Za obavijesti o najnovijim nagradnim igrama pratite nas putem
Facebooka ili Instagrama

jutarnji-hr-nagradana-igra-za-novih-150-knjiga-po-vlastitom-odabiru

U nagradnoj igri možete sudjelovati najviše pet puta do četvrtka, 24. prosinca u 11 sati nakon čega ćemo slučajnim odabirom putem računala izvući najsretnije dobitnike. Imena dobitnika objavit ćemo tijekom dana na portalu jutarnji.hr/kultura.
Prilikom prijave u igru, možete izabrati paket kojeg želite osvojiti. Poklanja se vam:
5 x Paket 1 –Sada i zauvijek, Među strancima, Tjestenina Carluccio
5 x Paket 2 – Slomljena, Nulti broj, Mjesto zvano Ovdje
5 x Paket 3 – Jedinstvena i savršena, Kao nikada u životu, Točno ili netočno
5 x Paket 4 – Stotinu skrivenih osjetila, Posljednji dečko, Rat za peti okus
5 x Paket 5 – Izdajnik po našem ukusu, Slomljena 2, Mali princ
5 x Paket 6 – Levijatan, Dečko, dama, kralj, špijun, Obilje
5 x Paket 7 – Oblik vode, Djevojke koje sjaje, Budućnost života
5 x Paket 8 – Noćni vlak za Lisabon, Vrlo komplicirana trgovina, O onome sinoć
5 x Paket 9 – Kraj igre, Farma, Minijaturistica
5 x Paket 10 – Soba ubojstava, Moja najdraža supruga, Priča za vremensko biće

Sve dobitnike će se obavijestiti putem e-mail adrese o načinu preuzimanja
Dobitnici su:
PAKET 1
Ana Kresojević, Zagreb
Sanja Marić, Osijek
Romana Semenić, Sveta Nedelja
Domagoj Vakante, Split
Ksenija Vujnović, Zagreb
PAKET 2
Biljana Gabrić, Osijek
Paula Ivas, Vodice
Lana Kazazić, Zagreb
Marijana Markulin, Donja Lomnica
Kata Vedriš, Daruvar
PAKET 3
Tanja Hardi, Petrovci
Marija Mandir, Kaštel Sućurac
Ankica Medun, Zagreb
Maja Radolović Čalić, Marčana
Martina Vukašinović, Đurđevac
PAKET 4
Radmila Brižan, Čavle
Vesna Zver, Bednja
Danijela Maoduš, Zadar
Livio Milohanić, Rakalj
Tihomir Redlih, Osijek
PAKET 5
Ivana Grgić, Dežanovac
Goran Jagić, Dugi Otok
Marijana Mikulić, Biograd
Mauricio Pulić, Pazin
Marko Zvonar, Ljubeščica
PAKET 6
Tanja Bebić, Split
Lorena Đonaj, Lovran
Ljiljana Janković, Rakitovica
Ivica Mance, Tar-Vabriga
Katarina Mirković, Bukovlje
PAKET 7
Magdalena Koritar, Zadar
Natali Miletić, Zadar
Iskra Popović, Split
Ana Skelin, Zaprešić
Snježana Tekić, Slavonski Brod
PAKET 8
Janja Đurasović, Stari Mikanovci
Marija Karadža, Zagreb
Lidija Pulko, Zagreb
Monika Sokolić, Čakovec
Ante Vrljac, Zagreb

 

PAKET 9
Snježana Bedeković, Zagreb
Vera Hrnjak, Zagreb
Branko Jakelić, Osijek
Martina Mavrek, Čakovec
Tina Žaja, Šibenik
PAKET 10
Marina Berić, Zagreb
Dino Biber, Podturen
Ernie Gigante Dešković, Opatija
Nela Horvat, Čeminac
Katarina Hranj, Velika Gorica

Najnovije nagradne igre