Za obavijesti o najnovijim nagradnim igrama pratite nas putem
Facebooka ili Instagrama

dobitnici-mond-nagradne-igre-za-brazil-zvecevo

 

Finalno izvlačenje, za sve one koji su do 31. travnja poslali svoje omotnice sa zacrtanom gramažom čokoladica Mond i točnim brojem kupona iz SN u Zvečevo, održano je 9. svibnja 2014. godine

Dobitnici su:

PUT U BRAZIL
  1. Davor Kadoić (Zagreb)
  2. Ivan  Domazet (Sinj)
  3. Mato Ivić (Ivanovac)
  4. Tomislav  Ribić (Umag)
  5. Željko Tolić (Zadar)
  6. Kazimir  Bohaček  (Zagreb)
  7. Vesna Lukšić (Sibinj)
  8. Alenka Skubić (Šibenik)
  9. Tomislav Jeić (Zagreb)
  10. Ivan Masten (Varaždin) )
POLUGODIŠNJA PRETPLATA NA SPORTSKE NOVOSTI
  1. Katarina Golubičić (Zagreb)
  2. Christian Andrić (Rovinj)
  3. Milan Harašić (Split)
  4. Josip Žuljević (Zagreb)
  5. Christina Andrić (Rovinj)
  6. Tomislav Jurić (Zagreb)
  7. Krešimir Vujić (Sisak)
  8. Kristijan Švigir (Požega)
  9. Božidar Podrug (Dicmo)
  10. Slavko Marković (Županja)
NAVIJAČKI DRESOVI
  1. Tihomir Perković (Dugo Selo)
  2. Davor Veljanović (Velika Gorica)
  3. Mladen Šimunčić (Sesvete)
  4. Darko Talaja  (Osijek)
  5. Željko Belin (Trpanj)
  6. Hrvoje  Popović (Vinkovci)
  7. Ante Marijan (Rab)
  8. Igor Ivšan (Antunovac)
  9. Nada Bator (Tenja)
  10. Marko Perković (Dugo Selo) )
LOPTE
  1. Irena Skopljak Barić (Vrbovec)
  2. Marica Gale  (Buje)
  3. Nevio Tompić (Ćakovec)
  4. Vedran Oškera (Bjelovar)
  5. Goran Šušak (Split)
  6. Vladimir Kljak  (Kloštar Ivanić)
  7. Josip Bužonja (Dugo Selo)
  8. Ivana  Čorić (Podstrana)
  9. Dominik Kljaić (Požega)
  10. Ivana  Dakić  (Zagreb)
POKLON PAKET ZVEČEVA
  1. Irena Bušić (Sela)
  2. Patrik Grbešić (Đakovo)
  3. Hasan Kurtić (Zagreb)
  4. Ivka Škrinjar (Pregrada)
  5. Davor Kadoić (Zagreb)
  6. Željko Ćavar (Zagreb)
  7. Olja Karanović (Zagreb)
  8. Vitomir Vitez (Turčin)
  9. Igor Tamim  (Split)
  10. Andreja Đunđek (Radovan)
  11. Mladen Vidović (Mihovljan)
  12. Ivan Knežević (Đakovo)
  13. Hrvoje Čočić (Kutjevo)
  14. Antun Pongračić (Osijek)
  15. Rudolf Posavec (Čakovec)
  16. Jasna Hladnić (Virje)
  17. Svjetlana Zirdum  (Koprivnica)
  18. Igor Tamim  (Split)
  19. Bruno Pilon (Požega)
  20. Tomislav Gega (Šibenik)

Dobitnici 1 kola su MOND nagradne igre Zvečeva su

PUT U BRAZIL
Antun Vincelj (Đurmanec)
Antun Fukac (Petrinja)
Dalibor Petir (Zagreb)
Dragutin Sambolec (Zelendvor)
Danijel Krezić (Dugo Selo)

POLUGODIŠNJA PRETPLATA NA SPORTSKE NOVOSTI
Igor Ivšan (Antunovac)
Vesna Opačak (Slavonski Brod)
Goran Vrdoljak (Osijek)
Danijela Dujić (Zagreb)
Martina Opačak (Zagreb)
NAVIJAČKI DRESOVI
Danijel Krezić (Dugo Selo)
Željko Belin (Trpanj)
Irena Petko (Šibenik)
Matija Vincelj (Pregrada)
Ernad Grubišić (Rijeka)

LOPTE
Antonija Bošnjak (Dugo Selo)
Jelena Cvijić (Zagreb)
Mario Dadić (Zagreb)
Franjo Tomac (Delnice)
Ksenija Vincelj (Pregrada)

POKLON PAKET ZVEČEVA
Rudika Vidaković (Osijek)
Nika Paradžina (Zagreb)
Boris Klepo (Karlovac)
Marijana Podrug (Dicmo)
Ivana Greguranić (Sesvete)
Luka Lokobauer (Zagreb)
Rudika Vidaković (Osijek)
Ljubica Mišković (Slavonski Brod)
Nelica Jakišić Živaljić (Split)
Snježana Zdravčević (Vuka-Beletinci)

 Pratite nas putem FAcebooka kako bi vas obavijestili kada budu poznati dobitnici 2. kola

Najnovije nagradne igre

Oglasi