, M. GUPCA 86, VINKOVCI
KATARINA ŽUPANIĆ, LAZINSKA 62A, ZAGREB
ŽELJKA ŽUŽAK, PETROVINA 85, PETROVINA

Ako ste na gornjoj listi svakako pogledajte i službeni PDF dokument.
Listu dobitnika možete pogledati i u službenom PDF dokument  na Lino.eu

 

Najnovije nagradne igre

Oglasi