Konzumov zimski grudaton traje od 23.12. do 19.1.2015., a odnosi se na cijelo područje Republike Hrvatske.
Fond nagrada sastoji se od:
20x K Plus slatkih paketa (sadrže najnovije K Plus slatkiše, kavu, džem i ostale slastice)
64x majica s likom Kodija
Svaki sudionik može igrati 5 puta dnevno, a pozivanjem prijatelja koji prihvate poziv u aplikaciju dobiva do tri dodatna igranja dnevno, po jedno za svakog prijatelja koji prihvati poziv u aplikaciju.
Nagradni natječaj sastoji se od četiri nagradna kruga koji traju u sljedećim periodima:
1. krug – 23.12.2014. do 29.12.2014. u 23:59.
2. krug – 30.12.2014. do 5.1.2015. u 23:59.
3. krug – 6.1.2015. do 12.1.2015. u 23:59.
4. krug – 13.1.2015. do 19.1.2015. u 23:59.
Za igranje kliknite na OVDJE
Dobitnici 1. kola su:
1.
K PLUS SLATKI PAKET
Martina Srok, Rijeka
2.
K PLUS SLATKI PAKET
Marina Dobra, Split
3.
K PLUS SLATKI PAKET
Emily Vrkić, Rijeka
4.
K PLUS SLATKI PAKET
Ana Pongrac, Sveta Marija
5. Marijan Končevski, Ivanec
K PLUS SLATKI PAKET
6.
KODI MAJICA
Antun Pantelić, Ferdinandovac
7.
KODI MAJICA
Ljiljana Lehkec, Strahoninec
8.
KODI MAJICA
Damir Piškorec, Split
9. Irena Đerđ, Orahovica
KODI MAJICA
10.
KODI MAJICA
Ivana Ištuk, Vukovar
11.
KODI MAJICA
Anita Šarić, Pleternica
12.
KODI MAJICA
Komelija Perkovic, Čepin
13.
KODI MAJICA
Marko Vuksanić, Valpovo
14. Sandra Mihalinac, Zagreb
KODI MAJICA
15.
KODI MAJICA
Ivan Đuras, Varaždin
16.
KODI MAJICA
Irena Mateša, Zagreb
17.
KODI MAJICA
Klara Pejaković, Nova Kapela
18.
KODI MAJICA
Ankica Fabijanić, Čepin
19. Ruža Čepo, Vođinci
KODI MAJICA
20.
KODI MAJICA
Sonja Štark, Valpovo
21.
KODI MAJICA
Daniel Firšt, Velika Gorica
Dobitnici 2. kola su:
1.
K PLUS SLATKI PAKET
Josip Srdarević, Pleternica
2.
K PLUS SLATKI PAKET
Vanja Keglević, Umag
3.
K PLUS SLATKI PAKET
Matija Grabar, Varaždin
4.
K PLUS SLATKI PAKET
Ida Franjević, Sisak
5.
K PLUS SLATKI PAKET
Branka Pečurina, Umag
6.
KODI MAJICA
Marko Vuksanić, Valpovo
7.
KODI MAJICA
Predrag Radošević, Zagreb
8.
KODI MAJICA
Antonia Pantelić, Ferdinandovac
9.
KODI MAJICA
Sonja Štark, Valpovo
10.
KODI MAJICA
Domagoj Šarić, Pleternica
11.
KODI MAJICA
Suzana Čepo, Vođinci
12.
KODI MAJICA
Damir Piškorec, Split
13.
KODI MAJICA
Željko Babec, Zagreb
14.
KODI MAJICA
Martina Lehkec, Strahoninec
15.
KODI MAJICA
Tara Sovic, Zagreb
16.
KODI MAJICA
Sandra Mihalinac, Zagreb
17.
KODI MAJICA
Katarina Puric, Donji Kraljevec
18.
KODI MAJICA
Irena Mateša, Zagreb
19.
KODI MAJICA
Renata Vlahović, Klanjec
20.
KODI MAJICA
Ivan Šimunović, Ravna Gora
21.
KODI MAJICA
Martina Srok, Rijeka
1.
K PLUS SLATKI PAKET
Tamara Franjević, Varaždinske Toplice
2.
K PLUS SLATKI PAKET
Marin Domjanović, Varaždin
3.
K PLUS SLATKI PAKET
Ilija Ištoković, Umag
4.
K PLUS SLATKI PAKET
Damir Piškorec, Split
5.
K PLUS SLATKI PAKET
Stevo Keglević, Umag
6.
KODI MAJICA
Tanja Barišić, Zagreb
7.
KODI MAJICA
Barica Badalić, Lipovljani
8.
KODI MAJICA
Zvonko Galić, Josipdol
9.
KODI MAJICA
Ivana Vazgeč, Rijeka
10.
KODI MAJICA
Ivan Petranović, Valopo
11.
KODI MAJICA
Tihomir Šarić, Pleternica
12.
KODI MAJICA
Matija Šnalcer, Donji Miholjac
13.
KODI MAJICA
Zvjezdana Badalić, Novska
14.
KODI MAJICA
Kata Benić, Nova Kapela
15.
KODI MAJICA
Ivan Hobor, Donji Kraljevec
16.
KODI MAJICA
Lidija Perić, Ivankovo
17.
KODI MAJICA
Antonia Kordiš Gajdek, Sisak
18.
KODI MAJICA
Adrijana Cossara, Vodnjan
19.
KODI MAJICA
Hrvoje Majer, Osijek
20.
KODI MAJICA
Goran Petrović, Zaton Veliki
21.
KODI MAJICA
Dobitnici 3. kola su
1.
K PLUS SLATKI PAKET
Tamara Franjević, Varaždinske Toplice
2.
K PLUS SLATKI PAKET
Marin Domjanović, Varaždin
3.
K PLUS SLATKI PAKET
Ilija Ištoković, Umag
4.
K PLUS SLATKI PAKET
Damir Piškorec, Split
5.
K PLUS SLATKI PAKET
Stevo Keglević, Umag
6.
KODI MAJICA
Tanja Barišić, Zagreb
7.
KODI MAJICA
Barica Badalić, Lipovljani
8.
KODI MAJICA
Zvonko Galić, Josipdol
9.
KODI MAJICA
Ivana Vazgeč, Rijeka
10.
KODI MAJICA
Ivan Petranović, Valopo
11.
KODI MAJICA
Tihomir Šarić, Pleternica
12.
KODI MAJICA
Matija Šnalcer, Donji Miholjac
13.
KODI MAJICA
Zvjezdana Badalić, Novska
14.
KODI MAJICA
Kata Benić, Nova Kapela
15.
KODI MAJICA
Ivan Hobor, Donji Kraljevec
16.
KODI MAJICA
Lidija Perić, Ivankovo
17.
KODI MAJICA
Antonia Kordiš Gajdek, Sisak
18.
KODI MAJICA
Adrijana Cossara, Vodnjan
19.
KODI MAJICA
Hrvoje Majer, Osijek
20.
KODI MAJICA
Goran Petrović, Zaton Veliki
21.
KODI MAJICA
Vanda Čačić, Požega
Za igranje kliknite na OVDJE
OSTALE NOVE NAGRADNE IGRE POGLEDAJ ISPOD OGLASA