henkel-nagradna-igra-2016-uz-fa-schwarzkopf-syoss-i-vademecum

Henkel nagradna igra 2016 održava se u razdoblju od 01.02. do 29.02.2016. na području Republike Hrvatske. Detaljna pravila se nalaze ispod popisa dobitnika

Dobitnici su:

Dobitnica glavne nagrade:
Slavica Mustapić, Split

Dnevne i tjedne nagrade
1.2.2016.

Renata Ristanović, Virovitica
Ljubica Kemenović, Križevci
Ljubomir Đura, Čakovec
Iva Mičuga, Zagreb
Suzana Strk, Brijesće
Bosiljka Andrijolić, Split
Marina Čičak, Dugo Selo
Ksenija Vincelj, Pregrada
Adriana Agatić, Kaštel Gomilica
Valentina Dostal, Pleternica

2.2.2016.

Višnja Cestar, Đurđevac
Ivana Ovničević, Osijek
Vesna Kučinić, Karlovac
Snježana Topolovec, Novi Zagreb
Marko Šajn, Prelog
Dubravka Zamečnik, Sarvaš
Milanka Plećaš, Čačinci
Milorad Košutić, Koprivnica
Mirela Bece Kovačić, Sisak
Marko Budimir, Osijek

3.2.2016.

Marijana Ljubović, Dicmo
Ana Koričančić Makar, Zagreb
Ines Pece, Rijeka
Alenka Juras, Ploče
Ivica Anđal, Bilje
Martina Peršić, Varaždin
Branka Hofer, Varaždin
Marija Indir, Koprivnica
Nada Karanović, Virovitica
Marijana Perković, Dugo Selo

4.2.2016.

Snježana Barbarić, Osijek
Danijela Kovačević, Jadranovo
Anica Gundelj, Aljmaš
Marija Hečimović, Osijek
Željko Ribić, Osijek
Josipa Broz, Križ
Marija Čale, Osijek
Tihana Matika, Žminj
Marko Maračić, Rab
Slobodanka Vukomanović, Orahovica

5.2.2016.

Romina Janečić, Slatina
Blazica Beniković, Osijek
Edita Ezer, Čepinski Martinci
Martina Banić, Rijeka
Mladen Golub, Zagreb
Ljupka Slavujević, Koprivnica
Tosna Rubčić Premec, Zagreb
Sanja Bilić – Komadina, Zagreb
Ana Maria Žinić, Sisak
Ivana Pobor, Zagreb

6.2.2016.

Jasminka Horvat, Mursko Središće
Melisa Memić, Pula
Nikolina Tomljanović, Rijeka
Sniježana Kušter Jakopovec, Turčin
Branka Pavletić, Krasica
Robert Zivković, Šibenik
Sanja Morić Brenčun, Zagreb
Vedrana Buktenica, Split
Zdravko Čepeljnik, Zagreb
Gordana Merc, Zagreb

7.2.2016.

Matea Radošević, Dugopolje
Mihael Opačak, Slavonski Brod
Una Krauthacker, Čakovec
Zdravko Svržnjak, Koprivnica
Dominika Bošnjak, Dugo Selo
Jelena Petrović, Pula
Uršula Gredičak, Vidovec
Željka Ivanković, Zadar
Marijana Kamenko, Belišće
Brankica Šimić, Bizovac

1. tjedan

Gordana Pavić, Sesvete
Anja Mihalković, Čakovec
Davor Radojević, Osijek
Dragica Jurić, Daruvar
Martina Kečkeš, Prelog
Vera Skec, Zagreb
Ljubica Gršetić, Velika Gorica
Darka Slavić, Matulji
Ana Holi, Čakovec
Marija Car, Duga Resa
Ankica Ercegović, Split
Arabela Novak-Đura, Čakovec
Mirko Petak, Vrbovec
Marija Bervida, Daruvar
Armando Lučić, Nova Gradiška
Dragica Jokić, Zadar
Mateja Mikuš Bučec, Sesvete
Josipa Vučković, Varaždinske Toplice
Eleonora Olivieri Dejanović, Gospić
Krunoslava Kregar, Novi Zagreb
Karla Kovalisko, Osijek
Zdenka Galečić, Kloštar Ivanić
Spomenka Ivanušić, Čepin
Marija Šolc, Virovitica
Jasna Medić, Pula
Ivan Matekalo, Slavonski Brod
Snježana Meštrović, Bjelovar
Gloria Makar, Zagreb
Matija Vincelj, Đurmanec
Marjana Hladnić, Ludbreg
Suzana Pižeta, Maruševec
Anita Sačerić, Karlovac
Antonija Krezić, Dugo Selo
Stella Gabelić, Split
Narcisa Novak, Varaždin
Marta Piskač, Varaždin
Janja Ilić, Zagreb
Goranka Blagec, Velika Gorica
Katarina Ventin Siljan, Velika Gorica
Nenad Šestan, Opatija

8.2.2016.

