vecernji-v-magazin-nagradjuje

Ovo su dobitnici velike nagradne igre povodom izlaska 200-og broja V magazina Večernjeg lista:
01. Paket L´Oreal Professionel:

1. Zdenka Šmidt, Novska

2. Paola Pintarić, Svsvete

3. Snježana Bubić, Zagreb

4. Nikolina Satošek, Rijeka

5. Enisa Čuletić, Zagreb

6. Emina Zorić-Zec, Koljenica

7. Silvija Kajfeš, Bošnjaci pored Županje

8. Sandra Mamić, Viškovo

9. Aleksandar Šapčević, Slavonski Brod

10. Marijana Pavlović, Garešnica

02. Paket ANNY:

1. Martina Tkalčević, Zagreb

2. Ira Sanja Gurović, Sisak

3. Bernarda Privšek, Sutivan

4. Maja Župan, Virovitica

5. Maja Vaci, Zagreb

6. Ivana Čuljak, Zagreb

7. Ančica Žibrat, Samobor

8. Ivan Vrbanić, Rakov Potok

9. Diana Patajac, Zagreb

10. Ivana Hlobik, Našice

03. Guess kišobran:

1. Goran Sušak, Split

2. Marinka Badurina, Rijeka

3. Gordana Družanović, Zaprešić

4. Danica Marinović, Supetar

5. Ivana Ščetarić, Križevci

04. Avon parfem City Rush:

1. Bojana Zapletić Kompić, Ivanec

2. Ana Kajfeš, Dubrava

3. Dubravka Vlahović, Samobor

05. Paket Avon Set Anew Clinical Pro A-F33:

1. Josipa Fornet, Slavonski Brod

2. Ingrid Udović, Rovinj

3. Jadranka Lušić, Zagreb

06. Paket L´Occitane:

1. Tonka Ivanović, Biograd na Moru

07. Paket Melvita:

1. Barbara Šebrek, Zadar

08. Paket Formasana:

1. Lidija Stinner, Višnjevac

2. Gordana Knežević, Zagreb

3. Ljiljana Verbanac, Zagreb

4. Laura Čagalj, Zagvozd

5. Stanka Šporčić, Rijeka

09. Paket Organic Surge:

1. Sanja Rudelić, Zagreb

2. Vesna Petrina-Brajdić, Zagreb

3. Martina Horvatić, Draganići

10. Paket Pantene Aqua light kolekcija:

1. Ivana Rast, Zagreb

2. Kristina Goldašić, Barilovići

11. Paket Pantene kolekcija za obojenu kosu:

1. Marijana Čosić, Novi Zagreb

2. Maja Drčec, Varaždin

12. Paket Pantene kolekcija za tanku kosu:

1. Tanja Banić, Zagreb

2. Neda Horvat, Mulo

13. Paket Pantene za normalnu i gustu kosu:

1. Terezija Herman, Čakovec

2. Elvira Piršljin, Bjelovar

14. Paket Ulola:

1. Milena Nazor, Zagreb

2. Paula Hrpalo, Koprivnica

3. Darija Gorički, Sisak

15. Specijalistički oftalmološki pregled u Poliklinici za pregled vida:

1. Manuela Habijanec, Vrbovec

16. Paket Keune:

1. Dajana Gug, Knin

2. Dorotea Kozarić, Zagreb

3. Matea Brajdić, Zagreb

4. Ivana Zlatarić, Sisak

5. Valentina Jurakić, Ogulin

17. Paket Vichy Idealia:

1. Snježana Štulec, Samobor

2. Andrea Baković, Sveti Ivan Zelina

3. Katarina Jambrečina, Donja Bistra

4. Koraljka Obučina, Dugo Selo

5. Dina Lukač, Karlovac

6. Dolores Hrastov, Karlovac

7. Marija Trčak, Zagreb

8. Martina Serbok, Zagreb

9. Ksenija Gortan, Labin

10.Petra Zidarić, Križevci

18. Amadeus Jeans traperice:

1. Dubravka Bilec, Krapina

2. Kristina Katoliković, Zagreb

3. Sanja Parač, Zaprešić

4. Vesna Cimić, Zabok

5. Tina Sorić, Zagreb

19. Lisca secret gaćice:

1. Adriana Erbotić, Vinkovci

2. Ksenija Pajtar Kovač, Sisak

3. Tina Pacolli, Zagreb

20. Rora Natura maska repulp:

1. Jadranko Šmitlehner, Zagreb

2. Đurđa Klarić, Petrinja

3. Elvira Katanić, Zagreb

21. Paket Essence:

1. Željka Drdar, Zagreb

2. Mirna Jurić, Županja

3. Tanja Barišić, Zagreb

4. Milena Novak-Japovčić, Posavski Bregi, Ivanić Grad

22. Paket Catrice:

1. Mirela Rakušić, Vrgorac

2. Ksenija Dumančić, Osijek

3. Dora Ugrinovski, Zagreb

4. Snježana Pavlek, Zagreb

23. Olay Total Effects:

1. Albina Maletić, Ferdinandovac

2. Melita Adamek Mlinac, Nova Gradiška

3. Tanja Bradanović, Velika Gorica

4. Vesna Peričić Šutalo, Zagreb

5. Denis Vrhovski, Zagreb

24. Max Factor Facefinity 2 in 1 tekući puder:

1. Jasna Šlivac, Osijek

2. Tatjana Segedi, Zagreb

3. Mateja Bunta, Novi Marof

4. Katarina Lazo, Dubrovnik

5. Zdravko Matanović, Bjelovar

25. Parfem Naomi Campbell At Night:

1. Dorotea Ratić, Osijek

2. Ivana Marija Lozo,Split

3. Lucija Anić, Zadar

4. Sanja Galović, Zagreb

5. Mihaela Čavlek, Prelog

26. Parfem James Bond 007:

1. Martina Dasović, Perušić

2. Zdenka Halapir, Zaprešić

3. Katica Tepeh, Zadar

4. Dejan Maslić, Slunj

5. Ana Radičević, Slavonski Brod

27. Paket Nivea:

1. Marcela Bago, Kraljevica

2. Gordan Premec, Zagreb

3. Ankica Štefanek, Sesvete

4. Ivan Brumnić, Slavonski Brod

5. Irena Ivanušić, Netretić

Stranica s popisom dobitnika Popis dobitnika

Najnovije nagradne igre