Za obavijesti o najnovijim nagradnim igrama pratite nas putem
Facebooka ili Instagrama

Dobitnici Tide nagradne igre “Bezbrižna igra uz Tide”

 

Dobitnici nagrade dječji bicikl su:

1. Stana Pleić,Split

2. Narcisa Kosutic – Smiljanic,Koprivnica

3. Irena Repić-Blažeković,Koprivnica

4. Petra Poldrugač,Zagreb

5. Kristina Sabljić,Zagreb

6. Ante Kraljevic,Zagreb

7. Marjana Hladnič,Ludbreg

8. VesnaWestermajer,Slavonski Brod

9. Jakobina Radošević,Zagreb

10. Lorena Svrznjak,Koprivnica

Dobitnici nagrade dječje role su:

1. Kristina Biocic,Zmijavci

2. Marko Ivančić,Dugo Selo

3. Perislava Kalinski,Zagreb

4. Slavko Holek,Koprivnica

5. Srećko Radan,Kaštel Gomilica

6. Jadranka Muskic,Crikvenica

7. Jasna Bjedov Ravlic ,Osijek

8. Boris Strkalj,Koprivnica

9. Ljiljana Josipović,Požega

10. Ivka Škrinjar,Pregrada

11. Kristina Dolovski,Zagreb

12. Damir Batrnek,Čepin

13. Marko Radošević,Zagreb

14. Anamarija Krpan,Požega

15. Ljubica Dujmic,Radovan

16. Željko Ladišić,Osijek

17. Vesna Rak,Zagreb

18. Ljiljana Kovacevic,Žrnovnica

19. Ivana Radić,Bol

20. Zdravko Vincel ,Đurmanec

21. Snjezana Petrovic,Zagreb

22. Marica Brac,Osijek

23. Irena Repić Blažeković,Koprivnica

24. Tina Kovacic ,Koprivnica

25. Sonja Galić,Split

26. Zlata Pokorni,Virovitica

27. Iva Talaja,Osijek

28. Nada Petak,Vrbovec

29. Ivo Čala,Šibenik

30. Livio Racane,Zagreb

31. Franjo Crnković,Rijeka

32. Alen Marošević,Sveta Marija

33. Ivica Grdina,Rečica

34. Monika Tomašević,Poljana, Lipik

35. Milan Harašić,Split

36. Diana Strbad,Zagreb

37. Ljiljana Ladidic,Osijek

38. Jana Zukanovic,Zagreb

39. Maja Marijačić,Zadar

40. Marijan Kalinski,Zagreb

41. Biserka Punčec,Zagreb

42. Damir Hladnić,Virje

43. Saša Šoše,Sesvete

44. Ksenija Burmaz,Solin

45. Kristina Jarnević,Duga Resa

46. Đurđica Udovičićč,Višnjevac

47. Branko Marčić,Šibenik

48. Sanja Kuač,Šibenik

49. Olga bogdanić,Zadar

50. Maja Brdar,Zagreb

Dobitnici nagrade dječji romobil su:

1. Ana Gavran,Dubrovnik

2. Tiana Belic,Zadar

3. Nikolina Šoše,Sesvete

4. Vesna Franić,Tenja

5. Verica Malnar,Čavle

6. Božica Vađunec,Sveti Đurđ

7. Ana Prvčić,Koprivnica

8. Valentina Raspasović,Trnjani

9. Nelica Jakišić,Split

10. Marina Pranić,Unešić

11. Neda Petr,Daruvar

12. Mirjana Bogdan,Split

13. Vesna Protrka,Split

14. Katica Jelec,Osijek

15. Igor Kuftić,Pula

16. Marin Sinožić,Rijeka

17. Hana Juric,Pula

18. Sandra Kantar,Križevci

19. Bosko Stanisic,Zagreb

20. Miljenko Lukačić,Prelog

21. Danijela Ivančević,Virovitica

22. Angela Abramovic,Sisak

23. Martina Poznić,Čakovec

24. Agron Bogović,Velika Gorica

25. Marijana Čala,Šibenik

26. Emilija Radman,Vinkovci

27. Nikola Holek,Koprivnica

28. Gordana Mičuga,Konjščina

29. Marija Petr,Daruvar

30. Suzana Sumberac Saravanja,Ilok

31. Mevlida Petanovic,Garešnica

32. Leonida Tošić,Zadar

33. Helena Kobas,Koprivnica

34. Ivana Marciuš,Pušćine

35. Blazenka Mihalic Perman,Pula

36. Nevenka Vincelj,Đurmanec

37. Nevenka Glavica,Zagreb

38. Aleksandra Vargović,Zagreb

39. Anica Huseljković,Krk

40. Dajana Cotić,Metković

41. Zdravko Svrznjak,Koprivnica

42. Martina Prpić,Brinje

43. Maja Buskovic,Gruda-Konavle

44. Kristina Cvetković,Tenja

45. Josip Komadina,M.Lošinj

46. Iva Katačić,Zadar

47. Vesna Vičević,Bjelovar

48. Emil Vavra,Daruvar

49. Lada Ezgeta,Split

50. Vlasta Markulak,Osijek

Dobitnici nagrade nogometna lopta su:

1. Ines Vakante,Split

2. Domagoj Vukovic,Zagreb

3. Stjepan Marić Majur,H.Kostajnica

4. Mateja Besic,Zagreb

5. Ljiljana Novosel,Čakovec

6. Ozana Brkić,Rijeka

7. Matija Basanović,Sibinj

8. Mateja Kuzminski,Bednja

9. Jasminka Potkonjak,Sesvete

10. Sanja Spehar ,Karlovac

11. Ingrid Križanić-Čeferin,Osijek

12. Dijana Cacic Komadina,M.Lošinj

13. Katija Perak,Dubrovnik

14. Goran Vrdoljak ,Osijek

15. Ana Doslic,Rešetari

16. Slavica Hođa,Sveti Ivan Zelina

17. Anita Batić,,Dubrovnik

18. Dasa Beric,Šibenik

19. Tomislav Luburic,Zagreb

20. Jasna Vuckovic ,Crikvenica

21. Krunoslav Vrdoljak ,Osijek

22. Maja Paic,Zagreb

23. Tamara Rezan,Bibinje

24. Dunja Tomić,Zagreb

25. Ivan Kraljevic,Zagreb

26. Marina Švaljek,Pitomača

27. Nikica Protega,Šibenik

28. Mirna Marold,Zagreb

29. Šimun Bubalo,Rijeka

30. Dino Zamecnik,Sarvaš

31. Mirjana Vrbanić,Velika Gorica

32. Ljiljana Petrinović,Split

33. Danijela Jarčević,Antunovac

34. Kristina Glavica,Trnovec Bartolovečki

35. Ksenija Tepeš,Virovitica

36. Božica Novosel,Klanjec

37. Elizabeta Dudović,Josipovac

38. Ana Ezgeta,Split

39. Antonija Paulin,Ruščica

40. Ivanka Granic,Kaštela

41. Dražen Cesar,Zagreb

42. Nikla Barbaric,Hvar

43. Desanka Vakante,Slatine

44. Branko Gović,Šibenik

45. Jelica Svilokos,Vukovar

46. Ivan Sankovic,Ivanec

47. Snježana Tisler,Bjelovar

48. Vanja Špoljarić,Zagreb

49. Vladimir Bertić,Daruvar

50. Anka Vidak ,Virovitica

51. Tomislav Tomakic ,Sibinj

52. Dijana Maglov,Zagreb

53. Petar Paulin,Ruščica

54. Snežana Paško,Kistanje

55. Marija Vrdoljak,Split

56. Miodrag Cakardic,Osijek

57. Ivanka Jagić,Pitomača

58. Ana Ostojic,Split

59. Lidija Biocic,Zmijavci

60. Ana Lenkic,Bibinje

61. Ivancica Rescic,Virovitica

62. Elvis Licul,Labin

63. Marko Lučić,Višnjevac

64. Vladimir Gundelj,Aljmaš

65. Nevena Dubolnić,Zadar

66. Lidija Kirin,Buševec

67. Drazen Ivancevic,Virovitica

68. Klara Smiljanic,Koprivnica

69. Ivana Benkovic,Slatina

70. Valentina Markovinović,Virovitica

71. Mirela Bece-Kovačić,Sisak

72. Antun Vincelj,Đurmanec

73. Dinka Antunovic,Virovitica

74. Petra Sebešić,Zagreb

75. Mara Mrkonjić,Split

76. Ivka Skrinjar ,Pregrada

77. Jasna Karasek,Daruvar

78. Antonio Talaja,Osijek

79. Ana Pavelić,Slavonski Brod

80. Suzana Blažević,Bilje

81. Sanja Rafajec,Zabok

82. Slobodanka Jakelić,Osijek

83. Ivanka Stojanović ,Šiškovci, Županja

84. Miroslava Ereiz,Ploče

85. Kristina Basiaco Bertosa,Umag

86. Irena Armano Seitz,Zagreb

87. Dragica Čvrljak,Šibenik

88. Silvija Caleta,Šibenik

89. Štefica Bobeta,Petrinja

90. Ankica Kovac,Zaprešić

91. Jasenka Vernik,Kaštel Lukšić

92. Iskra Zegor,Ivanić-Grad

93. Ljiljana Horvat -Diko,Koprivnica

94. Danijela Belaj,Osijek

95. Jasna Andrisevic Bittner,Zagreb

96. Dalia Slugan,Šibenik

97. Ksenija Kalinic,Bjelovar

98. Marija Sarson,Viškovo

99. Marko Marusic,Solin

100. Marija Pehar,Zagreb

Dobitnici su o dobitku obavješteni pismeno i usmeno od strane Administratora, kako bi se dogovorili detalji preuzimanja nagrada.

Najnovije nagradne igre

Oglasi