Ivana Žulj, Rovinj
Sanja Novak, Velika Gorica
Karolina Franc, Donja Višnjica
Zrinka Tomičić, Osijek
Zorka Kovačević, Jadranovo
Nataša Mustač, Zagreb
Marija Kustura, Sesvete
Kristina Mlakar, Trnovec Bartolovečki
Ema Kiš, Osijek
Tea Hranilović, Čakovec

9.2.2016.

Martina Baša, Kamanje
Kristina Basiaco Bertoša, Umag
Dubravka Matić, Zaprešić
Marina Baboselac, Ruščica
Lorena Mulković, Zagreb
Snježana Soldo, Zagreb
Miljenko Kranjec, Zagreb
Andreja Žuna, Maruševec
Lana Gugić, Varaždin
Lucija Batnožić, Oriovac

10.2.2016.

Zvjezdana Badalić, Novska
Irena Hrenar, Zagreb
Mirela Birkić, Vukovina
Željana Strigo, Solin
Jagoda Šišović, Šapjane
Ana Milohanić, Rakalj
Joško Miklo, Dubrovnik
Ksenija Gortan, Labin
Nikolina Vidaković, Biograd na Moru
Katarina Lazo, Dubrovnik

11.2.2016.

Marijana Vlajčić Paun, Vukovar
Sandra Vranić, Sisak
Lea Peternel, Sisak
Ljubomirka Sabadin, Sisak
Ivan Žinić, Sisak
Jadranka Radojević, Osijek
Antun Ivanković, Požega
Danijela Lukač, Slunj
Ksenija Rendulić, Našice
Ljiljana Stanić, Slavonski Brod

12.2.2016.

Jadranka Kaleb Franin, Split
Anita Žaja, Trogir
Mia Lakotić, Tribalj
Krznarić Ana-Marija, Molve
Sonja Pleše, Koprivnica
Antonija Fabečić, Zagreb
Vanja Licul Vudrag, Šibenik
Slavica Jelinić, Vukovar
Jasminka Hrgarek, Maruševec
Branka Antolović, Ščitarjevo

13.2.2016.

Stjepan Vrbos, Virovitica
Siniša Vernik, Poreč
Bruno Posavec, Varaždin
Maja Grgurević Šloser, Slavonski Brod
Borislav Hrgarek, Maruševec
Elena Salaj, Novska
Zora Matika, Žminj
Lucija Slatina, Marijanci
Tanja Oto, Prelog
Danijel Zajac, Velika Gorica

14.2.2016.

Biserka Milihram, Trnovec Bartolovečki
Krešimir Milković, Zagreb
Lidija Mucić, Pula
Renata Rambousek, Daruvar
Marija Lončar, Split
Gordana Lulić Jukić, Mali Lošinj
Dubravka Pobi, Koprivnica
Maja Tančik, Gornji Stupnik
Drago Juras, Ploče
Tanja Talaja, Osijek

15.2.2016.

Nikolina Alilović, Sesvetski Kraljevec
Natali Jerbić, Zadar
Marija Badanjak Šegan, Oštarije
Mladen Berendika, Zagreb
Leonida Tošić, Zadar
Ivana Burazin, Osijek
Morana Pavičić, Zagreb
Ružica Matić, Čepin
Ivana Ćorić, Vinkovci
Olgica Mudri, Zagreb

16.2.2016.

Vesna Opačak, Slavonski Brod
Marijana Ukić, Tribunj
Biserka Polović, Duga Resa
Igor Franjković, Zagreb
Višnja Jakšić, Zagreb
Fanika Vincelj, Đurmanec
Leona Matković, Donji Miholjac
Dorijana Sergović, Kršan
Gloria Lončar, Krapina
Irena Pozder, Vidovec

17.2.2016.

Maja Biondić Petričević, Zadar
Nevenka Jurmić, Kostrena
Kristina Kocijan, Zagreb
Anita Kepić, Metković
Magdalena Kepa, Kamešnica
Tamara Plazonić, Split
Ines Vakante, Split
Marija Gega, Vinkovci
Branka Kulaš, Šibenik
Damir Kormanjoš, Topolje

18.2.2016.

