Za obavijesti o najnovijim nagradnim igrama pratite nas putem
Facebooka ili Instagrama

dobitnici-carstvo-nagrada-kras-nagradne-igreDobitnici nagrada drugog kola “Kraš carstvo nagrada” su:

1 Stolno računalo  Stjepan Copak Maruševec

2 Posjet Eko parku Kraš za 10 osoba  Luka Milas Zagreb

3 3DS Nintendo igraća konzola  Ana Kraljević Split
4 3DS Nintendo igraća konzola  Monika Kranjčec Varaždin
5 3DS Nintendo igraća konzola  Luka Kirinčić Rijeka
6 3DS Nintendo igraća konzola  Tia Brodar Sisak
7 3DS Nintendo igraća konzola  Jan Lesić Zagreb
8 3DS Nintendo igraća konzola  Petar  Babić Zagreb
9 3DS Nintendo igraća konzola  Željka  Halupecki Bjelovar
10 3DS Nintendo igraća konzola  Neli Pustaj Jastrebarsko
11 3DS Nintendo igraća konzola  Filip Švagelj Križevci
12 3DS Nintendo igraća konzola  Lara Podvezanec  Čakovec
13 Wii Nintendo igraća konzola  Franjo Mezak Feričanci
14 Wii Nintendo igraća konzola  Lana Zajšek Zagreb
15 Wii Nintendo igraća konzola  Ana Guić Supetar
16 Wii Nintendo igraća konzola  Slaven Glavurdić Vinkovci
17 Wii Nintendo igraća konzola  Tomislav Tomić Rijeka
18 Wii Nintendo igraća konzola  Kristijan  Mateša Hrv. Leskovac
19 Wii Nintendo igraća konzola  Patrik Posavec Macinec
20 Wii Nintendo igraća konzola  Đuro Blažeković Rovišće
21 Wii Nintendo igraća konzola  Melani Duspara  Čepin
22 Wii Nintendo igraća konzola  Luka Mikulić Banova Jaruga
23 Web kamera  Natali Smerke D. Dragonožec
24 Web kamera  Dominik  Kramar Trakošćan
25 Web kamera  Renato Smola Hrvatska Kostajnica
26 Web kamera  Silvio  Čelik Zagreb
27 Web kamera  David  Levak  Gornji Draganec
28 Web kamera  Marina Vukić Dubrovnik
29 Web kamera  Alvina Milišić Zadar
30 Web kamera  David  Paska Lepoglava
31 Web kamera  Arijela Pinčić Rijeka
32 Web kamera  Dominik  Vučetić Brusje, otok Hvar
33 Web kamera  Renato Horvat Samobor
34 Web kamera  Karlo Pilarić Stubičke Toplice
35 Web kamera  Darija  Veljačić Split
36 Web kamera  Nina Nevistić Zagreb
37 Web kamera  Andrej Bobičanec  Čakovec
38 Web kamera  Eugen Mekovec Varaždin
39 Web kamera  Matea Grizelj Vinkovci 40 Web kamera  Matija Bolkovac Dobrinj, otok Krk
41 Web kamera  Leon Mađarić Mali Bukovec
42 Web kamera  Lea Grego Pula
43 Web kamera  Petra Pavlek Zagreb
44 Web kamera  Filip  Đukić Velika Gorica
45 Web kamera  Filko Garbin Kaštel Novi
46 Web kamera  Svjetlana Bakija Cres
47 Web kamera  Ružica Juranović Bunja Split
48 Web kamera  Lucija Gornik Zagreb
49 Web kamera  Andrej Ujčić Kastav
50 Web kamera  Aleksandra Fehir Slukić Sesvete
51 Web kamera  Jakov Puškarić Gornje Zagorje
52 Web kamera  Ivan Rašić Slavonski Brod
53 Web kamera  Leona Maljak Vukovar
54 Web kamera  Michael Pavičić Petrinja
55 Web kamera  Lucija Picinić Mali Lošinj
56 Web kamera  Ferdinand Galović Županja
57 Web kamera  Marija Orešković Otočac
58 Web kamera  Zvonko Andrijević Zagreb
59 Web kamera  Dario Lulić Đakovo
60 Web kamera Jan i Lukas Kozina Zagreb
61 Web kamera  Monika Cikač Turčin
62 Web kamera  Martina Baran Kaštel Gomilica
63 Web kamera  Smiljana Antonić Zagreb
64 Web kamera  Ivanka Puklavec Mursko Središće
65 Web kamera Larisa, Tara i Ruta  Šimunić Matulji
66 Web kamera  Josip Gripanić Nedešćina
67 Web kamera  Erik Vukas Kranželić Zagreb
68 Web kamera  Mauro Giunio Zagreb
69 Web kamera  Vigo Bogdanović Vela Luka
70 Web kamera  Filip Brzuhalski Belica
71 Web kamera  Matija Gašparov Zagreb
72 Web kamera  Patrik Peras  Čakovec

Čestitka svim dobitnicima

Najnovije nagradne igre