Za obavijesti o najnovijim nagradnim igrama pratite nas putem
Facebooka ili Instagrama

 

Najnovije Muller nagradne igre možete pronaći na stranici:
Muller nagradna igra i dobitnici 

 

 

dobitnici-nagradne-igre-muller-adventski-kalendar

Svi dobitnici Muller adventskog kalendara nalaze se u nastavku

Dobitnici 01.12.2012.

  1. Luka Vinković, Bošnjaci
  2. Patricia Žugaj, Adamovec
  3. Izabela Radović, Crikvenica
  4. Igor Juran, Virovitica
  5. Natalija Tomić, Križevci

 

Dobitnici 02.12.2012.

  1. Ivana Špekuljak, Kutina
  2. Ana Škunca, Novaki
  3. Dario Štirnic, Donji Vidovec
  4. Ivana Habazin, Zagreb
  5. Vanja Schwalba, Viškovo

 

Dobitnici 03.12.2012.

  1. Alen Radman, Split
  2. Anđelka Stipić, Osijek
  3. Marina Baričević, Đurđenovac
  4. Sanja Stupar, Sisak
  5. Maja Antonic Škarica, Stubičke Toplice
  6. Šime Peroš, Nin
  7. Ljubica Dovranić, Zagreb
  8. Patricija Tepeš, Hum na Sutli
  9. Kristijan Vinček, Čakovec
  10. Andreja Presker, Zagreb

 

Dobitnici 04.12.2012.

  1. Jelena Stevanović, Belišće
  2. Tomislav Kukret, Trnovec Bartolovečki
  3. Ivana Klanjčić, Zaprešić
  4. Manuela Malvić, Prelog
  5. Željka Rubil Prutki, Slavonski Brod
  6. Alma Ivanković, Zagreb
  7. Kristina Matuško, Križevci
  8. Bojan Lacković, Gvozd
  9. Maja Mihoci, Zagreb
  10. Brankica Tolić, Zagreb
  11. Dina Franić, Trogir
  12. Josipa Štivičić, Nova Gradiška
  13. Ivanka Kovačević, Brdovec
  14. Miroslava Žilić, Bibinje
  15. Antonia Montag, Zagreb

 

Dobitnici 05.12.2012.

  1. Zoran Raić, Vukovar
  2. Kristina Ridl, Osijek
  3. Gordana Perko, Dunjkovec
  4. Daniela Trcera, Vodice
  5. Katarina Janković, Sesvete

 

Dobitnici 06.12.2012.

  1. Iva Talaja, Osijek
  2. Marijana Katušić, Strmec
  3. Lidija Antišin, Zadar
  4. Tihana Ivković, Kaštel Gomilica
  5. Siniša Palijan, Bjelovar
  6. Mirjana Slavica, Bilice
  7. Marija Slaviček, Pitomača
  8. Marina Jakšić, Zagreb
  9. Renata Matovina, Virovitica
  10. Dražen Šešerin, Petrinja

 

Dobitnici 07.12.2012.

  1. Stela Dumić, Čavle
  2. Mirela Biberkić, Kašina
  3. Pere Kolendić Vuković, Zagreb
  4. Melita Horvat, Šibenik
  5. Mira Opatić, Rijeka

 

Dobitnici 08.12.2012.

  1. Vlatko Batković, Zagreb
  2. Alisa Matovina, Koprivnica
  3. Miroslav Posavec, Sveti Ivan Zelina
  4. Snježana Voucko, Zagreb
  5. Ljubica Jaška, Rab

 

Dobitnici 09.12.2012.

  1. Mirko Petak, Vrbovec
  2. Marija Buković, Ferdinandovac
  3. Tomislav Marko Baraka, Šibenik
  4. Ankica Zec, Split
  5. Mato Šimunović, Zagreb

 

Dobitnici 10.12.2012.

  1. Saša Hrs, Zagreb
  2. Manuela Vujaklija, Rijeka
  3. Zoran Ljubičić, Rijeka
  4. Irena Mišerić, Vukovina
  5. Danijel Mavrek, Mursko Središće
  6. Vedran Borotha, Samobor

 

Dobitnici 11.12.2012.