Nataša Bračko, Mursko Središče
Martina Pavić, Oriovac
Katarina Flac, Koprivnica
Tomislav Šimunović, Slavonski Brod
Siniša Pušić, Vrbovec
Ivana Klanjčić, Zaprešić
Danijela Paukner, Požega
Josip Kokan, Bjelovar
Ana-Marija Periša, Petrinja
Maja Vitez, Zagreb

19.2.2016.

Matija Grabar, Varaždin
Ivan Vincelj, Pregrada
Marina Ikić, Vukovar
Galina Galović, Split
Martina Oršulić, Korija
Danijela Maleš, Split
Sandra Varjačić Knez, Dugo Selo
Štefica Bareta, Garčin
Anela Galić, Split
Marija Kloss, Vinkovci

20.2.2016.

Slavica Lendvaj, Cerna
Zdravko Mirosavljević, Podvinje
Ana Silaj, Sisak
Dolores Kulaš, Vrpolje
Katarina Omrčen, Karlovac
Jasmina Zubčić, Rovinj
Vesna Ređep, Đurđevac
Karmen Furjan, Varaždin
Maja Bakmaz, Zagreb
Danijela Bolterstein, Kastav

21.2.2016.

Dragana Pintar, Karlovac
Gabrijela Pekarik, Osijek
Mirjana Bubalo, Rijeka
Vid Zaninović, Hvar
Mirela Petrović, Slavonski Brod
Antonija Drožđek, Zagreb
Jasmina Matekalo, Slavonski Brod
Andrea Torbica, Dramalj
Mirjana Plećaš, Orahovica
Dubravko Badalić, Novska

22.2.2016.

Mario Violić, Zagreb
Sandra Pandžić, Rijeka
Martina Kuhta, Varaždin
Lara Ilić, Split
Kornelija Ćorić, Split
Ivana Franić, Split
Sandra Bumbar, Sunja
Ivan Vrdoljak, Osijek
Ilija Grgić, Čepin
Marijana Jelinić Pezo, Imotski

23.2.2016.

Sanja Kruljac, Zagreb
Silvija Sarošević, Vinkovci
Kristina Cvetković, Tenja
Dubravka Car, Duga Resa
Marsel Pisačić, Koprivnica
Josip Benutić, Kaštel Stari
Svjetlana Moslavac, Virovitica
Klara Matijašević, Vinkovci
Tanja Brezovečki, Virovitica
Ruža Matika, Žminj

24.2.2016.

Tajana Čuljak, Slavonski Brod
Katarina Lacković, Velika
Miroslav Tomić, Zagreb
Romana Janošević, Nova Gradiška
Ana Pušić, Zagreb
Dubravka Čemer, Koprivnica
Zdenko Knezić, Oroslavje
Jasna Kokan, Bjelovar
Martina Knežević, Zagreb
Petar Galović, Županja

25.2.2016.

Goran Pavlinočec, Čazma
Renata Hodora, Čazma
Nevena Miljuš, Zagreb
Sonja Bogojević, Slavonski Brod
Ljubica Tomakić, Sibinj
Branka Fanjek-Palikuća, Kašina
Tihana Perković, Dugo Selo
Krešimir Jarčević, Antunovac
Marina Tutenov, Slatina
Alen Kovačić, Kotoriba

26.2.2016.

Bjanka Braić, Žrnovnica
Monika Bunić, Klenovnik
Biserka Šašek, Veliki Bukovec
Ivana Medak, Komin
Koraljka – Snježana Pajić, Sunja
Danijela Kolić, Požega
Nevenka Strahija, Donji Kraljevec
Veronika Vokal, Daruvar
Biserka Mirt, Zagreb
Sanja Japundžić, Zagreb

27.2.2016.

Zlatka Mandić, Podstrana
Vesna Halper, Karlovac
Tanja Pauletić, Pula
Marija Drobina, Ivanovci Đakovački
Ivana Vasilj, Kutjevo
Lidija Mesić, Senj
Sanja Križanac, Žminj
Katica Vidojević, Nova Mokošica
Alenka Križmanić, Cerovlje
Lucija Sladoljev, Zagreb

28.2.2016.

