Pravila nagradne igre pogledajte na stranici:
Rexona nagradna igra: Živi više
Dobitnici Rexona nagradne igre po tjednim izvlačenjima
ČETVRTI KRUG
2x karte za kino
Valentina Vičić Rački, Rijeka
Sanja Franić, Tenja
Maja Bukal, Zlatar
Katarina Brekalo, Zagreb
Štefica Tomić, Jastrebarsko
Tin Oršić, Strmec
Verica Vučur Čengić, Slavonski Brod
Ines Vakante, Split
Goran Jurišin, Zagreb
Nada Petak, Vrbovec
2x karte za kazalište
Hrvoje Beniković, Osijek
Martina Kalamari, Zagreb
Tihana Perković, Dugo Selo
Andrijana Kraljević Šuman, Zagreb
Martina Kečkeš, Prelog
Dino Zamečnik, Sarvaš
Ivana Bošnjak, Zagreb
Ivana Anđić, Petrinja
Velimir Bašek, Nedelišće
Goran Rubil, Slavonski Brod
Tečaj jezika po izboru
Tatjana (Tanja) Gajić, Zagreb
Tečaj fotografije
Ivana Sandrić, Betina
Rafting za dvoje
Ljiljana Vrbanec, M. Subotica
TREĆI KRUG
2x karte za kino
Rebeka Raff, Osijek
Kristina Miličević, Pleternica
Marina Bogunović, Zagreb
Lidija Antlogar, Novi Zagreb
Lucija Novak, Zabok
Ivana Karlović, Donja Lomnica
Vesna Andrišević, Zagreb
Marijan Bobeta, Petrinja
Vlasta Markulak, Osijek
Matija Petak, Vrbovec
2x karte za kazalište
Mirta Galetić, Velika Gorica
Antonio Bujan, Zagreb
Željka Martinović, Zagreb
Damir Batrnek, Čepin
Vesna Savuk, Zagreb
Sandra Rak, Osijek
Danijela Jarčević, Antunovac
Dubravko Vuković, Osijek
Kristina Jarnević, Duga Resa
Nevena Miljuš, Zagreb
Tečaj jezika po izboru
Marina Čičak, Dugo Selo
Tečaj ronjenja
Tena Vrh, Dugo Selo
Mjesečna članarina za Pilates
Željka Alilović, Zagreb
Dobitnici drugog tjedna
2x KARTE ZA KINO
1. Kristina Cvetković, Tenja
2. Kristina Akerman, Karanac
3. Ivana Grejza, Đakovo
4. Jadranka Mulković, Zagreb
5. Tatjana Milek, Samobor
6. Leonarda Grahovac, Zabok
7. Matea Bruketa, Drivenik
8. Ana Zekanovic, Ražanac
9. Sabina Benikovič, Osijek
10. Andjelka Gavran, Dugo Selo
2x KARTE ZA KAZALIŠTE
1. Zvjezdana Markovic, Zagreb
2. Mirela Bece Kovačić, Sisak
3. Snježana Šimić, Novi Zagreb
4. Marina Petir, Zagreb
5. Ivana Karlović, Donja Lomnica
6. Irena Marušić, Velika Gorica
7. Anamari Radovanić, Bregana
8. Ena Grubišić, Split
9. Vesna Šmid, Zagreb
10. Martina Lehkec, Čakovec
TEČAJ JEZIKA PO IZBORU
1. Mirna Čizmar, Zagreb
TEČAJ KULINARSTVA
1. Antonija Drozdek, Zagreb
SKOK PADOBRANOM
1. Tea Bikić, Ploče
Dobitnici prvog tjedna
2x karte za kino
1. Sanja Basanović, Sibinj
2. Sabina Beniković, Osijek
3. Štefica Bobeta, Petrinja
4. Marko Perkovic, Dugo Selo
5. Milivoj Žilajković, Zagreb
6. Aleksandra Maslarić, Osijek
7. Iva Pongrac, Koprivnica
8. Romina Janečić, Slatina
9. Petra Genc, Koprivnica
10. Jakobina Radošević, Zagreb
2x karte za kazalište
1. Jadranka Mulković, Zagreb
2. Jasna Andrišević Bittner, Zagreb
3. Kristina Vukelić, Vukovina
4. Ana Ostojić, Split
5. Željko Flegarić, Varaždin
6. Mario Pongrac, Koprivnica
7. Katarina Holek, Koprivnica
8. Agron Bogović, Velika Gorica
9. Dragan Grba, Josipdol
10. Dubravka Zamečnik, Sarvaš
Tečaj jezika po izboru
1. Dorotea Kozarić, Zagreb
Tečaj plesa po izboru
1. Vlatka Matošić, Slavonski Brod
Let balonom
1. Marko Surać, Zadar
OSTALE NOVE NAGRADNE IGRE POGLEDAJ ISPOD OGLASA