  1. Mirela Debelec, Macinec
  2. Mihael Kukucka, Laslovo
  3. Goran Klancir, Marija Bistrica
  4. Drago Topolovec, Zagreb
  5. Valentina Janković, Kalinovac

 

Dobitnici 12.12.2012.

  1. Katarina Pavličević, Voloder
  2. Dragica Štrok, Kutina
  3. Irena Petrišić, Sračinec
  4. Božidar Jurković, Zagreb
  5. Andrea Patafta, Nedelišće

Dobitnici 13.12.2012.
Marija Božić, Virovitica
Jasmina Voloder, Zagreb
Marica Kruljac, Nova Gradiška
Zvjezdana Brigljević Berić
Anarita Ljubičić, Rijeka
Ivica Lazarus, Pitomača
Jasmina Jakovac, Bilje
Branka Menegati, Suhopolje
Sonja Lukac, Zagreb
Zdravko Valić, Ozalj

Dobitnici 14.12.2012.
Lidija Perko, Popovaca
Jadranka Marić, Požega
Renata Hodora, Čazma
Zrinka Majstorović, Osijek
Tihana Stvoren Kolarec, Darda

Dobitnici 15.12.2012.
Kristina Neuwirth, Valpovo
Ana Plavac, Zagreb
Petra Landripet, Donja Lomnica
Slađana Sušilovic, Gvozd
Klaudija Bortas, Samobor
Anica Jurković, Zagreb
Irena Mihoci, Zaprešić
Dalibor Rambousek, Daruvar
Melita Šarić, Zagreb
Darinka Peter, Sveta Marija

Dobitnici 16.12.2012.
Ivana Frank, Grabovac
Gordana Pintar, Karlovac
Marina Repić Šarić, Koprivnica
Jagoda Pvelić, Šenkovec
Kristijan Kolarec, Slavonski Brod

Dobitnici 17.12.2012.
Lucija Fileš, Čakovec
Antonija Badžoka, Zadar
Mia Benakić,Nova Kapela
Blanka Vrbančić Mika, Novo Cice
Marijana Mihać Balinčić, Lekenik

Dobitnici 18.12.2012.
Lada Ezgeta, Split
Simona Grančić, Klana
Nina Bogomolec, Kotoriba
Martina Bogović, Gornja Greda
Petra Belava, Trogir
Tomo Kostanjevec, Lepoglava

Dobitnici 19.12.2012.
Martina Bužonja, Maslenica
Marina Jambrošić, Čakovec
Helena Bajan, Zagreb
Kristina Sopek, Gat
Krešimir Jarčević, Antunovac

Dobitnici 20.12.2012.
Matea Mrkonjic, Split
Miro Jurjević, Split
Lovorka Kršul, Rijeka
Anita Krolo, Split
Marija Malović Čaušević, Zagreb

Dobitnici 21.12.2012.
Kristian rack, Osijek
Bruno Tkalić, Zagreb
Dario Weygand, Zagreb
Slobodan Poropat, Rijeka
Marijeta Zelić, Bilje

Dobitnici 22.12.2012.
Tonći Radojković, Promajna
Josipa Dumic, Čavle
Danijel Tuda, Zabok
Maja Kurtović, Pula
Ljubica Brigitte Nikić, Osijek
Jelena Gacina, Zadar
Vesna Krbot, Novi Marof
Kristina Vlahovic, Nuštar
Diana Hoti-Rradola, Pula
Zrinka Jerković, Zagreb

Dobitnici 23.12.2012.
Ljiljana Kruk, Zagreb
John Antonio Štrk, Briješce
Tea Vinšcak, Jastrebarsko
Alica Cuzela, Zagreb
Alen Pahek, Čakovec

Dobitnici 24.12.2012.
Lucija Crljen Šaršanski, Šibenik
Silva Cikos, Zagreb
Ružica Kišurek, Josipovac
Dino Zamecnik, Sarvas
Vesna Peršic, Osijek
Roko Rameša, Čakovec
Mihaela Posarić, Voloder
Ivanka Sabadin Ferencak, Petrinja
Ivanka Hlobik, Našice
Vedrana Ivaković, Trnava

Najnovije nagradne igre