Za obavijesti o najnovijim nagradnim igrama pratite nas putem
Facebooka ili Instagrama

dobitnici žito i plodine nagradne igre

Dobitnici Plodine i Žito nagrađuju

Ispod se nalaze dobitnici iz nagradne igre Plodine i Žito nagrađuju

Dobitnici glavne nagrade – set vrhunskog Fissler posuđa :

1. DRAŽEN MATAK, STANČIĆI 7, 43000 BJELOVAR

2. ANKICA DUSPARA,M. LANOSOVIĆA 23, 35000 SL. BROD

3. MATEO MAJCEN,VLADIMIRA FILAKOVCA 11,10000 ZAGREB

4. MIRA JAMBREK, KIŠPATIĆEVA 7 ,10000 ZAGREB

5. VESNA OPAČAK , VELIKI DOL 26, 35000 SL. BROD

6. LUKA PETRIĆ, FRANJE RAČKOG 47, 31431 ČEPIN

7. KRISTIAN KUNSTEK,KOMBOLOVA 13, 10000 ZAGREB

8. NINA PALKO, MARULIĆEVA 25, 52100 PULA

9. STANA PLEIĆ, LJUBUŠKA 4, 21000 SPLIT

10. TANJA MAJCEN , VLADIMIRA FILAKOVCA 11, 10000 ZAGREB

Dobitnici poklon paketa Žito :

1. FRANJO MEZAK, VALENOVAC 28, 31512 FERIČANCI

2. ZANKA BUDROVČAN, ULICA B. PAPANDOPULA 3,21000 SPLIT

3. DANICA TRULEC, KOMUŠEVAC 48, 43240 ČAZMA

4. ANDREJA MATAK, STANČIĆI 7, 43000 BJELOVAR

5. HANA RAVLIĆ, ZMAJ JOVINA 6A , 31000 OSIJEK

6. MARIA PAVIČIN, PUT MIRA 34, 21210 SOLIN

7. DARIA GORIČKI, PETRINJSKA 21 , 44000 SISAK

8. LUCA ŠIMIĆ, MEDULINSKA 5, 31000 OSIJEK

9. VLADMIR DOMAZETOVIĆ, HRV. DRŽAVNOSTI 11E, 48000 KOPRIVNICA

10. LJUBICABECK, KALNIČKA 54, 31431 ČEPIN

11. PETAR KOŠUTIĆ , M. KRLEŽE 13, 48000 KOPRIVNICA

12. MATEA TIJANIĆ , STJEPANA MAJORA 9, 10000 ZAGREB

13. JOSIP TRULEC, KOMUŠEVAC 48, 43240 ČAZMA

14. KATICA KASUNIĆ, GENERALSKI STOL 104F, 47262 GENERALSKI STOL

15. MIRJANA MIODRAG, KRLEŽINA 16/9, 21000 SPLIT

16. DOMINIKA BOŠNJAK, OSJEČKA 64, 10370 DUGO SELO

17. FANIKA VINCELJ, RAVNINSKO 95, 49225 ĐURMANEC

18. STANISLAV KNEZIĆ, KRALJA TOMISLAVA 36, 49243 OSROSLAVJE

19. DAMIR BATRNEK, BANA J. JELAČIĆA 18, 31431 ČEPIN

20. KLARA MATIJAŠEVIĆ, OHRIDSKA 8, 32100 VINKOVCI

21. BRUNO POSAVEC, HRVATSKIH BRANITELJA 2A, 42000 VARAŽDIN

22. ROBERTRAFF, KRSTOVA 21A, 31000 OSIJEK

23. SANJA STANKOVIĆ, NARTA 371, 43247 NARTA

24. ZDRAVKO VINCELJ, PLEMENŠĆINA DONJA 21/20, 49218 PREGRADA

25. IVA TALAJA, POŽEŠKA 23, 31000 OSIJEK

26. ANDRIJA IVANKOVIĆ, MARTINA DIVALTA 92, 31000 OSIJEK

27. MARICA BRAĆ, VUKOVARSKA 99, 31000 OSIJEK

28. EDITA EZER, OSJEČKA 41, 31431 ČEPINSKI MARTINCI

29. KAROLINA PUŽAR, DONJA PLEMENŠĆINA 21/9, 49218 PREGRADA

30. ANTUN IVANKOVIĆ, MARTINA DIVALTA 92, 31000 OSIJEK

31. ANNA SMAŽIL, DIVJAKE 20, 51311 SKRAD

32. DEJAN STANKOVIĆ, NARTA 371, 43247 NARTA

33. IVANA OVNIČEVIĆ, J.J. STROSSMAYERA 183, 31000 OSIJEK

34. BRANKA KULAŠ I, MEŠTROVIĆA 60, 22000 ŠIBENIK

35. NATALIJA SVALINA, LJUDEVITA POSAVSKOG 55, 31000 OSIJEK

36. VESNA MIJALJEVIĆ, POLJANA PLANKIT 4/4, 23000 ZADAR

37. RUŽICA MARASOVIĆ, DEANOVEČKA 39, 10040 ZAGREB

38. DRAGUTIN VRTAR, M. MAGDALENIĆA 1 , 40000 ČAKOVEC

39. RUŽICA PRKAČIN VUČINIĆ, ZVONARSKA 7, 32100 VINKOVCI

40. IRIS OTMAČIĆ, JOSIPA JELAČIĆA 47A, 10430 SAMOBOR

41. TOMISLAV ĆORIĆ, HRVATSKE REPUBLIKE 1, 31216 ANTUNOVAC

42. ANA TOPIĆ, FRANKOPANSKA 95, 31000 OSIJEK

43. DRAGUTIN ŠARIĆ, ULICA BANA J. JELAČIĆA 26, 31431 ČEPIN

44. LJUBICA MEHEREK, GLAVNA 58, BUČJE GORJANSKO, 31423 BRAČEVCI

45. MIRA OPATIĆ, ŠET. J. RAKOVCA 31, 51000 RIJEKA

46. LIVIO RACANE, ŽUTNIČKA 11, 10000 ZAGREB

47. ŽELJKA KNEZIĆ, KRALJA TOMISLAVA 36, 49243 OROSLAVJE

48. SLAVKO PETR, MASARYKOVA 25, 43500 DARUVAR

49. SANJA PAUNOVIĆ, SUĆIDAR 49, 21000 SPLIT

50. MARIO PTIČAR,LIVADSKA 16, 31000 OSIJEK

Sve dodatne informacije potražite na broj telefona 01 2481 900.

 

Najnovije nagradne igre

Oglasi