Marija Grgurić, Zagreb
Danijela Batoz, Split
Mihaela Leščešin, Bebrina
Vlasta Pekić, Osijek
Matea Bogdanić, Novi Zagreb
Ivana Radić, Bol
Marina Benšek, Labin
Nevenka Žuljević, Sesvete
Matilda Ševelj, Tučepi
Vesna Bjelokapić, Zagreb

29.2.2016.

Dinko Prpić, Zagreb
Leona Perc, Čakovec
Mario Pongrac, Koprivnica
Dunja Mukavec, Zagreb
Đeni Racetin, Slatine
Neven Bittner, Zagreb
Dinko Serdar, Čazma
Tihomir Matešić, Oštarije
Mirjana Glišović, Zagreb
Sanja Vrbanec, Varaždin

2. tjedan

Vilim Halbarth, Trogir
Tatjana Magdalenić, Pribislavec
Tihana Ptičar, Josipovac
Manuela Poznić Svečnjak, Zagreb
Esmeralda Prkačin, Privlaka
Slavica Bek, Čepin
Livio Racane, Zagreb
Lada Ezgeta, Split
Vesna Grandverger, Bjelovar
Petra Čavić, Križevci
Tatjana Bjedov, Osijek
Darija Vuković, Đakovo
Lenka Turić, Vrgorac
Manuela Maltarić, Čakovec
Selma Vajzović, Vratno Donje
Vlasta Kožić, Kutina
Marina Pavlić, Zagreb
Tomislav Ločar, Zagreb
Ljiljana Talajić, Zagreb
Ivana Radman, Split
Roberta Smrček, Pitomača
Jelena Lenđel Marinković, Rijeka
Janja Šincek, Varaždin
Jasenka Vernik, Poreč
Filip Zefkić, Zagreb
Davor Kekez, Osijek
Eduard Kloss, Vinkovci
Andreja Ljevar, Sisak
Anita Murar, Požega
Biljana Medić, Pula
Rozalija Zajac, Velika Gorica
Dubravka Martinčić, Savudrija
Marko Meštrović, Jakšić
Sanja Ptičar, Osijek
Antonio Vincelj, Zagreb
Ana Mišković, Briješće
Ivana Stijepić, Krk
Božana Brdarić, Beli Manastir
Jela Parčina Puača, Split
Mirjana Košec, Prelog

3. tjedan

Monika Tomašević, Gaj
Marijana Sokolović, Zagreb
Nikoleta Paskojević Selak, Dubrovnik
Vlatka Novosel, Trnovec
Damir Posavec, Dugo Selo
Miroslav Jovanović, Split
Dino Zamečnik, Sarvaš
Zora Višnjić, Vinkovci
Ivana Stručić, Oroslavje
Darija Krstičević, Peračko Blato
Jela Paukner, Požega
Zorana Sučija Lazić, Zagreb
Edita Radan, Dugopolje
Radmila Berendika, Zagreb
Vlasta Kadrić, Valpovo
Slavica Bernabić, Veli Lošinj
Jasmina Paclik, Sesvete
Dijana Čuljat Škaro, Zagreb
Gordana Gabaj, Zagreb
Vjekoslav Ezer, Čepinski Martinci
Kristina Frančić, Bjelovar
Oto Rugaš, Čačinci
Ljubica Dejdar, Sisak
Marko Marušić, Solin
Ana Plic Cazin, Donja Bistra
Ana Benković, Čađavica
Željka Pavličić, Vinkovci
Antun Vincelj, Đurmanec
Danijel Krezić, Dugo Selo
Mirjana Rokvić, Zagreb
Marija Krajina, Baška Voda
Marina Paukner, Požega
Irena Karabajić, Novska
Valentina Carić, Čazma
Alisa Šehić, Zagreb
Luka Jurinčić, Crikvenica
Lela Čemer, Zagreb
Valentina Botica, Gornji Karin
Jelena Matošević, Zagreb
Ana Peričić, Zadar

4. tjedan

Anamarija Matić, Đakovo
Patrik Lakotić, Tribalj
Martina Cerin, Barban
Mirjana Narančić, Vukovar
Karolina Lučić, Karlovac
Dražen Botica, Gornji Karin
Larisa Harhaj, Zagreb
Ljerka Matić, Zagreb
Nataša Strelec, Varaždin
Petra Šinković, Karlovac
Damjan Vavra, Daruvar
Tanja Cikoja, Makarska
Sandra Domazet, Zagreb
Sanja Stamenković, Rijeka
Andreja Brunjak, Barban
Petra Smiljanić, Koprivnica
Gordana Zbodulja, Ivanec
Antun Žagar, Vinkovci
Nataša Balaško, Zagreb
Iva Mofardin, Rovinj
Naser Bajraktari, Zagreb
Tamara Franjević, Varaždinske Toplice
Anica Telebar, Koprivnica
Lara Violić, Kuna Pelješka
Ivana Lapov, Jezera
Slavica Mustapić, Split
Marija Zorić, Split
Anka Ovničević, Osijek
Miroslav Papak, Pleternica
Darija Gorički, Sisak
Mladen Kolenić, D. Vidovec
Mislav Radojević, Osijek
Branka Košutić, Koprivnica
Dora Mrakovčić, Rijeka
Nikola Barbarić, Hvar
Tea Salopek, Ogulin
Ivana Škibola, Zadar
Ivan Kopsch, Virovitica
Vesna Mijaljević, Zadar
Verica Crnac, Bebrina

Nagradni fond sastoji se od:
Glavna nagrada: 1 x voucher za putovanje vrijednosti 7.000,00 kuna za 2 osobe na destinaciju po izboru
Tjedne nagrade: 160 x sušilo za kosu (pojedinačna vrijednost 336,25 kuna), svaki tjedan 40 nagrada (četvrtom tjednu nagradne igre pridodaju se prijave primljene 29.02.2016.)
Dnevne nagrade: 290 x poklon paket Henkel proizvoda (pojedinačna vrijednost 42,80 kuna), svaki dan 10 nagrada

Pravo na sudjelovanje u nagradnoj igri
ostvaruje se kupnjom bilo kojeg proizvoda robnih marki Fa, Schwarzkopf, Syoss ili Vademecum, za vrijeme trajanja nagradne igre na bilo kojem maloprodajnom mjestu u Republici Hrvatskoj. Broj računa potrebno je prijaviti slanjem SMS poruke sadržaja „HENKEL, broj računa, ime i prezime, adresa (ulica i kućni broj, poštanski broj i mjesto)“ na broj 60221 (Primjer: HENKEL, 12345/123/1, Ivana Horvat, Glavna ulica 1, 10000 Zagreb) ili ispunjavanjem obrasca na Internet stranici www.tvojstiltvojgrad.hr. Cijena SMS poruke je 2,40 Kn. U cijenu je uključen PDV.

Dokaz o kupnji je račun koji će kupci dobiti na blagajni. Sudionici nagradne igre moraju do kraja nagradne igre čuvati račun te na zahtjev priređivača nagradne igre isti pokazati. Nikakvi drugi predmeti neće biti prihvaćeni kao dokaz o kupnji. Jedna osoba može sudjelovati s neograničenim brojem različitih računa. Jedan broj računa može se poslati samo jedanput.
Izvlačenje dobitnika dnevnih nagrada (10 x poklon paket Henkel proizvoda) održavat će se svakog radnog dana u razdoblju trajanja nagradne igre slučajnim odabirom iz baze poslanih SMS poruka i prijava s Internet stranice koje su prikupljene prethodnog dana (npr. izvlačenje za prvi dan nagradne igre 01.02. bit će organizirano 02.02., a u izvlačenje ulaze sve ispravne SMS poruke i prijave s Internet stranice zaprimljene u periodu od 01.02. u 00:00:00 do 01.02.2016. u 23:59:59). Ponedjeljkom se izvlače dobitnici za prethodni petak, subotu i nedjelju. Tročlana komisija će nadgledati ispravnost izvlačenja dobitnika nagrada.
Izvlačenje dobitnika tjednih nagrada (40 x sušilo za kosu) održavat će se svakog ponedjeljka za prethodni tjedan za prva tri tjedna nagradne igre, dok će se izvlačenje dobitnika za tjedne nagrade u četvrtom tjednu održati 01.03.2016. pri čemu u izvlačenju sudjeluju prijave primljene u četvrtom tjednu i 29.02.2016.
Izvlačenje dobitnika glavne nagrade (1 x voucher za putovanje vrijednosti 7.000,00 kuna za 2 osobe na destinaciju po izboru) održat će se dana 02.03.2016. u prostorijama tvrtke Henkel Croatia d.o.o.

Obavijest o dobitku i preuzimanju nagrade: Dobitnici će o dobitniku biti obaviješteni pismeno ili telefonski, u roku od 8 dana nakon izvlačenja. Način preuzimanja nagrade dogovorit će se sa svakim dobitnikom pojedinačno.

Za detaljna pravila posjetite www.mobitelmedia.hr



Najnovije nagradne igre

Oglasi